Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie mamy miejsc w szpitalu
22258
#Horus nieaktywny
18 października 2020r. o 15:30
ciekawe ...
w końcu coś sensownego napisał sam korniszonek ...
właśnie ...
chodzi o sens ...zamykania jak kiedyś lasów czy dzisiaj siłowni...
nie ma to najmniejszego sensu ....jest wręcz idio.ty.czne
skorn wspomniał o otwartych przestrzeniach ...
co jest ''otwartą przestrzenią'' ?....gdzie nie można zjeść jabłka czy zapalić papierosa?
otóż jest tą ''przestrzenią'' parking przysklepowy czy chodnik przed sklepem

ale nie jest taką park lub inny ''teren zielony''

tam już mogę zajadać się chipsami i palić mogę faję za fają...;)
warto więc wiedzieć czy skwerek przed waszym domem jest ''terenem zielonym''

zastanówcie się czy teren przy dawnej Łajbie jest ''terenem zielonym'' według prawa...;)

by wam pewną sprawę wyjaśnić napiszę że ''parki i tereny zielone '' nie są objęte nakazem zakładania masek ochronnych ...

podobnie plaże ...no ale z tymi akurat u nas mogą być problemy...


dziwnie brzmią wypowiedzi niektórych którzy dzisiaj nie boją się zarażenia ale boją się mandatu...

później poczytam to co dopiszecie...;)
teraz wolę film...
on się skończy a jak się domyślam ''serial'' qwaxa będzie trwał dalej...:]

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
18 października 2020r. o 15:40
~~Mlecznoróżowa Rogownica napisał(a):
skorn napisał(a): Gorzej, jeśli zasady są głupie. Nie ma żadnego uzasadnienia dla zakrywania twarzy na otwartych przestrzeniach (może z wyjątkiem skupisk ludzi np. na przystankach)


Jeżeli nie będą musieli maseczek na otwartych przestrzeniach to gros ludzi nie zrobi tego w skupiskach typu przystanki, sklepy, jak było do tej pory!!
Taka natura ludzka!!!!!
To nie zasady są głupie ale ludzie, przynajmniej niektórzy!!

To po co się ograniczać? Nakażmy ludziom nosić maseczki nawet w domu - tak jak to zrobiono we Francji.
Niech się ludzie "oswajają" ;)


Dopisane 18.10.2020r. o godz. 15:40:

Horus napisał(a):
dziwnie brzmią wypowiedzi niektórych którzy dzisiaj nie boją się zarażenia ale boją się mandatu...

Ale co w tym dziwnego?? Bałeś się poprzednich latach grypy?? Ale tak naprawdę, że bałeś się wyjść bez kagańca z domu. Kagańca, bo tylko on cię uchroni ;)
Więc jeśli w poprzednich latach nie byłeś ciągle "zesr.any" to dlaczego jesteś w tym roku?? Bo minister mówi, że bez maseczki wyciągniesz kopyta ?? ;)
A mandatów się nie boję, bo w obecnym stanie prawnym one są bezpodstawne.
Jak durni posłowie uchwalą ODPOWIEDNIE przepisy, to będzie inna sytuacja.
Ale nie wiadomo kiedy i czy w ogóle to nastąpi, więc na razie maseczka "mi lotto" ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznoróżowa Rogownica niezalogowany
18 października 2020r. o 15:41
qwax_ napisał(a):
~~Mlecznoróżowa Rogownica napisał(a):
skorn napisał(a): Gorzej, jeśli zasady są głupie. Nie ma żadnego uzasadnienia dla zakrywania twarzy na otwartych przestrzeniach (może z wyjątkiem skupisk ludzi np. na przystankach)


Jeżeli nie będą musieli maseczek na otwartych przestrzeniach to gros ludzi nie zrobi tego w skupiskach typu przystanki, sklepy, jak było do tej pory!!
Taka natura ludzka!!!!!
To nie zasady są głupie ale ludzie, przynajmniej niektórzy!!

To po co się ograniczać? Nakażmy ludziom nosić maseczki nawet w domu - tak jak to zrobiono we Francji.
Niech się ludzie "oswajają" ;)


Oswajali się już dużo wcześniej, np. w czasie Marszów Niepodległości i jakoś im nie przeszkadzało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
18 października 2020r. o 15:45
~~Mlecznoróżowa Rogownica napisał(a):
Oswajali się już dużo wcześniej, np. w czasie Marszów Niepodległości i jakoś im nie przeszkadzało.

Czyli wszyscy Polacy chodzili na Marsz Niepodległości i się oswajali?? A teraz władza tylko to "uprawomocniła"?? ;)
Horus, nie rozumiem co miałeś na myśli ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznoróżowa Rogownica niezalogowany
18 października 2020r. o 15:52
qwax_ napisał(a):
~~Mlecznoróżowa Rogownica napisał(a):
Oswajali się już dużo wcześniej, np. w czasie Marszów Niepodległości i jakoś im nie przeszkadzało.

Czyli wszyscy Polacy chodzili na Marsz Niepodległości i się oswajali?? A teraz władza tylko to "uprawomocniła"?? ;)
Horus, nie rozumiem co miałeś na myśli ;)


Nie. Teraz władza wpadła na pomysł, żeby ich zniewolić!!
Ba, wszystkie rządy tego świata wpadły na pomysł , żeby zniewolić za jednym zamachem wszystkich ludzi tego świata!!
Mam nadzieję , że teraz się zgodzisz ze mną!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
18 października 2020r. o 15:59
Nie wiem , jak Ty Ksawery , ja się zgadzam z Rogownicą ... być może tylko Janusz nadal jeszcze wierzy w dobro horusowego Oka.press :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
18 października 2020r. o 16:37
Pannazdzieckiem napisał(a): Nie wiem , jak Ty Ksawery , ja się zgadzam z Rogownicą ... być może tylko Janusz nadal jeszcze wierzy w dobro horusowego Oka.press :D


Piotrek ja lubię pisać o tym co widzę , w piątek byłem na zakupach w Kauflandzie , zaznaczam że przed 10 .
Nie skorzystałem z godzin dla emerytów , na stoisku owocowo- warzywnym na kilkadziesiąt osób jeden był bez maseczki .
Był traktowany jak trędowaty , w promieniu kilku metrów nikogo przy nim nie było , żal mi było tego człowieka rozglądał się dookoła a po komunikacie że klienci bez maseczek nie będą obsługiwani nie wiem czy założył maseczkę czy opuścił market , wiem jedno w ważnych sprawach dotyczących zdrowia jestem z większością , zdecydowaną większością .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
18 października 2020r. o 16:44
qwax_ napisał(a):
~~Mlecznoróżowa Rogownica napisał(a):
Oswajali się już dużo wcześniej, np. w czasie Marszów Niepodległości i jakoś im nie przeszkadzało.

Czyli wszyscy Polacy chodzili na Marsz Niepodległości i się oswajali?? A teraz władza tylko to "uprawomocniła"?? ;)
Horus, nie rozumiem co miałeś na myśli ;)[/

widzisz jaki jesteś durny?
ktoś pisze post a ty pytasz co Horus miał na myśli?

jesteś tylko marnym ,kolejnym obsesjonatem ...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.