Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nowe obostrzenia od soboty
~Zielonkawobrązowa Kapusta niezalogowany
23 października 2020r. o 12:28
Wiesz to całe towarzstwo LGBT stawiam na równi z kibolami POmylencu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawy Ognik niezalogowany
23 października 2020r. o 12:34
szkoły pozamykane to niech kościoły pozamykają !!!! Msza zdalna niech będzie !!!
rzygać ąż się chce !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznoróżowa Bylica niezalogowany
23 października 2020r. o 12:44
~Zielonkawobrązowa Kapusta napisał(a): Wiesz to całe towarzstwo LGBT stawiam na równi z kibolami POmylencu.


Ty faktycznie zamiast głowy masz kapustę, chociaż ona i tak jest mądrzejsza od twojej wypranej kapucy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielonkawobrązowa Kapusta niezalogowany
23 października 2020r. o 12:44
Właśnie w niedzielę wybieram się do kościoła złożyć ofiarę na wspominki . Ateisto .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wielbłądzi Pierwiosnek niezalogowany
23 października 2020r. o 12:48
a kogo to obchodzi ,przestań się afiszować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielonkawobrązowa Kapusta niezalogowany
23 października 2020r. o 12:51
Dobra nie mam czasu ubecy droczyć się z wani .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Beżowobrązowy Bluszcz niezalogowany
23 października 2020r. o 12:51
partia i kościół zmusza urodzić zdeformowane dzieci a milicja napier....a kobiety gazem

Polska Iranem Europy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szaroczarny Pięciornik niezalogowany
23 października 2020r. o 13:00
Ale dlaczego dzieci tylko od 4 do 8 klasy a dzieci od 1 do 3 klasy to cos nie tak jak moje dziecko ze szkoly wraca same do domu autobusem to ja nie mam jak dziecka odebrac bo mam malutkie dziecko w domu. Jak robia dla wiekszosci dzieci zdalne to niech tez zrobia dla dzieci od 1 do 3 klasy. Cos nie tak . Wkoncu dojdzie do tego ze beda strajki ze dzieci od 1 do 3 klasy nie maja zdalnego .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMAMrowka zaprasza