Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Galeria handlowa powstanie w Nowogrodźcu
~Ciemnoszary Rozwar niezalogowany
8 grudnia 2020r. o 18:20
Może nie burdel, ale pomysł ze szkołą średnią nie był jednak głupi. Radnych by się do niej wysłało to może by zaczęli inaczej analizować swoje decyzje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piernikowy Judaszowiec niezalogowany
8 grudnia 2020r. o 18:23
~Złotawa Brzoza napisał(a): Pytanie zasadnicze. Jakie sieci sklepów będą w Galerii?
CCC? Media Expert? Pepco? Rossmann?
Żaden z nich. Nowogrodziec nie spełnia ich warunków sieciowych....
Więc co tam będzie? Pani Henia z tajtkami z czynszem 5000 zł miesięcznie?
Czy pusto stan?
Chore... Miasta odchodzą od galerii a my...
Jak potrzebuja kasy to burdel wybudujcie...

Z tym burdelem to zaraz rządzący chcieli by darmowe karnety a reszta musiała by płacić drożej żeby burdel był rentowny .Prawda panie przewodniczący .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Piernikowy Śniedek niezalogowany
8 grudnia 2020r. o 18:32
Póki co:curwa ale kyrk.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piernikowy Judaszowiec niezalogowany
8 grudnia 2020r. o 19:29
Chciał bym ostrzec wszystkich tu piszących , uważajcie żeby nie obrazić jaśnie panującego Relicha który zapisał się do partyjki Ziobry, który ma wszystkich prokuratorów pod sobą ,już dzwoniła do mnie jakaś pani którą straszy Sądami za wpis na FB ,A sam jak obrażał to w Sądzie mówił, że ma otwarty dom i każdy może coś napisać z jego komputera .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafirowy Buk niezalogowany
9 grudnia 2020r. o 14:24
~~Szaropopielata Sośnica napisał(a): Dzisiaj jechałem samochodem wieczorem do Osiecznicy ,oczy o mało nie wyskoczyły mi z orbity droga do Kierżna z Nowej Wsi oświetlona jak Manhatan ,lampa co kilkanaście metrów a w samej wiosce lampy co 150 metrów . Mało tego są wioski gdzie nie ma żadnej lampy a mieszkają tam ludzie którzy brodzą po dziurawych drogach w ciemnościach .
Postawili lampy a żeby Parzyce i Kierżno mieli jasny dojazd do Biedronki która powstanie w Zebrzydowej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafirowy Buk niezalogowany
9 grudnia 2020r. o 14:29
~~Piernikowy Judaszowiec napisał(a): Chciał bym ostrzec wszystkich tu piszących , uważajcie żeby nie obrazić jaśnie panującego Relicha który zapisał się do partyjki Ziobry, który ma wszystkich prokuratorów pod sobą ,już dzwoniła do mnie jakaś pani którą straszy Sądami za wpis na FB ,A sam jak obrażał to w Sądzie mówił, że ma otwarty dom i każdy może coś napisać z jego komputera .
I co wygrałeś?że dalej podnosisz stary temat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatnoczerwona Lobelia niezalogowany
9 grudnia 2020r. o 17:02
~~Szafirowy Buk napisał(a):
~~Szaropopielata Sośnica napisał(a): Dzisiaj jechałem samochodem wieczorem do Osiecznicy ,oczy o mało nie wyskoczyły mi z orbity droga do Kierżna z Nowej Wsi oświetlona jak Manhatan ,lampa co kilkanaście metrów a w samej wiosce lampy co 150 metrów . Mało tego są wioski gdzie nie ma żadnej lampy a mieszkają tam ludzie którzy brodzą po dziurawych drogach w ciemnościach .
Postawili lampy a żeby Parzyce i Kierżno mieli jasny dojazd do Biedronki która powstanie w Zebrzydowej

Parzyce nie jeżdżą do Zebrzydowej przez Kierżno a Biedronkę w Zebrzydowej możesz sobie wybić z głowy .W Zebrzydowej przez 13 lat rządów Relich nie zrobił 1 metra chodnika wzdłuż drogi którą dzieci chodzą do Szkoły w Nowej Wsi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatnoczerwona Lobelia niezalogowany
9 grudnia 2020r. o 17:26
~~Szafirowy Buk napisał(a):
~~Piernikowy Judaszowiec napisał(a): Chciał bym ostrzec wszystkich tu piszących , uważajcie żeby nie obrazić jaśnie panującego Relicha który zapisał się do partyjki Ziobry, który ma wszystkich prokuratorów pod sobą ,już dzwoniła do mnie jakaś pani którą straszy Sądami za wpis na FB ,A sam jak obrażał to w Sądzie mówił, że ma otwarty dom i każdy może coś napisać z jego komputera .
I co wygrałeś?że dalej podnosisz stary temat.

A ty wygrałeś kiedyś w karty z szulerem ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo