Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Galeria handlowa powstanie w Nowogrodźcu
~~Krwawosina Cykoria niezalogowany
7 grudnia 2020r. o 11:52
~~Piwny Kosmos napisał(a): Veto wszystko wetuje! Nic innego nie umieją zrobić.

Głupi podnóżku Relicha to nie Veto Vetuje tylko około 200 mieszkańców zgłosiło sprzeciw tej idiotycznej decyzji podpisując listę sprzeciwu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotorudy Wiesiołek niezalogowany
7 grudnia 2020r. o 13:19
~~Kruczoczarna Aralia napisał(a):
~~Złotorudy Wiesiołek napisał(a):
~~Czarnofioletowa Lobelia napisał(a): Co za dramat ostatnie parkowe miejsca zabetonują. Panie burmistru jeszcze jst kawałek miejsca między blokami, a kościołem tam też coś postawcie.


To decyzja Rady ciołki jedne i odp.. się od burmistrza. Macie nareszcie swoją Radę, to tam wylewać gorzkie żale.


Rozmowy o sprzedaży odbywały się jeszcze przed sesją. Radni wcześniej wiedzieli co będzie uchwalane, bo burmistrz im to sam albo przez kogoś naświetlał. Nie broń burmistrza, bo to ich wspólna robota.


Tak wspólna robota, a pomyje jak zwykle na Relicha.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotorudy Wiesiołek niezalogowany
7 grudnia 2020r. o 13:21
~Bławatna Gęsiówka napisał(a): Od 1990 roku zawsze jest decyzja Rady. Rada jest organem uchwalodawczym, a Burmistrz organem wykonawczym. chciałeś zabłysnąć, ale Ci nie wyszło


O tym własnie mówię!!!! Co się ciągle czepiacie Relicha, jak to jest decyzja Rady. Rady, którą sami wybraliście a teraz zgrzytanie zębami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śnieżnobiała Liatra niezalogowany
7 grudnia 2020r. o 15:09
Kto niemyśli o przyszłych generacjach które nas zasąpią 30 a nawet 100 lat niepowinien być w Radzie Miasta. Ten kto wspiera takie nieodpowiedzialne Decyzje powinień a nawet musi być usunięty od jakichkolwiek władzy cz też podejmowania błędnych decyzji np.Budowanie budynku mieszkalnego w tak małym i ciasnym Parku. Dużo mądrzej by było wykupić budynek stojący w Parku i przezaczyć dla pszyszłych pokoleń. Wyposażyć Park w chodniki z kwiatami,ławeczki itp. A czy ktoś z was niby mądrych radnych pomyślał chociaż przez chwilę co będzie za 30 lub 200 lat. Piękny i spokojny Nowogrodziec będzie się rozwiać w przyszłości. Kobiety z dziećmi. Seniorzy jak również wy sami poczebujecie trochę zieleni i spokojego miejsca gdyie można spędzić chwilę wolnego czasu. Galeria Handlowa tak ale nigdy w ciasnym już Centrum.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatnoszary Bluszcz niezalogowany
7 grudnia 2020r. o 16:35
Za 200 lat Nowogrodziec przejma.Czesi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatnozielona Goryczka niezalogowany
7 grudnia 2020r. o 16:59
Ale wcześniej Nowogrodziec będzie dzielnicą Gierałowa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Białoszary Sit niezalogowany
7 grudnia 2020r. o 17:56
,, Obudziłam się później niż zwykle Wstałam z łóżka, w radiu była muzyka Najpierw zdjęłam koszulę, potem trochę tańczyłam I przez chwilę się czułam jak dziewczyny w "świerszczykach" W domach z betonu Nie ma wolnej miłości Są stosunki małżeńskie oraz akty nierządne Casanova tu u nas nie gości Ten z przeciwka, co ma kota i rower Stał przy oknie nieruchomo jak skała Pomyślałam: "To dla ciebie ta rewia Rusz się, przecież nie będę tak stała" W domach z betonu Nie ma wolnej miłości Są stosunki małżeńskie oraz akty nierządne Casanova tu u nas nie gości Po południu zobaczyłam go w sklepie Patrzył we mnie jak w jakiś obrazek Ruchem głowy pokazał mi okno Więc ten wieczór spędzimy znów razem [2x:] W domach z betonu Nie ma wolnej miłości Są stosunki małżeńskie oraz akty nierządne Casanova tu u nas nie gości Casanova tu u nas nie gości, nie gości Casanova tu u nas nie gości''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaropopielata Sośnica niezalogowany
7 grudnia 2020r. o 20:30
Dzisiaj jechałem samochodem wieczorem do Osiecznicy ,oczy o mało nie wyskoczyły mi z orbity droga do Kierżna z Nowej Wsi oświetlona jak Manhatan ,lampa co kilkanaście metrów a w samej wiosce lampy co 150 metrów . Mało tego są wioski gdzie nie ma żadnej lampy a mieszkają tam ludzie którzy brodzą po dziurawych drogach w ciemnościach .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza