Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rząd wprowadza "kwarantannę narodową"
~~Grafitowy Suchodrzew 23 grudnia 2020r. o 23:20
"Rząd wprowadził bowiem obostrzenie rozporządzeniem, a potrzeba do tego ustawy.


...prawnicy łącznie z Rzecznikiem Praw Obywatelskich Adamem Bodnarem alarmowali, że wolność przemieszczania się może być ograniczana wyłącznie na mocy ustawy."

Apeluje żeby respektować zapisy - rozporządzenia - chociaż jest to BEZPRAWIE.

"Jak w tej sytuacji zachowa się policja? Nie odpowiada wprost. Tłumaczy, że nie jest od oceny zgodności przepisów z Konstytucją, ale od ich egzekwowania. Rzecznik policji Mariusz Ciarka."

Można, można, jak na Białorusi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnoróżowy Orzech 24 grudnia 2020r. o 13:18
Pamiętamy dzisiaj o nakryciu dla dzielnicowego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatna Macierzanka 24 grudnia 2020r. o 13:30
Podczas kwarantanny narodowej spełnisz obowiązek narodowy i na szpitalu narodowym zaszczepisz się szczepionką ogólno narodową po czym spoczniesz na cmentarzu narodowym.p
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.