Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie mamy miejsc w szpitalu
12503
robert1977
18 października 2020r. o 8:17
https://pl.wikipedia.org/wiki/Pandemia_grypy_hiszpanki , Czy nadal myślicie że Koronawirus jest pandemią .... Macie link dotyczący prawdziwej Pandemi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowy Krwawnik niezalogowany
18 października 2020r. o 8:49
robert1977 napisał(a): https://pl.wikipedia.org/wiki/Pandemia_grypy_hiszpanki , Czy nadal myślicie że Koronawirus jest pandemią .... Macie link dotyczący prawdziwej Pandemi

Wszyscy to znamy, dziesiątki razy to czytałem ,była epidemia ,,Hiszpanki " dzisiaj mamy epidemię Korona wirusa chcesz to nie wierz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
18 października 2020r. o 9:09
robert1977 napisał(a): https://pl.wikipedia.org/wiki/Pandemia_grypy_hiszpanki , Czy nadal myślicie że Koronawirus jest pandemią .... Macie link dotyczący prawdziwej Pandemi


Przeczytałeś to co wkleiłeś , kiedy to było i w jakich okolicznościach i warunkach miało miejsce ? .
Mógłbyś równie dobrze napisać że Hiszpanka to żadna pandemia wszak w latach 1347-1351 na skutek pandemii dżumy zmarło 225 mln . osób .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
18 października 2020r. o 9:25
z innego tematu...


''~~Rudożółty Pigwowiec 2 godz. 41 min. temu

Postów:

Wczoraj odbył się pogrzeb mojego taty
i dziadka. Chorowali na Covid 19. Dziadek zmarł w czwartek, tata w niedzielę. Nasze państwo jest do walki z tą straszną chorobą zupełnie nieprzygotowane. Tata chorował 3 tygodnie. W tym czasie miał dwie telewizyty i przepisany antybiotyk. O pozytywnym wyniku testu wykonanego we wtorek rano dowiedzieliśmy się w sobotę. W tym czasie - między wtorkiem a sobotą - odsyłano mnie, podając coraz to inne numery telefonów. Radzono czekać na wynik testu. Nikt, pomimo moich błagań, nie przyjechał taty zbadać, nie chciano przysłać karetki. Informowano mnie jedynie, że w szpitalach nie ma miejsc. Tata słabł, coraz trudniej oddychał, skarżył się na ból całego ciała. Mogłam mu towarzyszyć stojąc pod balkonem, podając jedzenie i czekając na wynik testu. Tata zmarł w niedzielę. Nie miał chorób współistniejących.

Covid naprawdę zabija. Państwo nie działa''

a qwaxik-celebryta będzie wszędzie się rozpisywał że to wszystko bzdury z tym wirusem...

dzisiaj może ja , jutro może on...
wtedy inaczej ''zakwiczy''

albo jego bliscy napiszą że to był tylko katar...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sczerniały Winnik niezalogowany
18 października 2020r. o 9:40
Sorry współczuję śmierci ale piszesz że zmarli na covid ponieważ test wykazał że byli zarażeni. Testy są wadliwe i w 99% pokazują błędne wyniki do tego lekarze mają interes podawać że że ktoś ma covid. Bardzo mało prawdopodobne że zmarli na covid
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
18 października 2020r. o 9:43
Przewiń sobie tematy covidowe, to zauważysz, że nikt nie neguje istnienia wirus, ani tego że on zabija. W wątpliwość poddawane są środki używane do zatrzymania "pandemii" oraz podawana skala śmiertelności. Ale to już tyle razy było pisane, że aż szkoda przypominać.

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnożółty Kuflik niezalogowany
18 października 2020r. o 9:56
~Sczerniały Winnik napisał(a): Sorry współczuję śmierci ale piszesz że zmarli na covid ponieważ test wykazał że byli zarażeni. Testy są wadliwe i w 99% pokazują błędne wyniki do tego lekarze mają interes podawać że że ktoś ma covid. Bardzo mało prawdopodobne że zmarli na covid

Mój sąsiad chorował sobie kilka lat i nie zanosiło się na śmierć ale jak jego córka pracująca w szpitalu zaraziła go korona wirusem to chłopina za 2 tygodnie zmarł .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
18 października 2020r. o 10:22
Horus napisał(a):
Covid naprawdę zabija. Państwo nie działa''

a qwaxik-celebryta będzie wszędzie się rozpisywał że to wszystko bzdury z tym wirusem...

dzisiaj może ja , jutro może on...
wtedy inaczej ''zakwiczy''

albo jego bliscy napiszą że to był tylko katar...;)

Celebryta na bolcu jest jest jeden - ten od kawusi ;)
Grypa też zabija - czy państwa panikują z tego powodu?
Czy podporządkowują całą służbę zdrowia TYLKO pacjentom z covid, pozwalając by ciężko chore osoby nie miały dostępu dostępu do lekarzy??
Obecne "procedury" walki z covid - używanie respiratorów - w przypadku chorych na covid to nawet w 90% przypadków wyrok śmierci. I nie dlatego, że covid jest tak groźny, ale dlatego, że respirator jest dla tych chorych tak groźny!! Ale za użycia respiratora szpital otrzymuje duże pieniądze.
Teraz liczą się tylko zgony na covid.
Jaki ma sens codzienne podawanie, ze zmarło np. 30 osób na covid, podczas gdy codziennie umiera ponad 1150 osób!!
Ograniczenie naszych praw w imię walki z jakąś pseudo-pandemią, to dla "głu.pka-celebryty" wspaniała forma ochrony życia - wszak tam mówi jego minister ;)
[img=1603009198_frrqq2o.jpg]

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza