Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
44 mln na modernizację i wyposażenie szpitala
~Liliowobiała Borówka niezalogowany
22 grudnia 2020r. o 15:03
A po co ten szpital jak macie super szczepionkę? To ona jednak nie działa?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poziomkowa Choina niezalogowany
22 grudnia 2020r. o 15:28
~~Brązowopłowy Koleus napisał(a): Gdzie budowa Bloku Operacyjnego tak zjawiskowo rozpoczeta przez Romana przed wyborami samorzadowymi!!!!! Kikuty sterczą i blokuja komunikacię z szpitalem modułowym,wszystko zrobione bez głowy ale lans najważniejszy
44mln na modernizacje i wyposazenie szpitala i ani grosza na kontynuacje budowy bloku operacyjneg.TO oznacza; że inwestycja na ktorą wydano kilka mln z byla nie potrzebna,zwłaszcza ,że przeznacza się środki na modernizację istniejącego.SKANDAL>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Starozłoty Rojnik niezalogowany
22 grudnia 2020r. o 16:22
Nieprawda blok operacyjny jest remontowany
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Poziomkowa Choina niezalogowany
22 grudnia 2020r. o 16:44
~Starozłoty Rojnik napisał(a): Nieprawda blok operacyjny jest remontowany
Czytaj z zrozumieniem; stary blok operacyjny- remontowany,budowa nowego rozgrzebana.Podtrzymuję to co napisałem,myślę że sprawa kwalifikuje się do prokuratury ew.NIK.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatna Jodła niezalogowany
22 grudnia 2020r. o 19:18
Szpital lansuje się w TV i innych mediach a ludzie nie mają dostępu do leczenia i umierają .... takich przypadków jest sporo niestety .... ale lans w TV musi być .... durne tłumaczenia że leczą covida, za to idzie kasa to to leczą....inni mają się sami leczyć najlepiej zawinąć się na tamten świat i po sprawie .... kiedy ludzie będą mieli dostęp do szpitala??????????????????? Normalnie bez wożenia po innych miastach???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pąsowy Słoneczniczek niezalogowany
23 grudnia 2020r. o 6:57
No to teraz mi zaimponowali z tą populacją 500 tys., i autostradą. A może stoki w Karkonoszach? Samotna wyspa ten Bolesławiec
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladozielona Bakopa niezalogowany
23 grudnia 2020r. o 7:18
Rewolucyjny i szybki rozwój szpitala jest ewidentny i nic zarządzającym głupimi dyskusjami nie zabierzecie. W przyszłym roku szpital będzie doskonale wyposażony. Mam nadzieję, że epidemia minie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11654
Redford
23 grudnia 2020r. o 9:01
~~Bladozielona Bakopa napisał(a): Rewolucyjny i szybki rozwój szpitala jest ewidentny i nic zarządzającym głupimi dyskusjami nie zabierzecie. W przyszłym roku szpital będzie doskonale wyposażony. Mam nadzieję, że epidemia minie.


Zgoda, tylko po co te mrzonki i bajania o populacji. Jesteśmy i będziemy zwykłym szpitalem powiatowym z długami. I z nowym sprzętem. Po co ta mitomania...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie