Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jeden królik na trzech króli

~~Kasztanowordzawy Dyptam niezalogowany
6 stycznia 2021r. o 16:16
~~Orzechowy Aster napisał(a):
~~Kasztanowordzawy Dyptam napisał(a): W tym roku nie widać żadnych marszów. Co się stało zimno czy śnieg przeszkodził.
Najwyraźniej organizatorzy nie otrzymali wsparcia z kąd trzeba. Nieposłuszni byli i klops.


,,z kąd trzeba.'' Ot gimbus ,wincej religii w szkołach .


Odezwał sie lewak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grafitowy Suchodrzew niezalogowany
6 stycznia 2021r. o 16:25
~~Kasztanowordzawy Dyptam napisał(a):
~~Orzechowy Aster napisał(a):
~~Kasztanowordzawy Dyptam napisał(a): W tym roku nie widać żadnych marszów. Co się stało zimno czy śnieg przeszkodził.
Najwyraźniej organizatorzy nie otrzymali wsparcia z kąd trzeba. Nieposłuszni byli i klops.


,,z kąd trzeba.'' Ot gimbus ,wincej religii w szkołach .


Odezwał sie lewak.


Odezwał się pis_dzielec
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarniawy Ognik niezalogowany
6 stycznia 2021r. o 16:32
Horus napisał(a):
~~Czerwonozłoty Lilak napisał(a):
Horus napisał(a): spory problem to masz ty z podaniem linka do swojego ''info''
:]

Ślepy jak pijane dziecko we mgle!!:D


pijany po krótkim czasie trzeźwieje-głupiec ma przed sobą długą drogę do zrozumienia...

dasz ten link?

nie dasz ...hahaha



Horus ty dwa w jednym , pijący i głupek .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
6 stycznia 2021r. o 16:40
uhm...

:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
6 stycznia 2021r. o 17:16
Ja podałem linka.
Bo musimy sobie pomagać :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
6 stycznia 2021r. o 17:18
gdzie?
bo niezły film oglądam i mogłem przegapić...
i jest tam cos o Jasiu jak pod Wiedniem wpieprzał karpika?
czy jednak kebaba..;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
6 stycznia 2021r. o 17:20
To sobie przewiń strony. Na tvn24 o tym napisali a to nie jakieś ściekmedia... Ponoć :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
6 stycznia 2021r. o 17:29
PIS-PO-PRL napisał(a): To sobie przewiń strony. Na tvn24 o tym napisali a to nie jakieś ściekmedia... Ponoć :D


a tak...właśnie zobaczyłem ...
ale historia karpia w zestawieniu tradycji wigilijnej z Janem jest z lekka nagięta...

równie dobrze mogę napisać że tylko dzięki przyklasztornym stawom karp nie zaginął w polskich jeziorach...;)

właśnie ...wiesz że pierwsze powojenne potężne stawy hodowli karpika powstały nawet niedaleko nas?
w Miliczu...

i ciekawostka ...wiesz że w Pradze czeskiej kilogram karpia w dzień powszedni -nie świąteczny -jest niższa niż w Polsce ?
podobne jest z rybą morską?
byłem cenami zaskoczony bo nie słyszałem by ''pepiki'' mieli dostęp do morza...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.