Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Czy zaszczepisz sie na Covid?

~~Kasztanowoczerwona Kalmia niezalogowany
29 listopada 2020r. o 10:39
Z tymi szczurami to prawda. Osobiście kilkadziesiąt lat temu na terenie świniarni w Tomaszowie widziałem jak rodzina- ojciec z dwiema córkami- rozprawiła się ze szczurami. Kilka dni zdobywali zaufanie gryzoni następnie nas pracowników poproszono o opuszczenie obiektu, w koryta nasypali jedzenie z trucizną i swoim znanym sposobem zaczęli nawoływać szczury. To było jak film grozy. Z każdej dziury na plac wychodziły szczury, jadły i po pewnym czasie padały. Uzbierało się tego 1/3 przyczepy. Mało tego. Na koniec szef firmy udzielił gwarancji przez jaki okres szczury się na obiekcie nie pokażą. I tak było. Niewiarygodne, ale prawdziwe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobiały Moszenki niezalogowany
29 listopada 2020r. o 12:27
szczepionka na covid to śmierć,ale nie pierwsza ,to ta druga bedzie śmiertelna ,ale nie umrzesz na powikłania po szczepienne tylko na przykład na raka na zawał lub na inną ,żeby nie płacić odszkodowania ze niby szczepionka cie zabiła,wiec morał tego taki jak przyjdą cie zaszczepić to utnij im łeb toporem i już,ja ciągle nosze topór przy sobie,bo nigdy nie wiem kiedy bedzie mi potrzebny,i tak umre wiec chociaż paru morderców szczepionkowych zabiore ze sobą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brązowożółty Winorośl niezalogowany
29 listopada 2020r. o 16:40
Skąd się bierze na tym wątku tylu d.ebili antycovidowych?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
29 listopada 2020r. o 16:47
~~Żółtobiały Moszenki napisał(a): szczepionka na covid to śmierć,ale nie pierwsza ,to ta druga bedzie śmiertelna ,ale nie umrzesz na powikłania po szczepienne tylko na przykład na raka na zawał lub na inną ,żeby nie płacić odszkodowania ze niby szczepionka cie zabiła,wiec morał tego taki jak przyjdą cie zaszczepić to utnij im łeb toporem i już,ja ciągle nosze topór przy sobie,bo nigdy nie wiem kiedy bedzie mi potrzebny,i tak umre wiec chociaż paru morderców szczepionkowych zabiore ze sobą


Ja zamiast topora pożyczyłem od Sentinela samurajski miecz ... mentalnie . A od Rycha konieczność egzystencji ...

" kiedy przyjdą pdpalić mój dom , ten w którym mieszkam Polskę , kiedy staną pod drzwiami i nocą kolbami w drzwi załomocą " to się qurwa zdziwią :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowy Judaszowiec niezalogowany
29 listopada 2020r. o 17:47
raczej sie nie zdziwią ,panna ty będziesz pijany w 3dupy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowy Aster niezalogowany
29 listopada 2020r. o 20:30
Ale tu pierdoły wypisują, największe wypisują trepiska, które kawał życia maja za sobą i wydaje im się, że wszystko wiedzą najlepiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnoszary Sit niezalogowany
29 listopada 2020r. o 20:42
PANNA Z ...... masz swietne teksty ,ale sie usmialam, pisz jeszcze! ja ide szukac jakiegos bagnetu , tez bede przygotowana jak przyjda do mnie ha, ha, ha.......... przypominasz mi kolege , ma podobne poczucie humoru do Twojego ha, ha, ha,........
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwona Karagana niezalogowany
29 listopada 2020r. o 20:53
~~Błękitnoszary Sit napisał(a): PANNA Z ...... masz swietne teksty ,ale sie usmialam, pisz jeszcze! ja ide szukac jakiegos bagnetu , tez bede przygotowana jak przyjda do mnie ha, ha, ha.......... przypominasz mi kolege , ma podobne poczucie humoru do Twojego ha, ha, ha,........
Gosia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie