Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PanM

~~gooptew niezalogowany
8 lutego 2023r. o 22:04
https://carconf.eu/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~100 LAT niezalogowany
17 lutego 2023r. o 7:49
Przemo najlepszego . Zdrowia i długiego życia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Będzie bimberek niezalogowany
17 lutego 2023r. o 7:52
Falco111 napisał(a): przecież w którymś poście grubas pisał żeby udowodnić to że on ''pędzi'' bo oburzał się kiedy pisano o nim ''pan bimber;; lub ''bimbrownik''
więc kłamliwy grubas i tu podważał słuszność wpisów że pędzi bimber...;D
czyż nie?
jak kłamca otwarcie zaprzeczy to i to udowodnię że łże ...tak jak łże ktoś kto pisze że to ja tą sprawę tu poruszyłem...

ja mam naprawdę dobrą pamięć i dlatego wiem co ten kłamca pisał no i plus -minus wiem gdzie szukać ...;D

Jasiek dziś panem ma urodziny. Złóż życzenia i popytaj o bimberek. Napili by my się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~A zagrycha niezalogowany
17 lutego 2023r. o 7:53
Serek też może być. Nie będziemy chlali siwuchy z flaszki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22744
Falco111 nieaktywny
17 lutego 2023r. o 9:13
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 listopada 2020r. o 17:39
PanM , Drogi Lucjanie , a znam gościa osobiście to lokalny bóg ateistów . Bardzo elokwentny , cholernie ambitny i wygrał walkę z rakiem . Do swej żony , pani Izy zwraca się per ... nie będę cytował :D Do byłych kolegów " szperdalaj " ... do dzisiaj się śmieję i cytuję poprawnie :D Pędzi , wędzi i robi serki z krowiego i koziego mleka ( gorąco polecam :) ),

ale jako przyzwoity obywatel zraził do siebie już chyba wszystkich razem z własnymi dziećmi ... oprócz syna Horusa :D

dlatego taki dzisiaj hardy z pismem obrazkowym , sfrustrowany mechanik , ale to tylko insynuacja :)

Ja cham i prostak , obsługa betoniary , kmiot i złodziej chciałbym spytać publicznie PanaM , czy to wiertło , które kupiłem nadal leży tam gdzie je zostawiłem na posesji PanaM ?

napędził ,nawędził ....;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wentylator niezalogowany
17 lutego 2023r. o 9:21
Dobra wiertło leży ale bimberek czeka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~JJJ61 niezalogowany
17 lutego 2023r. o 10:22
Z okazji Twoich urodzin, Przemysławie życzę zdrowia by każdy dzień przynosił radość ,
by uśmiech nie znikał z Twojej twarzy , by przeganiał zmartwienia i beztroski żyj w pomyślności i zdrowiu
by realizować marzenia
Spełnienia marzeń, by odnaleźć szczęście…….
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~16okruJ niezalogowany
17 lutego 2023r. o 10:26
~~JJJ61 napisał(a): Z okazji Twoich urodzin, Przemysławie życzę zdrowia by każdy dzień przynosił radość ,
by uśmiech nie znikał z Twojej twarzy , by przeganiał zmartwienia i beztroski żyj w pomyślności i zdrowiu
by realizować marzenia
Spełnienia marzeń, by odnaleźć szczęście…….


I żeby Janusz kupczyczki dostał .

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza