Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Protestujący dziękują bolesławieckiej policji
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 października 2020r. o 9:27
~Poziomkowy Moszenki napisał(a): Jest jeszcze trochę myślących ludzi
https://youtu.be/1Cm-u4tHCGk


Dokładnie :) Odwieczna zasada " dziel i rządź " . Dziki Trener ma absolutną rację ... drzewiej Drogi Moszenki mawiało się ... łowca szczurów niesie wór ze szczurami na plecach i kiedy w worze cichnie , to ściąga ten wór z plerów i napierdziela kijem w wór ... szczury same się pozagryzają i nie trzeba będzie czarodziejskiego fletu z mandragory :D

Miło jest mieć do czynienia z Mądrymi Ludźmi :)

Ciekawym , co System wymyśli następną razą :D

Co typujesz Moszenki ? Trzecia światowa , czy lądowanie kosmitów ?

Św . pamięci Roman Wilchelmi grał kiedyś w takim polskim filmie s-f ... nie pamiętam tytułu ... credo brzmiało tak " kto nie odda krwi , ten nie dostanie kolacji " oczywiście dla Waszego dobra :D

Wszyscy nałukowcy świata dla waszego dobra szukają szczepionki na koronaświrusa , a ścierwomedia tłumaczą wam ... ilu jeszcze pójdzie w piach , a ilu już poszło .

I tutaj nie pozostaje nic innego , jak wspomnieć Maleńczuka :



W ciekawych czasach przyszło nam żyć ...

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowy Bluszcz niezalogowany
27 października 2020r. o 9:46
~~Cynamonowy Ziarnopłon napisał(a): Redaktorzyno! polecieliście TVNem, słabe. I nie całkowity zakaz aborcji matoły.


A ksiądz potrafi lepiej napisać ? Właśnie widać.
W praktyce całkowity zakaz aborcji bo w razie " W" ratowanie życia matki to żadna łaska.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawy Rozchodnik niezalogowany
27 października 2020r. o 9:55
~Czerwonobrązowa Tibuchina napisał(a): Te protesty tyle dadzą co kot naplacze. Co łażenie po jakimś tam Bolesławcu czy innym wygwizdowie... Masakra jakaś. A te teksty moja ci.. Pa itp... Dzieci słuchają, czytają...



Jeżeli uważasz, że brzydkie słowa, to najgorsze, co w tym kraju może spotkać dzieci, to się zwyczajnie ośmieszasz. Co do protestów - jestem przekonana, że ta sytuacja zmieni kobiety i ich sposób postrzegania. Że przestaną być uległymi istotami, poczują się silne i kompetentne do decydowania o sobie. Ale trzeba patrzeć szerzej, żeby to widzieć. A rządzący.. cóż, myślisz, że tyłki im się nie palą?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krwawosina Kalmia niezalogowany
27 października 2020r. o 9:56
Jakie całkowite zakazanie aborcji
? Halo, stolec, zakaz jest aborcji eugenicznej a nie jeszcze innych dwóch
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawy Rozchodnik niezalogowany
27 października 2020r. o 9:59
PIS-PO-PRL napisał(a): "napisali protestujący przeciwko decyzji Trybunału Konstytucyjnego Julii Przyłębskiej całkowiciej zakazującej aborcji."

Nie żebym się czepiał, ale to całkowicie jej zakazano? Znowu mnie niusy ominęły jakieś :D



Trybunał Konstytucyjny orzekł w czwartek, że przepis zezwalający na dopuszczalność aborcji w przypadku dużego prawdopodobieństwa ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu jest niezgodny z konstytucją.
Nie! Jeszcze nie zakazano, ale do tego dążą.
Czego nie rozumiesz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
27 października 2020r. o 10:23
~~Czerwonobrunatna Krwawnica napisał(a): Gdzie się schował Lucjan M21 jak jego brat wykrzykiwał j...ć PIS ?


Ja Tobie odpowiem - napisałem nie tylko o bracie ale całej grupie określając ich mianem chuliganów politycznych .

M21W2 przedwczoraj o 14:44

M21W2

Postów: 1362

~Płoworudy Nawłoć napisał(a): Niech Policja ściągnie sprzed dworca PKP imbecyla, który na kartonie trzyma tablicę "je.ać". Przeczytały ją moje dzieci. Chciałem zatrzymać się i mu zrobić to, czego żąda, ale żona mnie powstrzymała.
Po co mam iść siedzieć za jakiegoś ćpuna.


Temu ćpunowi , menelowi który jest pokazany z butelką piwa w ręce podczas marszu dałbym spokój .
Gorzej z grupą chuliganów politycznych wykrzykujących te słowa w rynku , tam dzieci też uszu nie zatykały , a szkoda .

Pierwsza odpowiedź dla mnie :

Niebieskozielona Trzmielina przedwczoraj o 14:45

~~Niebieskozielona Trzmielina

Postów:

Ty baranie krec any, pizdofonie pi.....i

Druga :

Plantatorze ,a co te chuligany wykrzykiwały ? Jeśli coś na naczelnika to obciąć jęzory .kościół was w tym poprze .

Była też i taka :

Panie Lucjanie to wykrzykiwali obywatele o niskim wykształceniu ,
Przechodząc obok tych protestujących z dzieckiem byłem zbulwersowany na pańskiego brata , tego z Karola Miarki co dachy naprawia , wykrzykiwał dosłownie
Steki wulgaryzmu w kierunku PiS przy akompaniamencie swojej córki ,
Wstyd by taki starszy pan w ten sposób się zachowywał .
Z tego co o nim usłyszałem może go trochę tłumaczyć ( ciężkie dzieciństwo )

Z tą wypowiedzą się utożsamiam .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Smolista Turzyca niezalogowany
27 października 2020r. o 10:27
~~Rudobrunatnyrudawy Rozchodnik napisał(a):
PIS-PO-PRL napisał(a): "napisali protestujący przeciwko decyzji Trybunału Konstytucyjnego Julii Przyłębskiej całkowiciej zakazującej aborcji."

Nie żebym się czepiał, ale to całkowicie jej zakazano? Znowu mnie niusy ominęły jakieś :D



Trybunał Konstytucyjny orzekł w czwartek, że przepis zezwalający na dopuszczalność aborcji w przypadku dużego prawdopodobieństwa ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu jest niezgodny z konstytucją.
Nie! Jeszcze nie zakazano, ale do tego dążą.
Czego nie rozumiesz?

Prorok jak nic !!!!
I do czego jeszcze dążą ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Smolista Turzyca niezalogowany
27 października 2020r. o 10:35
Jak ja tęsknię za rządami PO-PSL !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.