Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szczepimy się
~~Brunatnofioletowy Sit niezalogowany
16 stycznia 2021r. o 17:07
Może nie "szczepimy się", ale "wyszczepiają nas":

https://nczas.com/2021/01/16/wyszczepianie-czy-mamy-status-bydla/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Burobrązowa Metasekwoja niezalogowany
16 stycznia 2021r. o 17:26
Trochę się pomyliłem,nie 4 a 6 osób.Podaje link scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwona Karagana niezalogowany
16 stycznia 2021r. o 18:57
M21W2 napisał(a):
~~Krwistoczerwona Karagana napisał(a):
M21W2 napisał(a): Przyczyny spadku zachorowań na grypę w ocenie specjalistów :

"Zadziałały dystans, maseczki i szczepienia
Jest jeszcze jedna możliwa przyczyna spadku liczby zachorowań na grypę - wskazuje na nią większość naukowców. Otóż, obserwowany trend związany jest z wprowadzonymi środkami ostrożności: dystansem społecznym, myciem rąk, zamknięciem szkół i sklepów, izolacją. "

Tempo spadku zachorowalności na grypę można zaobserwować dzięki danym gromadzonym przez Światową Organizację Zdrowia (WHO). Wprawdzie pacjenci nie są rutynowo badani na obecność wirusa grypy, nawet jeśli podejrzewa się, że chorują. Mimo to wiele przychodni i szpitali przeprowadza badania przesiewowe u osób z objawami grypowymi - dane te dają najdokładniejszy obraz tego, ile przypadków grypy znajduje się "w obiegu".

Tegoroczne liczby z pewnością zaskoczyły niejednego eksperta. Tym bardziej, że trend spadkowy zauważalny jest właściwie na całym świecie.

https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-na-swiecie,koronawirus-a-grypa--gwaltowny-spadek-zachorowan-na-grype---przyczyny,artykul,21750001.html

Brak kultury osobistej dyskutantów mnie nie dziwi , chcą zaistnieć na forum , chamstwem nadrabiają brak wiedzy .
no to sobie poszukaj oficjalne dane: w Polsce w ciągu ostatnich 4 miesięcy wykonano 4(cztery) testy na grypę. Myślę,że w ubiegłym roku oprócz słowa covid ,najczęściej powtarzanym w mediach było słowo "naukowcy" .Pseudo.



Ty twierdzisz że wykonano cztery testy na grypę a mnie każesz szukać , udowodnij że to prawda -Wesoły Romku .
Z Tobą rozmowa....A idź Ty w pis...du
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
16 stycznia 2021r. o 19:09
właśnie tak...:][img=1610820582_ftw9b7e.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoczarna Brzoza niezalogowany
16 stycznia 2021r. o 19:45
Krytykowanie innych? Szczęśliwi ludzie tego nie robią, zajmują się własnym życiem.
Jednym z najlepszych wskaźników emocjonalnego wyjałowienia i umysłowej słabości jest ilość czasu i wysiłku przeznaczanego na bezowocne krytykowanie innych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
16 stycznia 2021r. o 19:54
Horus napisał(a): piękne podsumowanie ...
to tak jak ja...;)

przyjdzie nam podnosić ten kraj z zapaści ...wręcz ruiny kiedy tych ''zaszczepionych'' kostucha wykosi ...
wszak to szczepionki z Unii a ta jak wiadomo...''ukryta opcja niemiecka'' :]
nie dał rady Bismarck czy Adolf to szczepionka załatwi sprawę ...

to Otto powiedział kiedyś coś w tym sensie...

walcie w Polaków aż stracą wiarę w sens istnienia ...jeśli Niemcy mają istnieć to jedynym wyjściem jest wytępić Polaków ...

i tępią ...

jak nie szczepionkami to zatrudniając ich przy zbiorach szparagów...:]
[img=1610823057_ebpnk7w.jpg]



Dopisane 16.01.2021r. o godz. 19:54:

Janusz o jakich Niemcach tu piszesz :)
Jakby Polacy i późni przesiedleńcy z Rosji opuścili
Niemiecką ziemię obiecaną:)
Ciemno to widzę :):)[img=1610823261_beg7qpd.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
16 stycznia 2021r. o 20:39
wiem ...
obserwowałem w Niemczech nie raz przedstawicieli różnych nacji którzy woleli żyć z ''wystawek'' czy wręcz z socjalu niż przepracować choćby tydzień...

we Francji jest podobnie...
Libańczycy ,Syryjczycy czy Marokańczycy...

nie uogólniam bo spotkałem wszędzie ludzi którzy chcieli i pracowali...

ale co ciekawe...we Francji pracowaliśmy dla Polaka i było ok...w Niemczech nie Niemcy a Polak mnie chciał wykręcić na kasę ...

dzisiejsze kłopoty Niemców z Turkami czy Rumunami to kłopoty na własne życzenie ...
ot po prostu zrobili swoje i teraz są balastem...

podobna sytuacja jest dzisiaj e Polsce...stąd Ukraińcy czy Białorusini...
już dzisiaj stają się roszczeniowi a przed wyjazdem do Niemiec blokuje ich fakt że Niemcy warunkują ich pracę umiejętnością w miarę płynnego posługiwania się językiem niemieckim...

to się nazywa zapobiegliwość i wyciąganie wniosków i nauki z przeszłości...

stąd moja ironia w poprzednim poście o szczepionkach i ''ukrytej opcji niemieckiej''

Polska niczego się nie uczy...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
16 stycznia 2021r. o 20:54
Jak to niczego... przecież budżet jest w odwrocie, a wirus zrównoważony.
Kto Ci nagadał głupot, że u nas jest źle, jak nie jest, bo jest dobrze, a nie źle? :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza