Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Debata młodych NA ŻYWO - o decyzji TK, aborcji
670
ramaj
29 października 2020r. o 8:42
~~Lawendowoniebieski Judaszowiec napisał(a): Wrzosowa Daglezja -Nic dodać nic ująć trafiasz w samo sedno.Popiera Twoi wpis i popieram takich ludzi.Jestem 66-letnim emerytem ,szereg lat pracowałem również w Urzędach ,przeżyłem różne upokorzenia będąc bezpartyjnym pracownikiem administracji.!!!Poznałem życie od podszewki,jak również teraz za obecnego rządu.POPIERAM ICH DZIAŁANIE..


Poznałeś zycie ,ale nic się nie nauczyłeś
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lawendowoniebieski Kokorycz niezalogowany
29 października 2020r. o 8:50
karakan ani w tobie Boga ani ojczyzny ani honoru ani rozumu.

Za wzór postawiłeś sobie Jaruzelskiego a skończysz jeszcze gorzej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
29 października 2020r. o 8:55
~Wrzosowa Daglezja napisał(a): Jak bezrefleksyjnie masy w USA blokują przejazd aut, niszczą sklepy i stanowią zagrożenie dla obywateli, tak tu tęczowa międzynarodówka wraz z menelami, femi#nazisstkami i rozjuszoną młodzieżą próbują zrobić coś na kształt "rewolucji francuskiej".
Nie głosuję na PiS, ani na PO, ale jak słyszę jak jakiś 18latek nawołuje do J###nia Pisu i z piorunem na twarzy ogłasza radośnie stan wojny to ja się zastanawiam co jeszcze takiego musi się wydarzyć strasznego, żeby całe to dzikie stadko się opamiętało.
Cieszę się jedynie, że wszystko to jest nagrywane bo tak jak dzisiejsi Niemcy wstydzą się gdy widzą zapisy poczynań swoich ojców i tak wasze dzieci (te których mam nadzieję nie wyskrobiecie) będą spuszczać głowy jak będą oglądać archiwa jak ich tatuś pod krzyżem milenijnym nawołuje do wojny, j##a#ia i innych strasznych rzeczy. Kiedyś część młodzieży w końcu zacznie myśleć i będzie się tego wstydziła.


Jasne nic dodać nic ująć .
Co jeszcze musi się wydarzyć aby twoje pokolenie nawiedzonych pryków opamiętało się i nie kaleczyło przyszłości własnych wnuków.? Młodzi Polacy oczekują tylko swobody i samodecydowania. Nikt z nich nie jest mordercą . Oni po prostu w ekstremalnych okolicznościach pragną brać odpowiedzialność na własne barki i na własne sumienie
Co kieruje takimi jak ty że chcesz na siłę wyręczać innych z podejmowania decyzji ? Skoro jesteś wierny swojej religii to módl się i jej przestrzegaj.
Ustanowiliście ustawę o ochronie życia poczętego teraz wam mało i chcecie ją zaostrzyć.
Czy nie widzisz ile rodzin przez okres jej obowiązywania zostało obdarte z godności. Zostało zmuszone do ŻEBRANIA w fundacjach o zdrowie i życie swoich dzieci narodzonych ze śmiertelnymi chorobami .
Tymczasem nikt , ani oni ani ja ani wy nie jesteśmy zwolennikami bezsensownych aborcji.
Aby nie miały one miejsca należy przygotować przyjazny grunt pod tzw normalność.
Grunt a nie atmosferę strachu i nienawiści jaką prezentuje jeden młody radny który w praktyce prezentuje interesy kościoła i PiS u. Nie jest jeszcze dorosły a już pisze donosy do prokuratury na ludzi i zdarzenia które przerastają jego poziom postrzegania rzeczywistości.
Dostęp do antykoncepcji , edukacja seksualna , badania prenatalne i na koniec pigułka poronna.
Nie należy zbyt mocno zaglądać do cudzej alkowy bo akcja budzi reakcję której rezultaty są nieprzewidywalne.
Dzisiaj to tylko wulgarne zwroty w stronę rządzących .Jutro .... ?????
Lont został odpalony i nikt nie wi co przyniesie jutro.
[img=1603958158_ikwbvuy.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielona Nemezja niezalogowany
29 października 2020r. o 8:56
Kilka liczb:
Ok 400 000 urodzeń w roku;
ok 1 000 aborcji płodów (uproszczenie - uszkodzonych) w roku.
To są cyfry ostatnich lat. Czyli jedna aborcja na 400 urodzeń (0,25%).

O to walczycie?
Bo (podobno) jesteście istotami myślącymi a nawet (pewno) nigdy nie rozmawialiście z kobietą którą to spotkało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnozielony Ziarnopłon niezalogowany
29 października 2020r. o 9:10
~Kremowa Portulaka napisał(a): Widziałem całą debatę młodych i chciałbym wyrazić wielkie wyrazy podziwu dla Adama. Mądry, odpowiedzialny, bardzo elokwentny, młody człowiek. Adam jesteś nadzieją dla wszystkich ludzi dobrej woli.
Brawo brawo brawo Adaś:):):)


Coś takiego, ja też ją widziałam i z przykrością stwierdzam, że Pan Adam wypadł w moich oczach najsłabiej albo zupełnie inaczej rozumiemy z przedmówcą słowo ELOKWENCJA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sinawa Glicynia niezalogowany
29 października 2020r. o 9:41
~~Migdałowa Frezja:
Mamy cudowną młodzież , idźcie i protestujcie. Kaczyński myślał, że jak zabierze niepełnosprawnym i da 13 -stki emerytom to kupi sobie władzę..."

Według Ciebie to niepełnosprawny, który nigdy nie pracował i jego opiekun, który również nie pracuje, utrzymują emeryta, który 40lat płacił składki emerytalne i rentowe i z którego podatków niepełnosprawni i opiekunowie mają dochód i to wcale nie mniejszy niż niejedna emerytura?
Ty śmiesz powiedzieć, że coś zabrano niepełnosprawnym i dano emerytom. Przypomnij sobie w jakiej sytuacji byli niepełnosprawni kilkanaście lat wstecz, kiedy im zabierano masowo renty, nie wszyscy opiekunowie mieli zasiłki dzieci nie miały żadnych dodatków. Nie pluj na Pana Kaczyńskiego, bo możesz się przez pomyłkę własnym jadem opluć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wrzosowa Daglezja niezalogowany
29 października 2020r. o 9:48
Młodzi nakręceni przez lewicowych polityków chcą poczuć się ważni. Wojny nie widzieli na oczy, życia nie znają, a jak młodzi komuniści od Stalina czy Mao Tze Tunga chcą "uświadamiać" przy pomocy agresji i chamstwa.
Jeśli jakaś młoda uczennica z liceum z twarzą nie zmąconą żadną myślą próbuje jak przystało na dziecko infantylnie tłumaczyć łamanie praw, dewastację pomników, blokowanie ludziom korzystania z ulic to gratuluję władzom uczelni takich uczniów. Do nauki, do książek!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrunatny Kocanki niezalogowany
29 października 2020r. o 10:16
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza