Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dziś o 16 kolejny protest
~Ciemnoróżowy Słonecznik niezalogowany
5 lutego 2021r. o 16:57
- PANIE pREMIERZE, A KIEDY BĘDZIE MOŻNA PÓJŚĆ DO CYRKU?
- CAŁY CZAS JESTEŚMY OTWARCI.

KTO MIESZKA W pISOWSKIEJ POLSCE TEN SIĘ NAWET W CYRKU NIE ŚMIEJE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Srebrzystoszary Uczep niezalogowany
7 lutego 2021r. o 6:12
:):):)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowa Jeżyna niezalogowany
7 lutego 2021r. o 6:37
~Srebrzystoszary Uczep napisał(a): :):):)


https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-02-20/miliony-na-podkomisje-macierewicza-wydatki-za-ubiegle-lata-wciaz-nieznane/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoróżowy Słonecznik niezalogowany
8 lutego 2021r. o 11:53
jacy wyborcy - takie elity
jakie państwo taki SOP
jaka władza taka przyszłość

jedni umierają, drudzy bankrutują a pislamiści się bawią
dzieci w domach pozamykali na ferie, wyciągi, hotele, restauracje pozamykali
ale pisdzielców to nie dotyczy ! ...
rzy.g.ać się chce ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowoniebieska Liatra niezalogowany
8 lutego 2021r. o 12:26
~~Szmaragdowa Brzoza napisał(a): Widzę twoje nie nawistne wpisy w stronę kościoła , prawicy i wszystkiego co jest dobre , dlatego nie będę wchodził z tobą w dyskusje, ponieważ niczego to nie zmieni.
Ja mam tylko nadzieję , że życie ciebie tak doświadczy, że zrozumiesz jaką idziesz drogą i gdzie ona zmierza i czym się może zakończyć. Bo życie to nie jest bajka, żyjemy na tej ziemi krótko, to są chwile, czas się skończy i co wtedy?
Nie ważne co mamy tu , ważne co będziemy mieli tam.
Nie ważne czy to ksiądz, czy to ja, czy to ty wierzący lub nie wierzący , jednakowo będziemy sądzeni . Każdy jest nagrywany precyzyjnie i będzie musiał się z tego rozliczyć, z każdego słowa , każdego czynu i nawet z każdej myśli . Zycie nasze to jest szkoła , a na koniec przyjdzie egzamin.
Niestety wielu może go nie zdać, a co ich będzie czekać, to nie chcę pisać, bo jest
przerażające. To nie są bajki, ale rzeczywistość, która jest po drugiej stronie . Pewnych sytuacji doświadczyłem, dlatego wiem o czym piszę.
nie zapomnij ,że ciebie twój buk też rozliczy z tego ,że zyczysz bliźniemu złego!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
8 lutego 2021r. o 12:33
:]

alleluja ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
8 lutego 2021r. o 13:06
~~Stalowoniebieska Liatra napisał(a):
~~Szmaragdowa Brzoza napisał(a): Widzę twoje nie nawistne wpisy w stronę kościoła , prawicy i wszystkiego co jest dobre , dlatego nie będę wchodził z tobą w dyskusje, ponieważ niczego to nie zmieni.
Ja mam tylko nadzieję , że życie ciebie tak doświadczy, że zrozumiesz jaką idziesz drogą i gdzie ona zmierza i czym się może zakończyć. Bo życie to nie jest bajka, żyjemy na tej ziemi krótko, to są chwile, czas się skończy i co wtedy?
Nie ważne co mamy tu , ważne co będziemy mieli tam.
Nie ważne czy to ksiądz, czy to ja, czy to ty wierzący lub nie wierzący , jednakowo będziemy sądzeni . Każdy jest nagrywany precyzyjnie i będzie musiał się z tego rozliczyć, z każdego słowa , każdego czynu i nawet z każdej myśli . Zycie nasze to jest szkoła , a na koniec przyjdzie egzamin.
Niestety wielu może go nie zdać, a co ich będzie czekać, to nie chcę pisać, bo jest
przerażające. To nie są bajki, ale rzeczywistość, która jest po drugiej stronie . Pewnych sytuacji doświadczyłem, dlatego wiem o czym piszę.
nie zapomnij ,że ciebie twój buk też rozliczy z tego ,że zyczysz bliźniemu złego!!!


Problemem nawiedzonych ortodoksów jest bezkrytyczna wiara w cuda. To nikomu nie przeszkadza . Ale do czasu , bo oni za wszelką cenę chcą zmusić wszystkich do wyznawania swoich zabobonów.
Gdyby skupili się jedynie na sobie nie było by problemu ale oni nie dopuszczają nawet myśli że można żyć bez wiary.
Biedny człowieku . Zostaw ludziom prawo do własnych poglądów. Nie strasz jakimiś tam karami i sądami.
Twój bóg nie potrafił nigdy zapobiec żadnemu złu świata , wojnom , okrucieństwom , niegodziwościom. Nie potrafił nawet zapanować nad stworzonym przez siebie rajem w którym były tylko dwie osoby.A teraz obiecuje raj dla ponad stu kilkudziesięciu miliardów które żyły i umarły w międzyczasie .Biedny człowieku co ty chcesz nam wmówić ?
p.s -- może ty wiesz czy na arce były białe niedźwiedzie i kangury ?[img=1612786009_pelvppr.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kredowobiała Śliwa niezalogowany
8 lutego 2021r. o 13:17
Dlaczego panM zmusza wszystkich swoich rozmówców do wyznawania swoich ortodoksyjnych poglądów?
Jest wolność panie, nie zmuszaj swoimi małpami do swoich przekonań.
Panie mogą być ludzie którzy nie chcą małpy za przewodnika.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.