Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Budżet miasta bez udziału mieszkańców
~Koralowy Dyptam niezalogowany
4 stycznia 2021r. o 20:36
Car - wszystko może
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoróżowy Czosnek niezalogowany
4 stycznia 2021r. o 21:10
A takim demokratą ibezpartyjnym ten nasz ratuszowy się jawi... brawo! PiS przy nim to pikuś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
4 stycznia 2021r. o 21:34
W 2014 roku przed wyborami w wywiadzie dl Bolec Inf stwierdziłem " Jestem lepszy od Piotra R "

Dzisiaj po prawie 7 latach po pierwsze mieszkańcy mają możliwość poczuć na własnych kieszeniach o czym wtedy była mowa.Chcieli mieć czarodzieja " Piotrusia Pana " i mają.
Prezydent jest kreatorem . Albo z mieszkańcami albo jeden przeciw wszystkim.
Miał szansę skończyć jako kreator rozwoju i postępu wyszło jak zawsze w Polsce.
" PANOWIE CO BY TU MOŻNA JESZCZE SPIEPRZYĆ ? "[img=1609792445_k0tfz92.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
4 stycznia 2021r. o 21:45
Przemek ...lubię cię ale ...

" Jestem lepszy od Piotra R " to hasło nie znaczyło i nadal nie znaczy że byłbyś inny...

a gdybyś zechciał zmietliby cię z urzędu wszyscy ci którzy już wtedy byli w układach i są w nich do dzisiaj...

:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czerwonobrązowa Cynia niezalogowany
4 stycznia 2021r. o 21:57
Do demokraty protektora Hołowni i Bezpartyjnych to wysłać. Piewewców wolności i demokracji lokalnej. I spytać co o tym sądzą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
4 stycznia 2021r. o 22:14
Przemo , ja też Cię lubię , ale rację ma przysłowie " jeśli wejdziesz między wrony " itd. :) Dobrze , że nie udało Ci się . Pozostałeś człowiekiem , nie urzędnikiem państwa istniejącego jedynie teoretycznie , jak pan Dwuimienny .

Lata temu szukałem Trybuna Ludowego w lokalnej społeczności i nawet myślałem , że pan Dwuimienny ma tę moc ... myliłem się . Dzisiaj nie szukam już Trybuna , będąc święcie przekonanym , że kariera ważniejsza jest od idei ... niestety.

Dobranoc :)

ps. Co Ci odbiło z tymi małpkami ostatnimi czasy Przemo ? :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
4 stycznia 2021r. o 23:38
Horus napisał(a): Przemek ...lubię cię ale ...

" Jestem lepszy od Piotra R " to hasło nie znaczyło i nadal nie znaczy że byłbyś inny...

a gdybyś zechciał zmietliby cię z urzędu wszyscy ci którzy już wtedy byli w układach i są w nich do dzisiaj...

:]


Nie jesteś jedyny myślący takimi kategoriami który na wszelki wypadek dowali komuś z poza układu bo a nuż będzie taki sam jak poprzednik.Ale mleko się wylało i jak jest każdy widzi.
Odpowiem Ci Janusz.
Prezydent to kreator rzeczywistości i jak widać ma moc albo do całkowitej neutralizacji rady miasta.Albo zrobienia wszystkiego w ramach prawa aby mieszkańcy byli " PO PIERWSZE"
Nie trzeba w tym celu robić nawet większej rewolucji wewnątrz ratusza. Podwładni wykonają każde zadane i to dla mieszkańców i to przeciw bo ratusz daje im pracę.Co za różnica czy każesz postawić w danym miejscu ławki i pojemniki na odpady czy zadecydujesz je ogrodzić i zamknąć.To i to robota,.Co za różnica czy wybudujesz i zaadoptujesz miejsca DO PARKOWANIA CZY POSTAWISZ WSZĘDZIE PARKOMETRY ?
Co za różnica czy stworzysz szalety publiczne czy każesz pozamykać kraty w bramach przejściowych ?Co za różnica gdy wyznaczysz miejsca do wyprowadzania zwierząt czy naślesz na ludzi " STRASZ MIEJSKĄ ".cO ZA RÓŻNICA GDY NAŁOŻYSZ NA LOKALNE FIRMY MAKSYMALNE PODATKI A OBCYM WYBUDUJESZ DARMOWE STREFY ?
Itd itp
Przeczytaj ten wywiad z przed 7 lat. To jedyna konkretna propozycja dla po pierwsze mieszkańców . Inni nie zaproponowali nic.
[img=1609799937_ayg5iji.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoniebieska Inkarwilla niezalogowany
5 stycznia 2021r. o 7:55
A krzyczą że PiS dyktatura. Popatrzcie na to co się dzieje z demokracją tu w Bolesławcu... No ale tak, w tvn o tym nie trąbią to nikt świeczek nie pali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego