Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W poniedziałek bolesławianie będą protestować
~Brunatnofioletowa Jasnota niezalogowany
3 listopada 2020r. o 8:15
W tym marszu idą niestety ludzie nie rozumiejacych czym jest człowieczeństwo.
Już nawet nie chodzi o to bagno językowe jakim się posugują. Nawet już nie to, że postanowili blokować mi przejazd przez miasto bo muszę słuchać jak to są "wkur***eni" i ciągle kogoś chcecie "je**ać", a pajac z przodu narzuca całą tę prosta ją narrację. Takie hasła mówią ci co jeszcze niedawno lansowali się w marszach przeciwko mowie nienawiści. Jeszcze nie dotrzegają, że chyba przeciwko sobie wtedy maszerowali.
Jeśli ktoś z Was uważa, że świat jest tylko dla ludzi pięknych i zdrowych, a ludzi z zespołem Downa można
Z A B I J A Ć
to znaczy, że stracił Boga w swoim sercu i idzie w kierunku totalnego nihilizmu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rudoczerwony Czosnek niezalogowany
3 listopada 2020r. o 8:36
To jest zmierzch
mlaskającego dziada z kozami w nosie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawoszary Ziarnopłon niezalogowany
3 listopada 2020r. o 9:11
Ty" rudoczerwony czosnku"Długo nad poprzednim wpisem myślałeś.Kto jest mlaskający a kto kozami w nosie .Twoja mowa nienawiści jest nie zrozumiała dla mnie mimo że kończyłam studia pedagogiczne w Opolu.Zapraszam do mojej klasy na "co nie co"powtórki z tego zakresu.Zapraszam chętnie poświece dla Ciebie sporo mojego czasu.Znam Cię i obserwuje Twoje poczynania w tej i nie tylko dziedzinie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowa Ślazówka niezalogowany
3 listopada 2020r. o 9:16
Te małolaty nie zdają sobie sprawy ,że wystarczy moment nieuwagi i mogą ulec wypadkowi i same stać się takimi ludźmi których likwidacji żądają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Słomkowy Pieris niezalogowany
3 listopada 2020r. o 9:29
~~Rdzawozłoty Winobluszcz napisał(a):
~~Ciemnoturkusowa Porzeczka napisał(a): No niestety poziom wykształcenia naszej młodzieży znikomy i stąd łatwo jest nimi manipulować. Dla nich te marsze to rozrywka- w wiekszości nie wiedzą po co własciwie tam są i widać to po ich "wyszukanych" transparentach i okrzykach. Smutne, że nie widzą tego, że posłużono się nimi do własnych politycznych zagrywek i wcale nie chodzi tu o aborcję. Aborcja posłuzyła do tego, żeby stworzyć konflikt i żeby ludzie się wkurzyli. Oczywiście jak zawsze w takiej sytuacji dochodzi do konfliktu,bo zawsze będzie ktoś za i przeciw- ale jest w tym wszystkim i 3 strona, która w cąłym tym zamieszaniu skorzysta. Osłabione konfliktami państwo-to słabe państwo-podatne na ataki z zewnątrz i o to własnie KOMUŚ chodziło.


Ciekawe komu ? tak 40 lat temu to wszystko było przez zgniłych imperialistów ... a tera

z to już nie wiadomo ? Narracja taka sama, wróg jakby bardziej mglisty ... niewidoczny

Nie jest wróg niewidoczny-choć może dla tych co nie chcą go widzieć, tak! Polska w ostatnich latach na arenie międzynarodowej stała się "ważnym" partnerem-a to jak widomo nie pasuje naszym" sąsiadom"-tak samo jak naszym partiom lewicowym-wspólnie dażą do zniszczenia-wyprzedania wszystkiego co polskie.Kraj, który nie daje sie prowadzić Unii na smyczy jest niebezpieczny i dlatego dążą do jego zniszczenia. Niestety historia lubi się powtarzać-już w przeszłości "rewolucje" nie raz a 3 razy doprowadziły do całkowitego upadku i teraz jesteśmy na prostej drodze do tego samego smutnego końca...

zresztą, komu to tłumaczyć...bandzie dzieciaków i podpłaconych lumpów, którzy biegają po naszym mieście z transparentami...smutne


... ostry cień mgły ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatnofioletowa Jasnota niezalogowany
3 listopada 2020r. o 9:34
Smutne to gdy nastolatka o urodzie anioła z uśmiechem na twarzy zachęca do rozrywania dzieci z zespołem Downa, "wojny, je***ia, wypir***nia".
Piękna dziewczyna, która słucha jakiegoś zakompleksionego człowieczka prowadzącego ulicami ją i inne piękne dziewczyny. Naprawdę smutne.
Nie zabijajcie w sobie człowieka i nie idźcie za tym młodym głupcem. On jest tylko słupem na użytek lewicy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowy Krwawnik niezalogowany
3 listopada 2020r. o 11:44
~Brunatnofioletowa Jasnota napisał(a): Smutne to gdy nastolatka o urodzie anioła z uśmiechem na twarzy zachęca do rozrywania dzieci z zespołem Downa, "wojny, je***ia, wypir***nia".
Piękna dziewczyna, która słucha jakiegoś zakompleksionego człowieczka prowadzącego ulicami ją i inne piękne dziewczyny. Naprawdę smutne.
Nie zabijajcie w sobie człowieka i nie idźcie za tym młodym głupcem. On jest tylko słupem na użytek lewicy.

Czy uważasz ,że te piękne dziewczyny gdyby szły z uśmiechem na ustach i śpiewały by kochamy PIS kochamy Jarosława to był by taki efekt tego strajku .??Na chamstwo rządzących trzeba odpowiadać po chamsku inaczej ,szkoda ich zaangażowania .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czarny Złotokap niezalogowany
3 listopada 2020r. o 11:46
удалите,пожалуйста! .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza