Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dzisiaj znów będą spacerować i protestować
~Szarawozielona Dabecja niezalogowany
25 października 2020r. o 19:36
Kurczę pisze co myślę a tekst mój zostaje przerabiany, no nie wierze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Beżowobrązowy Bluszcz niezalogowany
25 października 2020r. o 19:39
pis - grabarze Polski
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczarny Świerk niezalogowany
25 października 2020r. o 19:42
Ciężko mi uwierzyć w to, że o czymś takim jak aborcja decyduje człowiek, który nigdy nie miał rodziny, dzieci, nie ma prawa jazdy ani konta w banku, wszędzie chodzi z ochroną bojąc się własnego cienia... Decyduje również o tym czarna zaraza, czyli kolejna grupa nie mająca pojęcia czym jest rodzina, a potrafiąca tylko wyciągać rączki po pieniążki, których cały czas im jest za mało... Nie dziwię się teraz, że ten kraj w przeszłości był tak wiele razy niszczony i wymazywany z mapy świata.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 października 2020r. o 19:50
~~Stalowoniebieski Zimowit napisał(a): Tylko jakoś już nie słychać: "Konstytucja, konstytucja..."
Co jest? :)


Konstytucja , konstytucja nie dała efektów , przegrali wybory , szukają innych metod , lewactwo walczy z PO o przywództwo w opozycji swoimi metodami .


Dopisane 25.10.2020r. o godz. 19:50:

~~Brunatnoczarny Świerk napisał(a): Ciężko mi uwierzyć w to, że o czymś takim jak aborcja decyduje człowiek, który nigdy nie miał rodziny, dzieci, nie ma prawa jazdy ani konta w banku, wszędzie chodzi z ochroną bojąc się własnego cienia... Decyduje również o tym czarna zaraza, czyli kolejna grupa nie mająca pojęcia czym jest rodzina, a potrafiąca tylko wyciągać rączki po pieniążki, których cały czas im jest za mało... Nie dziwię się teraz, że ten kraj w przeszłości był tak wiele razy niszczony i wymazywany z mapy świata.


Porównaj to z Twoimi kłamstwami ,

https://tvn24.pl/polska/25-lat-prawa-aborcyjnego-w-polsce-ra804258-2338851

Ja się nie dziwię że piszesz głupoty , przecież nikt nie wie kim jesteś .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Beżowobrązowy Bluszcz niezalogowany
25 października 2020r. o 20:28
https://youtu.be/KUGqleZ4qGo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowy Krwawnik niezalogowany
25 października 2020r. o 20:35
~~Brunatnoczarny Świerk napisał(a): Ciężko mi uwierzyć w to, że o czymś takim jak aborcja decyduje człowiek, który nigdy nie miał rodziny, dzieci, nie ma prawa jazdy ani konta w banku, wszędzie chodzi z ochroną bojąc się własnego cienia... Decyduje również o tym czarna zaraza, czyli kolejna grupa nie mająca pojęcia czym jest rodzina, a potrafiąca tylko wyciągać rączki po pieniążki, których cały czas im jest za mało... Nie dziwię się teraz, że ten kraj w przeszłości był tak wiele razy niszczony i wymazywany z mapy świata.

Nie ma konta ale ma kota .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowoniebieski Zimowit niezalogowany
25 października 2020r. o 21:11
~~Malinowy Krwawnik napisał(a):
~~Brunatnoczarny Świerk napisał(a): Ciężko mi uwierzyć w to, że o czymś takim jak aborcja decyduje człowiek, który nigdy nie miał rodziny, dzieci, nie ma prawa jazdy ani konta w banku, wszędzie chodzi z ochroną bojąc się własnego cienia... Decyduje również o tym czarna zaraza, czyli kolejna grupa nie mająca pojęcia czym jest rodzina, a potrafiąca tylko wyciągać rączki po pieniążki, których cały czas im jest za mało... Nie dziwię się teraz, że ten kraj w przeszłości był tak wiele razy niszczony i wymazywany z mapy świata.

Nie ma konta ale ma kota .

"Stosunek do zwierząt jest miarą człowieczeństwa" :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konopny Ciemiernik niezalogowany
25 października 2020r. o 21:12
Z tą aborcją i manifestacjami kobiet można w jakimś stopniu zrozumieć ,
Choć jest to bardzo kontrowersyjne , lecz co porabiają tam starsi panowie ???

Chyba że bronią się przed płaceniem alimentów jak pukną jakąś młodą
wiewiórkę , bo stara kanapka w domu już nie smakuje .

Niech kobiety walczą o swoje prawa , a pospólstwo męskiej odmiany
Do domciu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.