Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławiecki Strajk Kobiet odpowiada
~~Bladożółta Gunera niezalogowany
11 listopada 2020r. o 0:38
Kodziarze wrócili? Skończą jak poprzednio.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Spopielały Kosaciec niezalogowany
11 listopada 2020r. o 7:42
'Nasz główny postulat jest taki, aby najbardziej szkodliwy rząd, rząd nieudolny, cyniczny, złodziejski, zdradziecki, odszedł wreszcie na zasłużoną emeryturę spędzaną w zakładach karnych.”

Pod kierownictwem prezesa partii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowobrązowy Winobluszcz niezalogowany
11 listopada 2020r. o 9:22
Mam 65 lat, strajkowałem na uczelni w 1981. Nigdy nie wstąpiłem do żadnej organizacji - również do Solidarności jak zobaczyłem kto się zapisuje. A jak czytam apel, tekst Staruchów to czuję, że faktycznie nie była to moja bajka. Czy obecne czasy i władzę można porównywać do komuny?. Moim zdaniem tak. A co do marszów. Podziwiam, szanuję i popieram. Stare ramole (w moim wieku, więc śmiało) główne hasło protestów was też dotyczy !!!!.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoniebieski Dziurawiec niezalogowany
11 listopada 2020r. o 9:59
Aborcja mój wybór to hasło tych zdi.....rrrr na ulicy i lewackich gimbusów zamiast się skrobać poczytajcie ze zrozumieniem na temat zabezpieczenia przed ciążą chociaż to nie tędy droga ale lepsze to niż nic .. MÓJ WYBÓR ZDI.... R A ,,,,,,,, JAKI MA WYBÓR TEN MALUCH W ŁONIE KOBIETY TYLKO JEDEN ŚMIERĆ ZADANA PRZEZ WŁASNĄ mAtKe normalne zwyrodnialstwo to przyp0mina essesmanów którzy pod wpływem narkotyków bo tak robiono dla odwagi mordowali w obozach ludzi czy to są HOMO SAPIENS taka nie myśli ,że mogłaby kiedyś przytulić swojego malucha do piersi i serca NIE JESTEM Odnoszę wrażenie że te strajkujące niby kobiety nie wiedzą do dzisiaj ,,że urodziły się bez MÓZGU . Albo od dzieciństwa chodzą w ciasnych butach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnoszary Goździk niezalogowany
11 listopada 2020r. o 10:31
w dzisiejszych czasach dla osób takich jak ja (32l.) sygnatariusze tego listu nie znaczą zwyczajnie nic... tak samo jak Ci działacze ze szklanego ekranu po prostu NIC!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Platynowy Ambrowiec niezalogowany
11 listopada 2020r. o 10:42
Tego jednego solidarucha zona miala tak dobrze ze popelnila samobojstwo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Liliowobiała Dynia niezalogowany
11 listopada 2020r. o 10:52
Powołują się na 'orzeczenie' Piotrowicza - chichot historii.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
11 listopada 2020r. o 11:12
~~Pomarańczowobrązowy Winobluszcz napisał(a): Mam 65 lat, strajkowałem na uczelni w 1981. Nigdy nie wstąpiłem do żadnej organizacji - również do Solidarności jak zobaczyłem kto się zapisuje. A jak czytam apel, tekst Staruchów to czuję, że faktycznie nie była to moja bajka. Czy obecne czasy i władzę można porównywać do komuny?. Moim zdaniem tak. A co do marszów. Podziwiam, szanuję i popieram. Stare ramole (w moim wieku, więc śmiało) główne hasło protestów was też dotyczy !!!!.


Winobluszcz Ty zapewne tej uczelni nie ukończyłeś , człowiek wykształcony nie popisałby się taką pogardą w stosunku do drugiego człowieka .
Ja Staruch po zawodówce mogę Tobie tylko współczuć tak niskiego poziomu inteligencji .
Przez całe lata Twojej edukacji musiałeś chodzić na wagary zamiast lekcji Historii .
Jak nisko trzeba upaść aby jeden z dwóch totalitarnych systemów porównać do czasów obecnych .
Do Solidarności nie wstąpiłaś , kto w tej organizacji Tobie nie pasował , miliony robotników walczących o swoje prawa , czy to że ten ruch społeczny walczył też o zmiany ustrojowe , demokrację i zrzucenie jarzma radzieckiego .
Podziwiasz marsze których głównym hasłem jest WYPI....DALAĆ , JE...Ć PiS
Głównym hasłem nas Staruchów było - SOLIDARNOŚĆ , PRECZ Z KOMUNĄ .
Współczuję tej garstce Kobiet które zmanipulowane pod przywództwem lewaka Sasa i garstki innych wulgarnych chuliganów biorą udział w tych politycznych spacerach oraz walce do prawa do aborcji na życzenie .
Wszystko wam Panie wymknęło się z pod kontroli , przywództwo w skali kraju przejęła skrajna lewica ( lewactwo ) a wy nie bacząc na zagrożenia związane z pandemią dalej w to brniecie .
Zapewniam was Panie że ja Staruch -ramol nie podpisałbym tego oświadczenia gdyby nie pandemia , zagrożenie całkowitej niewydolności służby zdrowia .
Za wandalizm nie w Bolesławcu a w większości dużych miast nie odpowiadacie bezpośrednio .

Sarkastycznie gratuluję wam wsparcia przez takich fanów jak Winobluszcz .

Staruch - ramol Lucjan Złotkowski




Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie