Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Oświadczenie Dariusza Filistyńskiego
22258
#Horus nieaktywny
14 stycznia 2021r. o 20:58
jeszcze coś?

fantasto ...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Smagliczka niezalogowany
15 stycznia 2021r. o 7:51
Horus napisał(a): nie znam i nie zamierzam poznawać powodów ale czy nie mam prawa do pewnych podejrzeń bo chyba podobne zachowanie miało miejsce w przypadku odwołania dyrektora bolesławieckiego krytego basenu?

A ja mam podejrzenia że wieczorami napadasz na staruszki w parku. Facet w jednym mieście, co to tez napadał na staruszki, też chciał by go nazywano Horus. Tak więc moje podejrzenia nie są tak zupełnie bezpodstawne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Smagliczka niezalogowany
15 stycznia 2021r. o 7:59
Horus napisał(a): a ja sobie sprawdziłem ...;)
napisałem w tamtym temacie DWA komentarze ...łatwe do sprawdzenia...

No widzisz. Musiałeś sprawdzić. To w pełni pokazuje co z ciebie za człowiek.
Ja byłem pewien że niczego przeciw temu nauczycielowi nie napisałem, a raczej, podobnie jak tutaj, nawoływałem do powściągliwości w ferowaniu wyroków.
Poza tym nigdzie nie napisałem że to ty tam coś pisałeś. Pisali inni i teraz muszą z tym żyć... :|
Znieczulą się jakimś alkoholem i zapomną o swoich świństwach. Chcesz być w podobnej sytuacji?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
15 stycznia 2021r. o 9:26
skoro masz takie podejrzenia to powinieneś to zgłosić ...;)
powinieneś to traktować jako obywatelski obowiązek :)
pamiętasz może historię jak pod bolesławieckimi szkołami pokazywał się ponoć jakiś pedofil? pisano tutaj że widziano pod nimi samochód przypominający taki jakim ja się poruszam...
to też były podejrzenia a jakoś nikt tego nie zgłosił...;)

to że ja sprawdziłem tamten temat o nauczycielu nie znaczy nic z tego co tu starasz się zasugerować bo ja co jak co ale pamięć mam niezłą...;)

sprawdziłem tylko jak się tam wypowiadali INNI ludzie ...
nie zrobiłem tam ani jednego wpisu do czasu jak skorn nie wytrzymał i mnie przywołał w jednym ze swoich ,typowych dla niego postów...

chcesz link do tamtego tematu?
to żaden problem

jak zechcesz to odszukam i link o tej historii spod szkół...
w archiwum różne ''cudeńka'' można odszukać...;)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Smagliczka niezalogowany
15 stycznia 2021r. o 10:18
Horus napisał(a):
jak zechcesz to odszukam i link o tej historii spod szkół...
w archiwum różne ''cudeńka'' można odszukać...;)


Nie, dziękuję. Babranie się w g... pozostawiam tobie. Ty to uwielbiasz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
15 stycznia 2021r. o 10:21
idioty.cz.ne ''tłumaczenie''

boisz się prawdy...

tej prawdy która by pokazała w jakim ''gów....e'' sam się taplasz zaprzeczając faktom...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielonkawobrązowy Jaśminowiec niezalogowany
15 stycznia 2021r. o 13:19
A załóżmy czysto teoretycznie: czy jak ktoś ma podejrzenia, że jakiś hejter pracuje na czarno to też można to zgłosić na policję?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowoniebieska Miechunka niezalogowany
15 stycznia 2021r. o 13:26
~Zielonkawobrązowy Jaśminowiec napisał(a): A załóżmy czysto teoretycznie: czy jak ktoś ma podejrzenia, że jakiś hejter pracuje na czarno to też można to zgłosić na policję?


Oczywiście ,tylko jak Panna się dowie to dostaniesz po buzi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza