Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
- Jesteśmy załamani - mówi szef Fit Style Zone
13926
qwax_
17 października 2020r. o 14:11
Horus napisał(a): jedna z podstawowych wad...

Który z nich to poseł Konfederacji? Zdjęcie sprzed przynajmniej 20 lat, więc pytam, bo mogli się zmienić ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
17 października 2020r. o 14:15
napisz na jakiej podstawie sądzisz że to zdjęcie ''sprzed 20 lat''?

może to być ciekawe...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
17 października 2020r. o 14:25
Horus napisał(a): napisz na jakiej podstawie sądzisz że to zdjęcie ''sprzed 20 lat''?

może to być ciekawe...;)

Po budce telefonicznej, której już z tyle lat nigdzie nie widziałem :)
Ale niech będzie, ze zdjęcie jest sprzed godziny. Pytam, który to poseł Konfederacji ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
17 października 2020r. o 14:32
qwax_ napisał(a):
Horus napisał(a): napisz na jakiej podstawie sądzisz że to zdjęcie ''sprzed 20 lat''?

może to być ciekawe...;)

Po budce telefonicznej, której już z tyle lat nigdzie nie widziałem :)
Ale niech będzie, ze zdjęcie jest sprzed godziny. Pytam, który to poseł Konfederacji ;)


nie świruj tu ''pawiana'' :]
zdjęcie jest dosyć stare ale przekonania tych dupków zapewne pozostały bez zmian ...

dlaczego?
bo ruch faszystowski ma się całkiem nieźle w tym kraju ...
zwłaszcza jak ''parasol ochronny '' trzyma nad tym braun i sośnierz...
zwłaszcza kiedy o prezydenturę ubiegał się bosak któremu tak blisko do faszyzmu ...

zaprzeczysz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
17 października 2020r. o 15:33
Horus napisał(a):
nie świruj tu ''pawiana'' :]
zdjęcie jest dosyć stare ale przekonania tych dupków zapewne pozostały bez zmian ...

dlaczego?
bo ruch faszystowski ma się całkiem nieźle w tym kraju ...
zwłaszcza jak ''parasol ochronny '' trzyma nad tym braun i sośnierz...
zwłaszcza kiedy o prezydenturę ubiegał się bosak któremu tak blisko do faszyzmu ...

zaprzeczysz?

No tak, faszyzm!!
Już zapomniałem ;)
A tu gdzie nie spojrzeć wszędzie ten faszyzm.
Jakie to szczęście, że ty tutaj lokalnie, co chwila wyłapujesz jakieś wątki faszystowskie. Sam jeden, samiutki jak paluszek, demaskujesz te wszystkie faszystowskie mordy. I nie poddawaj się - naród cię kiedyś doceni, a kto wie, może i oko-press o tobie reportaż zrobi;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żonkilowy Kocanki niezalogowany
17 października 2020r. o 15:42
~Rubinowy Mamutowiec napisał(a): Jestem za zamknięciem. ZISTAŃ W DOMU!


zdechnij tam!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
17 października 2020r. o 15:50
qwax_ napisał(a):
Horus napisał(a):
nie świruj tu ''pawiana'' :]
zdjęcie jest dosyć stare ale przekonania tych dupków zapewne pozostały bez zmian ...

dlaczego?
bo ruch faszystowski ma się całkiem nieźle w tym kraju ...
zwłaszcza jak ''parasol ochronny '' trzyma nad tym braun i sośnierz...
zwłaszcza kiedy o prezydenturę ubiegał się bosak któremu tak blisko do faszyzmu ...

zaprzeczysz?

No tak, faszyzm!!
Już zapomniałem ;)
A tu gdzie nie spojrzeć wszędzie ten faszyzm.
Jakie to szczęście, że ty tutaj lokalnie, co chwila wyłapujesz jakieś wątki faszystowskie. Sam jeden, samiutki jak paluszek, demaskujesz te wszystkie faszystowskie mordy. I nie poddawaj się - naród cię kiedyś doceni, a kto wie, może i oko-press o tobie reportaż zrobi;)


gdzie twoja ''merytoryka''?...hahaha

popierdujesz tutaj a konkretów zero...
ani słowa o braunie czy bosaczku ...

racja...strach ci nie pozwala ...:][img=1602942629_6kobpo8.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
17 października 2020r. o 16:17
Dawaj Falco, pochwal się swoim wynikiem. Kuchwa, nie myślałem, że z PSLem mi po drodze. To pewnie przez Kukiza :D[img=1602944224_bpt2nqc.jpg]

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.