Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W poniedziałek bolesławianie będą protestować
~~Brązowy Dyptam niezalogowany
2 listopada 2020r. o 21:41
~Beżowobrązowy Bluszcz napisał(a): Państwo jednego człowieka. Mściwego starca, o toksycznym usposobieniu i bolszewickiej mentalności. Człowieka ,który każdego dnia dokonuje zemsty na własnym społeczeństwie. Zemsty za swoje pokręcone, przepełnione nienawiścią i podłością życie .Centralizując państwo ,przywraca nam wszystkie najgorsze normy, obyczaje i zachowania wczesnego PRLu. Skończy się jak wtedy ,szkoda tylko straconego czasu.

WuC KURDUPEL niszczy NAROD POLSKI. WSTYD I HANBA DLA TEGO RZADU. JESZCZE RAZ WSTYD.


Jakie normy prl? Czy ty wiesz ze wtedy aborcja była legalna? Pier.... nie mając o niczym pojęcia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnoniebieski Klon niezalogowany
2 listopada 2020r. o 21:43
Przewodnicząca strajku kobiet jest lesbijką.W wywiadzie to przyznała. W dalszej rozmowie mówiła ze nie znosi dzieci.Za to ma 2 psy i jest bardzo nimi zachwycona .Taki nowy lewacki model życia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnożółta Choina niezalogowany
2 listopada 2020r. o 21:46
~~Szarobura Porzeczka napisał(a): Protestują suki


a Ty czując cieczkę za nimi biegasz.psie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnopopielata Czarnuszka niezalogowany
2 listopada 2020r. o 21:47
Powiedziała też że powinno móc się zdecydować o życiu bądź śmierci dziecka do 3 miesiąca jego życia. Masakra jakaś !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotobrązowy Wrzosiec niezalogowany
2 listopada 2020r. o 21:58
~~Szarobura Porzeczka napisał(a): Protestują suki

No nie, wpisujesz się w retorykę ulicy, to niedopuszczalne :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotobrązowy Wrzosiec niezalogowany
2 listopada 2020r. o 22:05
~~Seledynowa Brzoza napisał(a):
~Ceglastobrązowa Tawułka napisał(a): Ja nie słyszałem żeby wcześniej nazywano Trybunał Konstytucyjny Andrzeja Rzeplińskiego ???!!!


A ja nie słyszałem zeby Rzeplinski był kucharką kaczyńskiego i odkryciem towarzyskim baranie.Zresztą to profesor a nie magister.

Rzepliński, Rzepliński...to ten może co pytał: "czym ta nasza różni się od hołoty francuskiej, czy hołoty amerykańskiej" :D
Rzepliński akurat nie ewoluuje jak reszta elity.
Konstytucja, konstytucja...
Język miłości, język miłości...
passe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
2 listopada 2020r. o 22:07
~~Zszarzały Driakiew napisał(a):
M21W2 napisał(a):
~~Zszarzały Driakiew napisał(a):
M21W2 napisał(a):
~~Brązowy Dyptam napisał(a): He he koniec transmisji tu i u kon...kurencji, coś olaliście protestujących


A był jakiś protest , ja myślałem że to stara relacja jak garstka ludzi szła pod sąd zapalić świeczki i wysłuchać chuligana politycznego Dariusza S .

Stary grzybie przestań judzić sam jesteś chuliganem pisowskim ,masz coś do Dariusza S to powiedz mu w oczy a nie za klawiatury .


Wyobraź sobie że w rynku w obecności wielu ludzi powiedziałem jemu prosto w oczy że jest kłamcą i to kilkakrotnie , nazwałem go lewakiem i spytałem czy dać jemu moje dane .
Był z grupką takich jak on , wsadzili w dzioby gwizdki i tylko gwizdali .

Czyli próbowałeś gościa sprowokować ,żeby dał ci w gębę a ty mając świadków założył byś mu sprawę ,Jesteś zwykłą szują .A gdyby zaproponował ci stanięcie na ubitej ziemi ,to zgodził byś się czy strach by ci nie pozwolił ?


Tak to widzisz , dyskutowaliśmy na spotkaniu wyborczym Dudy podczas tej dyskusji uciekał się do kłamstw .
Policja otoczyła tę grupkę prowokatorów obrażających starszych ludzi .
Nie napiszę kim Ty jesteś bo Ciebie nie znam , nie zejdę do Twojego Poziomu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
2 listopada 2020r. o 23:12
Panie Lucjanie, z tyldami się nie dyskutuje, zwłaszcza z tymi, co pisząc anonimowo rozliczają innych z odwagi.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza