Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

NSZZ NIEZDARNOŚĆ ?

~~Wielbłądzi Krwawnik niezalogowany
17 listopada 2020r. o 20:16
~~Bursztynowa Kostrzewa napisał(a): Co ty bredzisz ? Idź lepiej spać , bo majaczysz w pijanym zwidzie.


Powiedz nam ,,Kostrzewa '' ,czy to naszą winą jest że twoim tatusiem jest kierowca z TIRa ?
No nie ,mieliście wtedy co do gara włożyć .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
17 listopada 2020r. o 20:17
ależ nie ...
jeszcze poczytam sobie co tu wymyślisz bo miło jest widzieć że jest ktoś stojący poniżej mojego poziomu ...:]
pisz ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pawi Oczar niezalogowany
17 listopada 2020r. o 20:20
Nooo, taka gratka się trafiła :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bursztynowa Kostrzewa niezalogowany
17 listopada 2020r. o 20:23
~~Wielbłądzi Krwawnik napisał(a):
~~Bursztynowa Kostrzewa napisał(a): Co ty bredzisz ? Idź lepiej spać , bo majaczysz w pijanym zwidzie.


Powiedz nam ,,Kostrzewa '' ,czy to naszą winą jest że twoim tatusiem jest kierowca z TIRa ?
No nie ,mieliście wtedy co do gara włożyć .


Słabe. Jak wymyślisz coś lepszego to daj znać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
17 listopada 2020r. o 20:58
Horus napisał(a): a tu się zgina dzióbek pingwina...
:]
pójdę kiedy zechcę ...:]

takie teksty to do kolesi...nie do mnie :]


Dobry wieczór krętaczu :) To kiedy i gdzie ?

Właśnie wróciłem z wycieczki po Europie ... na stare śmieci i ponawiam pytanie .

Kiedy i gdzie ? Głupia Papugo ?

Ciekawym , co jest skłonnym zmusić Cię do ludzkich odruchów , takich jak na przykład odwaga , albo honor ?

A ... już rozumiem , pójdziesz , " kiedy zechcesz " udzielny KSIĄŻĘ wśród KMIOTÓW :D

Wiesz co bogu , ani w Tobie honoru , ani odwagi . Dlatego nie możesz być moim przyjacielem .

Produkuj się dalej szukając podobnych do Ciebie . Ja też szukam i znajduję podobnych do mnie ... w realu :)

Znalazłem Swietłanę i Wołodię , Giena i Tanię , Rycha i Mietka i kilku jeszcze Słowian i Słowianek . Znalazłem też Iwonkę i Tolka . I Julka i Jurgena ... germana , ze słowiańskich Aryjczyków :) Znalazłem też Lucjana , zwanego Plantatorem , którego nigdy na oczy nie widziałem , ale czuję w Nim Bratnią Duszę Stwórcy .

Ty też możesz poszukać sympatii do siebie Głupia Papugo :)

Kiedy i gdzie ?

Nie koniecznie muszę Ciebie zglanować Głupia Papugo . Mam wolną wolę . Mogę , ale nie muszę . W prawdzie chcę , ale mogę się powstrzymać.

Przeproś za ataki na Bolecnautów i Bolecnautki , ... ICH ... , a ja obiecuję , że nie dostaniesz w pierd....ol ... tak , czy siak.

Pisz przy porannej kawusi i nie omieszkaj umieścić słów pokory Łaskawy Panie , zwracając się do kmiotów.

Inaczej w pierd...ol .

Pisz wielbiciel Prawa i Sprawiedliwości szczerze ... to nie szantaż , to sugestia :D

Dobranoc :)

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
17 listopada 2020r. o 21:24
i ?

to wszystko?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
17 listopada 2020r. o 22:33
Nie. Nie wszystko . Głupia Papugo .

Kiedy i gdzie ?

Albo przeproś bezimiennych Bolecnautów i Bolecnautki , korzystając z własnego Ipeenku , gdzie i kiedy obrażałeś ...

Bo ja się qurwa też dorobiłem własnego Ipeenku i masz przes... kupczyne Głupia Papugo.

Piotr Różański , kiedy mówi , że dokopie , to nie żartuje :) ... nigdy , nikomu nie dokopałem ...

Mnie można na język nastąpić ... kobiecym obcasem , ale ... postanowiłem dokopać i dlatego masz przerąbane Głupia Papugo :D

Zobaczymy , jak " koła sprawiedliwości " Ziobry ... mnie zmielą , skoro udeptanej ziemi się lękasz SOKOLE :D

Dobranoc :)

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
17 listopada 2020r. o 22:36
i ?
to wszystko?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza