Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Szczepionka na COVID-19

~~Groszkowa Czubatka niezalogowany
23 lutego 2021r. o 20:16
Pisze się "Jak rzyć panie premierze, jak rzyć". Zapamiętaj sobie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
23 lutego 2021r. o 20:31
~~Purpurowy Bluszczyk napisał(a): Panie MW - skąd u pana taka pewność co do szczepionki. Proszę przeczytać:
https://www.rp.pl/Plus-Minus/311089906-Prof-Majewska-Nie-boje-sie-swojego-zdania-o-szczepionkach.html
Nie wszyscy są tego zdania co rządzący, a zamiast z nimi rozmawiać na argumenty to się ich moderuje i stosuje zakaz wykonywania zawodu. Jak za komuny, ponoć pan antykomunista?
Ilość głupot wylewająca się ze środków masowego przekazu. Przykłady już nawet moja mama mając ponad 80 lat widzi i się pyta: Jak to jest, że mówią o tym, że covid rozwija się 2 tygodnie, a potem po tygodniu od wyjazdu ludzi do Zakopanego na ten właśnie wyjazd zwalają zwiększoną ilość zachorowań? Przecież to się kupy nie trzyma!
A czy nie widzi pan głupoty w obecnym ministrze zdrowia? Facet ostatnio stwierdził, że dotychczas noszone maseczki nie działają. I po pierwsze - nie zająknął się, że przecież cały rok twierdzą co innego, a nawet popierali to badaniami jakichś "naukowców" pokazujących na filmach jak maseczka lub chusta chroni i ogranicza rozprzestrzenianie się wirusa. I po drugie - skoro minister twierdzi, że obecnie noszone maseczki nie działają, to dlaczego utrzymuje nakaz noszenia maseczek, które nie działają? To przecież idiotyzm!
I takich idiotyzmów jest na co dzień mnóstwo. Nie widzi pan tego?
Covid na pewno jest - sam przechorowałem. Ale ani jego skutki nie są takie, jak mówią, a też to co robią niszcząc gospodarkę, szkolnictwo i więzi międzyludzkie, nie ma żadnego racjonalnego uzasadnienia. Na pewno covid ma jeden skutek - powszechne ogłupienie i wyłączenie u wielu ludzi zdolności do samodzielnego i krytycznego myślenia.


Amen .

Drogi Lucjanie dr Jaśkowski przez trzydzieści lat wykładał wakcynologię na Uniwersytecie Gdańskim , a teraz przygłupy i karierowicze z tzw. Yzby Lukarskiej , jak Czerniakowi zabroniły uczyć Ludzi i szerzyć wiedzę . Nie wiem jakie masz własne autorytety Lucjanie , ale jeśli chodzi o moje z dziedziny medycyny , to właśnie Jaśkowski jest na piedestale , nie jełopy opłacane przez BighPharmę z Yzby Lukarskiej :)

Jeszcze raz proszę Cię Lucjanie . Nie daj się zaszczepić na koronaświrusa :)

Miłego wieczoru :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnożółta Nemezja niezalogowany
24 lutego 2021r. o 7:20
Pannazdzieckiem napisał(a): [

Drogi Lucjanie dr Jaśkowski przez trzydzieści lat wykładał wakcynologię na Uniwersytecie Gdańskim , a teraz przygłupy i karierowicze z tzw. Yzby Lukarskiej , jak Czerniakowi zabroniły uczyć Ludzi i szerzyć wiedzę . Nie wiem jakie masz własne autorytety Lucjanie , ale jeśli chodzi o moje z dziedziny medycyny , to właśnie Jaśkowski jest na piedestale , nie jełopy opłacane przez BighPharmę z Yzby Lukarskiej :)

Jeszcze raz proszę Cię Lucjanie . Nie daj się zaszczepić na koronaświrusa :)

Miłego wieczoru :)


Naukowiec z "uczelni Rydzyka" przestrzega przed chipami w mózgu

Doktor Grzegorz Osiński, który jest naukowcem na założonej przez ojca Rydzyka Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu, napisał artykuł, w którym ostrzegł przed dopuszczeniem do władzy "wykonawców ideologii lewicowej" z globalnych firm technologicznych. Przedstawił czytelnikom czarny scenariusz, w którym emeryci są namawiani do eutanazji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Groszkowa Czubatka niezalogowany
24 lutego 2021r. o 7:31
Eutanazja na Zachodzie to zaczyna być norma postępowania ze starymi ludźmi. Aborcja i eutanazja na początek, późna aborcja np. nieużytecznych nastolatków i bezrobotnych. No bo dlaczego nie?

Wiadomości z ostatnich dni - w Polsce też to szykują. A o Holandii czy Belgii to już nawet nie ma co pisać.

https://www.pch24.pl/hiszpania--legalizacja-eutanazji-zagrozeniem-dla-chorych--ochrona-zycia-moze-byc-testament,82180,i.html

https://www.pch24.pl/portugalia--prezydent-skierowal-ustawe-o-eutanazji-do-trybunalu-konstytucyjnego,82164,i.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alabastrowy Jesion niezalogowany
24 lutego 2021r. o 10:07
Horban , Simon , Sutkowski ,Szumowski , Niedzielski i reszta pseudo ekspertów , doradców premiera podani do prokuratury . Pobierali wynagrodzenie od firmy Pfizer oraz innych firm produkujących substancję pod nazwa szczepionka na covid 19 a mającą na celu depopulacje między innymi Polaków. Promują szczepienia w mediach . A taki czyn jest sprzeczny z ustawą o konflikcie interesów
https://youtu.be/hhnuf-BXHLQ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pozłocisty Winnik niezalogowany
9 marca 2021r. o 10:37
Ja się nie szczepnie i to jest mój wybór. Przecież nikt nikomu nie zabrania się szczepić lub niech wolna wola. W razie gdyby po szczepieniu nie daj boże coś się działo to nie narzekać. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rudy Sundaville niezalogowany
9 marca 2021r. o 11:51
Podaj źródło tych bzdur skoro już coś tu piszesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Woskowożółty Przegorzan niezalogowany
9 marca 2021r. o 12:05
~Rudy Sundaville napisał(a): Podaj źródło tych bzdur skoro już coś tu piszesz.

O jakie bzdury ci chodzi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.