Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

DTVP Tuba propagandowa PiS

~~Rezedowa Dąbrówka niezalogowany
29 października 2020r. o 12:34
~~Malinowy Krwawnik napisał(a):
~Jasnogranatowy Wiąz napisał(a): Dobra szkoda czasu na Durni .

Dureń to ciebie zrobił BARANIE .


To prawda ,jest wyjątkowym cymbałem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnogranatowy Wiąz niezalogowany
29 października 2020r. o 12:37
Lepiej uważaj na ulicy bo z tego co czytam z waszych banerów to wam pozostał tylko anal.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowy Krwawnik niezalogowany
29 października 2020r. o 13:08
~Jasnogranatowy Wiąz napisał(a): Lepiej uważaj na ulicy bo z tego co czytam z waszych banerów to wam pozostał tylko anal.

Martw się o siebie koniobijcu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
29 października 2020r. o 17:34
~~Płomiennorudy Platan napisał(a):

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/bomba-covid-to-nie-plan-pandemii-a-plan-zaglady-ludzkosci-2020-10

tego linka wrzucił klucznick,którego szanowna redakcja wyrzuciła dyscyplinarnie z zarejestrowanych członków do szarej masy niezarejestrowanych i nie chce go z powrotem,a klucznick nie teskni do tej zbiorowej masy nieswiadomych tego bulu i głodu co nas czeka pozdro samotna matko.


Jeszcze raz dziękuję Kluczniku , nie wiedziałem , że to Ty i bardzo się cieszę , że są jeszcze Myślący wobec tej całej sztucznie sterowanej zadymy z aborcją i koronaświerusem.

Szerzyć wiedzę , to chyba Twoje i moje przeznaczenie ... zmień ksywę z Klucznika na Morfeusza ( analogia do Matriksa :) ... Marcin się nie zorientuje , buja się po Krakowie z feministkami :D

Również pozdrawiam . Miłego wieczoru ... Morfeuszu :)


Dopisane 29.10.2020r. o godz. 17:34:

... i jak zwykle poziom dyskusji spadł poniżej pasa :(

Dobrze , że Baby cycki mają , to zawsze jakaś alternatywa wobec żenująco niskich komentarzy .

Panowie ogarnijcie się ... uczcie się od chamów i prostaków , jak Klucznik / Morfeusz i ja , biedny mały żuczek :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herbaciany Żagwin niezalogowany
29 października 2020r. o 17:46
Chyba sobie robisz ''jaja'' z ludzi mających odrobinę rozumu .
Uczyć się od ciebie? Chamstwa?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
29 października 2020r. o 18:03
Ucz się czego chcesz i od kogo chcesz . Klucznik wrzucił temat do dyskusji , który i mnie interesuje . Jeśli nie masz nic do powiedzenia , to wycieczki ad personam wciśnij sobie w buty ... będzie się ślicznie ze słomą komponować . Rzygowin .... pardo Żagwin .

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herbaciany Żagwin niezalogowany
29 października 2020r. o 18:26
No właśnie potwierdzasz swoje chamstwo.. Rzygowin ? Chcę ci jednocześnie napisać że pisanie ad personen'' pod twoim adresem jest na miejscu i jak najbardziej odpowiednie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zzieleniały Czosnek niezalogowany
29 października 2020r. o 18:28
Trzeba mieć w sobie wielką moc samozaparcia żeby oglądać TVPpis
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.