Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Oświadczenie Dariusza Filistyńskiego
~Ceglany Miłek niezalogowany
13 stycznia 2021r. o 22:41
Jestem oburzony komentarzami
kpiącymi z tak poważnej sprawy jak śmierć matki. ( Cyt.:" Mamuśką się zasłania)Pan Dariusz prosił tylk o uszaniwanie żałoby!
Póki nie zapadnie ostateczny wyrok, myślę że dobrze jest powstrzymać się od oskarżania, gdyż można człowieka bardzo skrzywdzić. Ja Pana Darka znam raczej z tego, że zawsze był dumny z Bolesławca, zatroskany jego sprawami oraz problemami ludzi. Przejmował się swoją pracą. Więc radzę zaczekać cierpliwie, bo może się okazać, że trzeba będzie Pana Darka przeprosić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarny Miłorząb niezalogowany
14 stycznia 2021r. o 0:12
~Ceglany Miłek napisał(a): Jestem oburzony komentarzami
kpiącymi z tak poważnej sprawy jak śmierć matki. ( Cyt.:" Mamuśką się zasłania)Pan Dariusz prosił tylk o uszaniwanie żałoby!
Póki nie zapadnie ostateczny wyrok, myślę że dobrze jest powstrzymać się od oskarżania, gdyż można człowieka bardzo skrzywdzić. Ja Pana Darka znam raczej z tego, że zawsze był dumny z Bolesławca, zatroskany jego sprawami oraz problemami ludzi. Przejmował się swoją pracą. Więc radzę zaczekać cierpliwie, bo może się okazać, że trzeba będzie Pana Darka przeprosić.


Dobre, bardzo dobre. Cały dzień był wk**cy, a tu na koniec taki dowcip. dziekuję!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarny Miłorząb niezalogowany
14 stycznia 2021r. o 0:12
~Ceglany Miłek napisał(a): Jestem oburzony komentarzami
kpiącymi z tak poważnej sprawy jak śmierć matki. ( Cyt.:" Mamuśką się zasłania)Pan Dariusz prosił tylk o uszaniwanie żałoby!
Póki nie zapadnie ostateczny wyrok, myślę że dobrze jest powstrzymać się od oskarżania, gdyż można człowieka bardzo skrzywdzić. Ja Pana Darka znam raczej z tego, że zawsze był dumny z Bolesławca, zatroskany jego sprawami oraz problemami ludzi. Przejmował się swoją pracą. Więc radzę zaczekać cierpliwie, bo może się okazać, że trzeba będzie Pana Darka przeprosić.


Dobre, bardzo dobre. Cały dzień był wk**cy, a tu na koniec taki dowcip. dziekuję!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoniebieska Inkarwilla niezalogowany
14 stycznia 2021r. o 8:00
Zrób Pan rachunek sumienia i przemyśl swoje życie. Bóg dał Ci znak co jest nie tak...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczerwona Śliwa niezalogowany
14 stycznia 2021r. o 8:38
Horus napisał(a): napisz mi co mam ewentualnie odwołać ...
konkrety...;)

A choćby to:
"takie zarzuty nie biorą się ot tak...na pstryknięcie palcem bo prokurator wstał '' lewą nogą''

sędzia nie wydał wyroku za ''niewinność''

odwołanie to tylko zwykła procedura tak jak okres uprawomocnienia się wyroku..."
Wyrok jeszcze nieprawomocny a ty już wołasz "Ukrzyżować go!"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczerwona Śliwa niezalogowany
14 stycznia 2021r. o 8:51
~Zielonkawobłękitna Krwawnica napisał(a): Temu facetowi źle z gęby patrzy, widać że to oblizła godzina... Wyrok w końcu będzie prawomocny...A prokurator odwołał się od wyroku, bo chce wyższej kary... Cieszę się, że ktoś odważył się i pozwał tego gościa... Prezydent też powinien coś z tym zrobić. On psuje wizerunek "ratuszowi".


A ten to już całkiem odleciał. Nie zna człowieka. Nie zna sprawy. Ale cieszy się że go skazali, bo mu się "gęba" nie podoba. DNO! Dno moralne i jeszcze z metr mułu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
14 stycznia 2021r. o 10:35
~~Brunatnoczerwona Śliwa napisał(a):
Horus napisał(a): napisz mi co mam ewentualnie odwołać ...
konkrety...;)

A choćby to:
"takie zarzuty nie biorą się ot tak...na pstryknięcie palcem bo prokurator wstał '' lewą nogą''

sędzia nie wydał wyroku za ''niewinność''

odwołanie to tylko zwykła procedura tak jak okres uprawomocnienia się wyroku..."
Wyrok jeszcze nieprawomocny a ty już wołasz "Ukrzyżować go!"


jesteś na jakichś prochach?

i ja mam TO odwoływać? to że wyrok jest nieprawomocny to fakt ...ale to WYROK :]

i podkreślam raz jeszcze ...

zarzuty nie są z kaprysu prokuratury...
wyrok nie jest kaprysem sędziego ...

mogę ci podać mnóstwo umorzeń prokuratorskich bo albo nie było dowodów albo tzw. niska szkodliwość ...

skoro zarzuty prokuratora zostały uwzględnione w WYROKU to znaczy że WINA była ...
wcześniej napisałem że odwołanie od wyroku to zwykła procedura...może to zrobić każda ze stron...

gdzie krzyczę ''ukrzyżować go''?

komentuję WYROK i zachowanie radnego ...
piszę jak to widzę a obserwując to co się wyprawia w tym grajdołku ta sprawa nie jest czymś wyjątkowym ...

przypominam ...
sprawa przycmentarnego wysypiska śmieci...znasz epilog?
sprawa wypadku na składowisku odpadów...znasz epilog?

znasz to napisz a nie starasz się tu mędrkować ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielonkawobrązowy Jaśminowiec niezalogowany
14 stycznia 2021r. o 11:24
Poska to kraj, gdzie np hejter, który na czarno pracuje, który nie odprowadza z tego tytułu podatków ma czelność oceniać czyjąś moralność. Dobre.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza