Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PanM

18442
PIS-PO-PRL
8 lutego 2023r. o 11:05
Janie
Nie pukaj w dno
Niżej nie upadniesz ;)

Chyba że kopać zaczniesz :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szczotek niezalogowany
8 lutego 2023r. o 11:55
~~Mariusz Luban Łużycka napisał(a): Panowie najgorsza mendą i tak jest Michau Szot vel Szotu.
Michau ukrywasz sie w Raciborowicach? jest ktos z Raciborowic?

Czemu tak plujesz jadem ? Dlaczego!?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasiek rozczarowujesz niezalogowany
8 lutego 2023r. o 11:56
Jasiek zamiast tu skomleć jedź do bimbrowni po to wiertło i wiertarkę. Przy okazji zażądaj zapłate za sufit.Każ sobie wystawić paragon. Nie przyjmuj ani bimbru ani serków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22744
Falco111 nieaktywny
8 lutego 2023r. o 13:35
~~Jasiek rozczarowujesz napisał(a): Jasiek zamiast tu skomleć jedź do bimbrowni po to wiertło i wiertarkę. Przy okazji zażądaj zapłate za sufit.Każ sobie wystawić paragon. Nie przyjmuj ani bimbru ani serków.


wiertło nie jest moje ...niech odda właścicielowi ...;D
wiertarkę olewam bo to była z mojej strony kpina którą ''ktoś'' podłapał ...jak proponowałem policzenie szklanek ...;D
pamiętam to Yato...
dobra dla majsterkowicza a nie dla mnie ...czy może więc dziwić że po chwili padł przełącznik?...ja trzymam się trzech sprawdzonych firm i nie mam problemów...
sufit?...pieprzę ten sufit...
a jak masz jakieś pojęcie o tym to zapytaj dupka jaki piec ma w ''kuchni'' czym pali i co powiedział kiedy pierwsze co mu powiedziałem o tym suficie kiedy go zobaczyłem...bo o tym ten dupek nie wspomniał do tej chwili nawet jednym słowem...;D

bimberkiem to niech on częstuje ''znajomych''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystobiała Skalnica niezalogowany
8 lutego 2023r. o 13:47
Bimberkiem ze sklepu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22744
Falco111 nieaktywny
8 lutego 2023r. o 14:37
a skąd...
pisano tutaj że ''wędzi i pędzi'' ...;D
przecież ja tego nie pisałem a pisał ktoś kto chyba był tym ''specjałem'' częstowany...;D
ot bimbrownik...
a skoro tu też pisano że chyba sobie przy rozliczeniu ze mną policzył serki po pięć złociszy ,to można pomyśleć że skoro serkami płacił to i innym mógł płacić bimbrem... ;D

pecunia non ''szalet'' ...w tym przypadku to prawda...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasiek skleroza niezalogowany
8 lutego 2023r. o 15:37
Falco111 napisał(a): czy to ja PO LATACH!!!!! zacząłem jakąś idio.ty.czną ,wymyśloną i kłamliwą aferę ''czajnikową''? ;D

a teraz oszczerca chowa się po norach... ;D
zapytaj go dlaczego nie oddał swojemu koleżce wiertła?

jeśli ty takich spraw nie widzisz to ty zasługujesz na ''złotego młota '' forum...;D

Jasiek a kto tu pisał o pannie i wiertle, bimbrze i serach . Sam rozbujałeś chuśtawke.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22744
Falco111 nieaktywny
8 lutego 2023r. o 16:08
pieprzysz waści ...pieprzysz...;D
przypomnieć ci?...tu i teraz ?

tylko kim ty jesteś? czyżby elektryk -dokumentalista? ;D ....a może sam kłamliwy grubas? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.