Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Caritas czy WOŚP ?

~~Bordowy Wiąz niezalogowany
7 kwietnia 2021r. o 18:13
~~Złotożółta Bylica napisał(a): Czekaj i waruj, jak pies na swojego pana :D

A ty oszołomie za adwokata się uważasz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotożółta Bylica niezalogowany
7 kwietnia 2021r. o 18:15
~~Bordowy Wiąz napisał(a):
~~Złotożółta Bylica napisał(a): Czekaj i waruj, jak pies na swojego pana :D

A ty oszołomie za adwokata się uważasz?


A ty oszołomie ? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
7 kwietnia 2021r. o 18:18
~~Złotożółta Bylica napisał(a):
Horus napisał(a):


I co powiesz ? Panie sędzio, panie sędzio, on mnie wyzywa na forum, ojoj a ja taki biedny jestem, poczciwy dziadek :D Nie rób z siebie błazna :D


tak...tak właśnie powiem...;D

i wtedy taki ''kozaczek'' będzie się tu płaszczył na forum przed ''błaznem''

już jeden tu kiedyś ''kozaczył '' ...;D



Pannazdzieckiem ................... o 6:10

Postów: 12393

I żeby mieć to już z głowy Panie Januszu :

dzień siódmy :

Ja , niżej podpisany , Piotr Różański, oświadczam publicznie , że przepraszam osobę o nicku " Falco " za znieważające słowa , których użyłem wobec niego w trakcie prowadzenia różnego rodzaju dyskusji na forum Bolec.info

I basta GP . Następnym razem nie pójdzie panu tak łatwo Panie Januszu ... internetu.

Miłego :)
Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych
...........................................


i jak widzisz ...będzie ''następny raz'' bo cham niczego się nie nauczył ...













Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotożółta Bylica niezalogowany
7 kwietnia 2021r. o 18:25
Co to za kara ? :D Kiedy on sam publicznie od zawsze pisze jak się nazywa i przeprasza w poście jakiegoś falco :D To brzmi jak żart :D Sędzia z ciebie zażartował :D

Nie zapomnij powiedzieć w sądzie, że nabijasz się na forum, że jego dzieciak jest w Domu Dziecka i śmiejesz się z dzieciaka pisząc o nim na forum spod pod tyldy , ciekawe co na to sędzia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Limonkowy Wiciokrzew niezalogowany
7 kwietnia 2021r. o 18:27
Pytanie z gruntu chybione bo gdyby ludzie wybrani przez suwerena działali naprawdę w jego imieniu i z pożytkiem dla niego zbędny byłby Caritas i WOŚP.
Więc te wasze wywody są h.j warte jak przelewanie z pustego w puste.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
7 kwietnia 2021r. o 18:41
~~Złotożółta Bylica napisał(a): Co to za kara ? :D Kiedy on sam publicznie od zawsze pisze jak się nazywa i przeprasza w poście jakiegoś falco :D To brzmi jak żart :D Sędzia z ciebie zażartował :D

Nie zapomnij powiedzieć w sądzie, że nabijasz się na forum, że jego dzieciak jest w Domu Dziecka i śmiejesz się z dzieciaka pisząc o nim na forum spod pod tyldy , ciekawe co na to sędzia.


przepraszał Falco bo sam tego chciałem ...

Falco a nie kogos innego bo obrażał Falco...kumasz?
skończył przepraszać i poszedł dalej -zaczął publikować moje nazwisko ''okraszając '' je dodatkowo kolejnymi wyzwiskami...

czy ''nabijam się '' z dzieciaka?
nie ...nabijam się z ''ojca'' który wolał chlać niż poświęcić czas na wychowanie sieroty i przez taką ''opiekę'' dzieciak trafił do ''bidula''

a ''tatuś '' tutaj tym ''dzieciakiem '' nawet mnie straszył ...
czyżby ''tatuś '' liczył na to że dziecko pójdzie w jego ślady i skończy w jakiejś ''zarębie''?

nie fantazjuj tu że piszę o dzieciaku spod tyldy bo nie ja pisałem tutaj skąd przychodzi w odwiedziny do ''tatula''

teraz spod tyldy sam ''walisz'' :D
przypisujesz mi na siłę to co sam teraz robisz...


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotożółta Bylica niezalogowany
7 kwietnia 2021r. o 19:00
Wciągasz dzieciaka w kłótnie na forum, mam nadzieję, że sędzia się o tym dowie, żeby wiedział z jaką mendą ma do czynienia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
7 kwietnia 2021r. o 19:12
~~Limonkowy Wiciokrzew napisał(a): Pytanie z gruntu chybione bo gdyby ludzie wybrani przez suwerena działali naprawdę w jego imieniu i z pożytkiem dla niego zbędny byłby Caritas i WOŚP.
Więc te wasze wywody są h.j warte jak przelewanie z pustego w puste.


Dokładnie tak -- brawo " Limonkowy Wiciokrzew "
Zakładając ten temat zastanawiałem się czy ktokolwiek to dostrzeże.
Przy innych okazjach wielokrotnie to opisywałem .
Niech władza zamiast rozdawnictwa i pasienia swoich zajmie się regulacjami ratującymi życie i zdrowie własnych obywateli.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.