Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Smutno na cmentarzu w Bolesławcu
~~Wielbłądzi Tulipan niezalogowany
2 listopada 2020r. o 8:47
"Smutno na cmentarzu w Bolesławcu"

Wcześniej było wesoło?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaropopielata Perowskia niezalogowany
2 listopada 2020r. o 8:50
idioto pis piszę się małymi literami dlatego, że prezes kaczyński jest krótki i ma mały rozumek ......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ziemistoszary Driakiew niezalogowany
2 listopada 2020r. o 10:03
~~Wielbłądzi Tulipan napisał(a): "Smutno na cmentarzu w Bolesławcu"

Wcześniej było wesoło?


Nie rozumiesz metafory, przynajmniej było tłoczno i byli ludzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Różowa Gipsówka niezalogowany
2 listopada 2020r. o 10:54
Smutno - bo nikt nie odwiedza swoich bliskich zmarłych. Nikt nie może zapalić znicza, położyć kwiatów, pomodlić się. Cmentarz wygląda na opuszczony, zapomniany. I nie piszcie, że można to zrobić w domu albo za dwa dni. Taka jest polska tradycja, polskie święto i nam to odebrano. Niedawno zmarła moja mama i chciałam być przy jej grobie.
Skoro maseczki chronią, to po co zamykać cmentarze?
Jeśli jest pandemia, to dlaczego nie zamykają szkół dla uczniów kl. I-III i zerówek?
To decyzja wyłącznie polityczna. Żeby nas zgnębić, zniewolić, zastraszyć. Żebyśmy chcieli się zaszczepić z własnej woli na pseudokoronawirusa.
Wiecie, że pracownicy szpitala w Bolesławcu mają zakaz mówienia, co dzieje się w szpitalu?
Wiecie, że większość pacjentów jest przywożona z DPS-ów. Wiecie, że w DPS-sach zawsze co kilka dni ktoś umierał, nawet przed pandemią?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Cynamonowy Ogórecznik niezalogowany
2 listopada 2020r. o 20:48
Dlaczego nie może być wesoło, przecież to cmentarz komunalny - nie parafialny?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Beżowobrązowy Bluszcz niezalogowany
2 listopada 2020r. o 21:11
Nie wiadomo co pisoei odwali na święta ale ja już rozglądam się za choinką bo w grudniu zamkną wszystkie lasy iglaste
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowobiała Dynia niezalogowany
2 listopada 2020r. o 22:58
~Beżowobrązowy Bluszcz napisał(a): Nie wiadomo co pisoei odwali na święta ale ja już rozglądam się za choinką bo w grudniu zamkną wszystkie lasy iglaste


To pryszcz, choinkę zrobi się z kaktusa, ja nęcę w studni karpie od tygodnia a świnię schowałem w piwnicy. Myślę też o jakichś kurach na jajka pisankowe.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tabaczkowa Cebulica niezalogowany
3 listopada 2020r. o 7:54
Oj nie czepiajcie się bzdur. "Smutno na cmentarzu", bo nie można było w tym roku upamiętnić swoich bliskich i coroczne lampiony nie oświetlały w tym roku cmentarza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.