Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie mamy miejsc w szpitalu
18442
PIS-PO-PRL
18 października 2020r. o 13:10
Szumowski to nie epidemiolog ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
18 października 2020r. o 13:33
Horus napisał(a):
qwax_ napisał(a):
Maseczki w niczym nie chronią, a dodatkowo każe się je nosić jako forma posłuszeństwa wobec państwa!! - to jest "pierdzielenie"?? ;)


dalej pierdzielisz...:]
czy jak wprowadzi się USTAWĘ o której ciągle pierdzielisz : ] te maseczki ZACZNĄ chronić?
bo z twoich postów można tak wnioskować...

Umiesz czytać ze zrozumieniem??
Przecież post wyżej napisałem: "Maseczki w niczym nie chronią"!!
Gdy będzie podstawa prawna, nakazująca noszenie maseczek, to tak, będę je nosił.
Bo nie mam zamiaru codziennie dostawać mandat od którego nie będzie odwołania.
I tylko dlatego!!
Obecnie nie noszę, bo mandaty są wystawiane NIEPRAWNIE!!
W tłumaczeniu na polski - mandaty są niekonstytucyjne.
A maseczki to wielka ściema!!
I jaj jestem egoistą??
Przeanalizuj swoje "rozumowanie":
Horus napisał(a): kiedy wprowadzono takie zasady po raz pierwszy ...
później kiedy zdjęto te obostrzenia przestałem ...

kiedy ponownie je wprowadzono ja ponownie je zakładam ...

Więc to ty nosisz maski, kiedy KAŻE ci tak twój minister!!
Gdybyś tak bardzo troszczył się o zdrowie innych, to łaziłbyś w tych maskach cały czas!! Bo przecież pandemia jest od wiosny ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
18 października 2020r. o 13:37
qwax_ napisał(a):
Horus napisał(a):
qwax_ napisał(a):
Maseczki w niczym nie chronią, a dodatkowo każe się je nosić jako forma posłuszeństwa wobec państwa!! - to jest "pierdzielenie"?? ;)


dalej pierdzielisz...:]
czy jak wprowadzi się USTAWĘ o której ciągle pierdzielisz : ] te maseczki ZACZNĄ chronić?
bo z twoich postów można tak wnioskować...

Umiesz czytać ze zrozumieniem??
!! Bo przecież pandemia jest od wiosny ;)


poważnie?...od wiosny?

bez przerwy?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistorudy Rokitnik niezalogowany
18 października 2020r. o 13:41
Maseczki to tresura społeczeństwa i zniewolenie ludzi!!

COVIDIOCI, dobrze napisałem??:)

Chemitralis to depopulacja społeczeństwa!!

CHEMIDIOCI, dobrze napisałem??:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
18 października 2020r. o 13:54
Horus napisał(a):
qwax_ napisał(a): !! Bo przecież pandemia jest od wiosny ;)


poważnie?...od wiosny?

bez przerwy?


Coraz bardziej się pogrążasz, widzisz to?? ;)
Kolejny twój wPIS ;), gdzie wychodzi na to, że postępujesz tak jak ci PIS mówi z telewizora.
Morawiecki powiedział, że pandemia się skończyła, to przestałeś chodzić w masce!! :) :) :)
Brawo celebryto-antysytemowcu ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznoróżowa Rogownica niezalogowany
18 października 2020r. o 14:41
qwax_ napisał(a):
Więc to ty nosisz maski, kiedy KAŻE ci tak twój minister!!
Gdybyś tak bardzo troszczył się o zdrowie innych, to łaziłbyś w tych maskach cały czas!! Bo przecież pandemia jest od wiosny ;)


Jaki byłby sens noszenia maseczek gdyby tylko Horus nosił a pozostali nie nosiliby maseczek??
Podobnie gdybyś Ty jeździł samochodem lewą stroną a pozostali prawą.
Ktoś , kto dostęp do całości spływających danych,musi wydać nakaz , że od tego i tego dnia stosujemy się do określonych zasad!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
18 października 2020r. o 14:46
Gorzej, jeśli zasady są głupie. Nie ma żadnego uzasadnienia dla zakrywania twarzy na otwartych przestrzeniach (może z wyjątkiem skupisk ludzi np. na przystankach)

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznoróżowa Rogownica niezalogowany
18 października 2020r. o 15:22
skorn napisał(a): Gorzej, jeśli zasady są głupie. Nie ma żadnego uzasadnienia dla zakrywania twarzy na otwartych przestrzeniach (może z wyjątkiem skupisk ludzi np. na przystankach)


Jeżeli nie będą musieli maseczek na otwartych przestrzeniach to gros ludzi nie zrobi tego w skupiskach typu przystanki, sklepy, jak było do tej pory!!
Taka natura ludzka!!!!!
To nie zasady są głupie ale ludzie, przynajmniej niektórzy!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.