Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

NSZZ NIEZDARNOŚĆ ?

11445
PanM
12 listopada 2020r. o 10:38
Kiedyś stworzyłem taki tekścik skierowany do rządu PO.
Szybko okazało się że można go śmiało skierować do każdego rządu zaczynając od PZPR a na PiS kończąc.
Przy okazji jest to informacja do wszystkich polityków , działaczy związkowych i ich popleczników o co powinni walczyć , zabiegać , popierać.Stawką jest poziom życia i los kilkudziesięciu milionów obywateli Rzeczypospolitej. Cóż to za ojczyzna z której uciekło i żyje poza granicami niemal 20 milionów obywateli ?[img=1605173894_cws7pvu.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawy Ambrowiec niezalogowany
12 listopada 2020r. o 10:46
hha ha ha ha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawa Konwalia niezalogowany
13 listopada 2020r. o 2:12
~~Rudobrunatnyrudawy Ambrowiec napisał(a): hha ha ha ha


Biskupia kawalerka . Woda w studni i toaleta w toy toyu.


https://www.onet.pl/informacje/onetbialystok/majatek-abpa-glodzia-posiadlosc-w-bobrowce-na-podlasiu/6qd0y27,79cfc278
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
13 listopada 2020r. o 8:28
NSZZ NIEZDARNOŚĆ świętowała niedawno swoje 40 lecie . Nagrody , medale , cateringi i opowieści o bohaterstwie roznosicieli ulotek.

Ja też miałem : SWÓJ DZIEŃ "
O 17,15 minie 20 lat gdy spalił mi się dom. W 5 godzin na moich oczach zamienił się w mieszaninę popiołu i zalanego wodą gruzowiska.
Nigdy się nie żaliłem bo to okazał się też nowy etap w życiu.
Obudowa trwała 9 lat , a w zasadzie trwa do dzisiaj i przysparza wiele radości i satysfakcji .Przy okazji wielkie dzięki przyjaciołom którzy wtedy się nami zajęli i pomagali w odbudowie. Przywróciliście mi wiarę w człowieka..

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zazieleniała Sośnica niezalogowany
13 listopada 2020r. o 9:07
PanM napisał(a):

Ja też miałem : SWÓJ DZIEŃ "


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
13 listopada 2020r. o 16:48
NSZZ NIEZDARNOŚĆ...

to fakt...
co trzy lata wstecz pierdzielił mckwacz?
co jeszcze rok temu pierdzielił ''budyń''?


a tu proszę ...dzisiaj ludzie ze związków wręcz krzyczą...''gdzie jesteś duda''
to o swoim ''przewodniczącym'' :]

ten który w dupeczce ma swoich członków...
a ci krzyczą ''okupujesz warszawkę a my tutaj czekamy''

ale duda ma ich w dupeczce...
w biały dzień ''przytula '' kasę do której nie ma prawa...
na którą nie zasłużył ...

a więc ''gdzie jesteś duda''?

:]

''pisowski ''przydupasie'' :]
dlaczego milczysz?...czy dlatego że twój pisdzielski koleżka chce teraz zlikwidować zakład a tym samym ponad 200 ludzi wysłać na bruk?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Celestynowa Cieszynianka niezalogowany
13 listopada 2020r. o 16:49
Faryzeusz paszoł na marsza .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
13 listopada 2020r. o 16:55
no niestety...
dopiero wyszedłem spod prysznica...

bo to wiesz ..ja pracuję ...

a nie jak ty ''od rana do wieczora tu siedzisz''...:]

mops pracuje?...dostałeś zasiłek?
wystarczy na opłacenie ''internetów''?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.