Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Radni Nowogrodźca nie podnieśli podatków
~~Rdzawobrunatny Mak niezalogowany
6 grudnia 2020r. o 21:22
~~Rudawobrązowy Topinambur napisał(a): VETO jak zwykle przeciw ?

Weto jest przeciw bo chciało obniżenia i tak już za wysokich podatków ,ale na poważnie ,gdzie można sprawdzić jakie stawki proponował Relich ze Skarbniczką i czy to nie jest kolejna ustawka Relicha z Radą ,tylko czekać jak Izydorczyk zaproponuje podwyżkę pensji dla Relicha którą przegłosują jednogłośnie .Kiedyś pisali Relich musi odejść, teraz uważam ,że Izydorczyk musi odejść .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoróżowy Plektrantus niezalogowany
6 grudnia 2020r. o 21:36
Nie podnoszą podatków źle. Co Wy jeszcze chcecie. Czy wszystko przeciw?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Płowożółty Heliotrop niezalogowany
6 grudnia 2020r. o 21:37
Relich przekazał gole uchwały bez stawek podatku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrunatny Mak niezalogowany
6 grudnia 2020r. o 21:41
~Płowożółty Heliotrop napisał(a): Relich przekazał gole uchwały bez stawek podatku

Rozmawiałem z jednym z radnych który mi powiedział ,że Jeśli rada wyrazi zgodę na sprzedaż Placu Wróblewskiego to Relich zgodzi się na niepodwyższanie podatków .Przy okazji ma wymówkę ,że bez podwyżek nie będzie wielu inwestycji .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowa Ślazówka niezalogowany
6 grudnia 2020r. o 21:48
No popatrzcie!
To może być rada która ma coś do powiedzenia.
A co nasi radni mają do powiedzenia? Oni w ogóle mówią?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrązowy Kopytnik niezalogowany
6 grudnia 2020r. o 22:36
~~Rdzawobrunatny Mak napisał(a):
~Płowożółty Heliotrop napisał(a): Relich przekazał gole uchwały bez stawek podatku

Rozmawiałem z jednym z radnych który mi powiedział ,że Jeśli rada wyrazi zgodę na sprzedaż Placu Wróblewskiego to Relich zgodzi się na niepodwyższanie podatków .Przy okazji ma wymówkę ,że bez podwyżek nie będzie wielu inwestycji .


Czy nazwa Pl. R.Wróblewskiego pozostanie , czy też ją sprzedadzą ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrunatny Mak niezalogowany
6 grudnia 2020r. o 22:42
~~Żółtobrązowy Kopytnik napisał(a):
~~Rdzawobrunatny Mak napisał(a):
~Płowożółty Heliotrop napisał(a): Relich przekazał gole uchwały bez stawek podatku

Rozmawiałem z jednym z radnych który mi powiedział ,że Jeśli rada wyrazi zgodę na sprzedaż Placu Wróblewskiego to Relich zgodzi się na niepodwyższanie podatków .Przy okazji ma wymówkę ,że bez podwyżek nie będzie wielu inwestycji .


Czy nazwa Pl. R.Wróblewskiego pozostanie , czy też ją sprzedadzą ?

Przecież Plac chcą zabudować jeśli stanie tam mini Galeria wielkości Biedronki to Plac przestanie istnieć i pamięć o Naczelniku Wróblewskim pójdzie w zapomnienie ,a wtedy może radni zaproponują nazwę Rynku Plac Czerwony imieniem R Relicha .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Blond Jodła niezalogowany
7 grudnia 2020r. o 9:06
Nie ma za co chwalić radnych, mieszkańcy chcą remontów i nowych inwestycji a pracownicy szkół zakładów budżetowych chcą podwyżek pensji. Każdy mógłby wytrzymać podwyżkę podatku w wysokości 8 zlotych, a radnym opozycji trzeba będzie podziękować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.