Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Czy zaszczepisz sie na Covid?

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
26 listopada 2020r. o 8:56
To jasne Ksawery , że będą kręcić , ale rzecz w tym , że My już o tym wiemy . A Oni , a jest ich garstka w stosunku do całości Społeczeństwa realizują wytyczne agendy NWO . Jescze się zdziwią społecznym oporem. Bo nie wszystkich można zastraszyć i oszukać . Nie będę na Ciebie przecież palcem wskazywał , jako przykład :).

Mam wielu znajomych w służbach mundurowych ( wojsko ) , myślą podobnie , jak My Ksawery . Onym nie pójdzie tak łatwo , jak się Onym wydaje :D

Głowa do góry , będzie dobrze :) Ale wiedzę trzeba szerzyć
, gdzie się da :)

Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
26 listopada 2020r. o 9:38
Pannazdzieckiem napisał(a):
Mam wielu znajomych w służbach mundurowych ( wojsko ) , myślą podobnie , jak My Ksawery . Onym nie pójdzie tak łatwo , jak się Onym wydaje :D

Ciekawie mnie jak "myślą" żołnierze amerykańscy stacjonujący u nas?
A boje się, że oni nie myślą, tylko wykonują rozkazy ;)
Więc mozliwe, że teraz będzie w końcu powód by ich wykorzystać.
Wykorzystać wobec Polaków.

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnofioletowa Nasturcja niezalogowany
26 listopada 2020r. o 10:16
Patrząc na tą całą dyskusję dotyczącą powiązania szczepień z depopulacją, to wszystko jest bardzo pokręcone i skomplikowane. A można zrobić to w prostszy sposób :D
Jest rok 2020, szaleje Covid. Wypuszczają szczepionkę na rynek i plan dobrowolnych szczepień. Na szczepienia pójdą pokorne jednostki, osoby przeciwne szczepionkom wcale nie będą musiały się szczepić. Ale Szczepionka ta, nie jest na Covid, ale na nowego wirusa, który niebawem się pojawi. I wirus się pojawia, np. za 5 lat. Cechuje się niezwykle wysoką śmiertelnością i bardzo wysoką zaraźliwością. Przeżyją tylko te osoby, które 5 lat wcześniej zaszczepiły się na Covid, reszta umrze.
I tym oto sposobem świat będzie zdepopulowany w bezinwazyjne sposób, zostawiając tylko te najbardziej potulne jednostki, które łatwo zastraszyć i kontrolować. Bez przymusu, bez rozkazów, bez żadnego oporu. Co o tym sądzicie? ;]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnozielony Głąbigroszek niezalogowany
26 listopada 2020r. o 14:21
~~Czarnofioletowa Nasturcja napisał(a): Patrząc na tą całą dyskusję dotyczącą powiązania szczepień z depopulacją, to wszystko jest bardzo pokręcone i skomplikowane. A można zrobić to w prostszy sposób :D
Jest rok 2020, szaleje Covid. Wypuszczają szczepionkę na rynek i plan dobrowolnych szczepień. Na szczepienia pójdą pokorne jednostki, osoby przeciwne szczepionkom wcale nie będą musiały się szczepić. Ale Szczepionka ta, nie jest na Covid, ale na nowego wirusa, który niebawem się pojawi. I wirus się pojawia, np. za 5 lat. Cechuje się niezwykle wysoką śmiertelnością i bardzo wysoką zaraźliwością. Przeżyją tylko te osoby, które 5 lat wcześniej zaszczepiły się na Covid, reszta umrze.
I tym oto sposobem świat będzie zdepopulowany w bezinwazyjne sposób, zostawiając tylko te najbardziej potulne jednostki, które łatwo zastraszyć i kontrolować. Bez przymusu, bez rozkazów, bez żadnego oporu. Co o tym sądzicie?
;]

Ja myślę ,że zaszczepię się na Covid podobnie jak na grypę ,mimo tego ,że miałem 3 recepty nigdzie nie mogłem kupić szczepionki bo poj ebany rząd zarezerwował tylko dla siebie i znajomych .Podobnie będzie i z tą szczepionką na Covid tylko nie wiem czy zauważyliście ile ta szczepionka ma kosztować około 75 zł i musi być powtórzona czyli łącznie 150 zł wielu ludzi zrezygnuje .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
26 listopada 2020r. o 18:19
I bardzo dobrze , że zrezygnują Głąbigroszek . Na zdrowie Im wyjdzie :)

Nasturcja , " to se ne da pane hawranek " :) . Ja rozumiem określenie Łysiaka " flinta w flincie " , ale gdyby łżeszelity faktycznie chciały chronić populację już dziś , nie było by takiej nagonki na zbawienie szczepionką ... i wieczną szczęśliwość po zażyciu panaceum ... Ta teoria spiskowa Nasturcja qupy się nie trzyma wobec faktów . Przykro mi :)

Ksawery , tu możesz mieć rację , chociaż wolałbym , tak jak i Ty , żeby tak nie było .

Katami polskiego społeczeństwa może stać się nowoczesna gimbaza z US ... raela .

Qurwa mać , możesz mieć rację Ksawery ...


Dopisane 26.11.2020r. o godz. 18:19:

... obyś nie miał racji Ksawery .

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ametystowy Czarny niezalogowany
26 listopada 2020r. o 18:42
Panna, chyba zle zrozumiałes Nasturcje. Bo poniekad moze miec racje. Inteligentni sie nie zaszczepia, przestraszone baranki jiz tak. A po tym drugim wirusie zostana same baranki, inteligencja zniknie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Beżowobrązowy Zaślaz niezalogowany
26 listopada 2020r. o 18:47
Jak się wszyscy zaszczepią i będą zdrowi to kto mnie zarazi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
26 listopada 2020r. o 18:55
~Ametystowy Czarny napisał(a): Panna, chyba zle zrozumiałes Nasturcje. Bo poniekad moze miec racje. Inteligentni sie nie zaszczepia, przestraszone baranki jiz tak. A po tym drugim wirusie zostana same baranki, inteligencja zniknie.


Ok. :D Rozumiem już . O to właśnie chodzi łżeszelitom , żeby pozostało tylko na Planecie jakieś pięćet milionów Dusz " posłusznych jak baranki " , jak " Adamos i Ewa " w tzw. Raju Jahwe .

Miejmy nadzieję , że EWA się zbuntuje :) Ja mogę być szatanem , który dostarcza jabłko wiedzy ... nie jedynym . Jest nas wielu , jak Legion ...

Witaj w klubie Czarny ... diabole :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego