Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

PanM

~~Trudno nadążyć niezalogowany
17 lutego 2023r. o 12:01
Falco111 napisał(a): #Pannazdzieckiem nieaktywny
11 listopada 2020r. o 17:39
PanM , Drogi Lucjanie , a znam gościa osobiście to lokalny bóg ateistów . Bardzo elokwentny , cholernie ambitny i wygrał walkę z rakiem . Do swej żony , pani Izy zwraca się per ... nie będę cytował :D Do byłych kolegów " szperdalaj " ... do dzisiaj się śmieję i cytuję poprawnie :D Pędzi , wędzi i robi serki z krowiego i koziego mleka ( gorąco polecam :) ),

ale jako przyzwoity obywatel zraził do siebie już chyba wszystkich razem z własnymi dziećmi ... oprócz syna Horusa :D

dlatego taki dzisiaj hardy z pismem obrazkowym , sfrustrowany mechanik , ale to tylko insynuacja :)

Ja cham i prostak , obsługa betoniary , kmiot i złodziej chciałbym spytać publicznie PanaM , czy to wiertło , które kupiłem nadal leży tam gdzie je zostawiłem na posesji PanaM ?

napędził ,nawędził ....;D


Trudno nadążyć...
Ten kojący szum wentylatora.
Coś na łopatki dorzucić...
Putin, Stalin, Wielka Rassija
Rassiją ofiara ukraińskich nazioli
Janki, całe zło na całym świecie
co za aromat, jeszcze trochę ..... na łopatki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22744
Falco111 nieaktywny
17 lutego 2023r. o 12:06
coś mi się wydaje że ktoś tu marzy o tym by dopadła mnie biegunka a sam okupczony po pachy bo Falco milczy ...Falco nie pisze...;D
cierpliwości ....później wpadnę ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wpadnie wpadnie niezalogowany
17 lutego 2023r. o 13:13
Falco111 napisał(a): coś mi się wydaje że ktoś tu marzy o tym by dopadła mnie biegunka a sam okupczony po pachy bo Falco milczy ...Falco nie pisze...;D
cierpliwości ....później wpadnę ...;D

falco wpadnie po uszy w szambo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bubu niezalogowany
17 lutego 2023r. o 13:21
Ponoć pekińczyk ma szlaban:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22744
Falco111 nieaktywny
17 lutego 2023r. o 13:42

~miro niezalogowany
28 listopada 2012r. o 16:05
~Gienek napisał(a): Gdybyśmy skończyli tę bezsensowną dyskusję to może byłaby szansa na to ,że wobec braku komentatorów, nawiedzony Przemysław przestanie publikować swoje śmieszne,utopijne wizje naprawy świata?


Bez szans. To jużbyło. On będzie wtedy, po dróżnymi nick'ami, polemizował sam ze sobą. Bez pisania swoich pierdół mógłby się udusić. Taki typ.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Macie szanse niezalogowany
17 lutego 2023r. o 14:56
PanM przyjmuje na fejsie życzenia urodzinowe. Ktoś wie ile ma
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śnieżnobiały Kosaciec niezalogowany
17 lutego 2023r. o 15:05
jest młodszy od Tuska pare miesięcy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Chyba nie niezalogowany
17 lutego 2023r. o 15:16
~~Śnieżnobiały Kosaciec napisał(a): jest młodszy od Tuska pare miesięcy

Tusku w kwietniu kończy 65 a on jest kilka lat emerytem .
Ale falco powinien pośpieszyć z życzeniami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza