Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Caritas czy WOŚP ?

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
9 kwietnia 2021r. o 16:15
PIS-PO-PRL napisał(a): Falco... weeee mnie zwyzywaj.
Bo będą na mnie zara krzywo paczać i palcyma wytykać :D


A ja bede pierwszy , co rzuci kamieniem :D

Janusz męska dziwko , ja cię nie wyzywam , ja tylko stwierdziłem fakt . A to , że należy ci się wpier...dol za obrażanie forumowiczów , to kwestia subiektywnej oceny , do której każdy ma prawo . Jeśli mieli byśmy postawić tezę ile dobra , ile zła przynosi pan Janusz T. Bolecnautkom i Bolecnautom i sondę ogłosić na kciuki , to mój kciuk na pierwszym miejscu ... w dół :D

Kiedy Gocha pisała o mnie " gadzie skubany " , to było miłe :) Kiedy ty nędzny prowokatorze ( nie ruszasz rodziny :) ) piszesz o Domu Dziecka w Bolesławcu w kontekście , że nie ja , a Siostra Agnieszka wychowuje Młodego i wyzywasz wszystkich od hipokrytów ... razem ze mną ... choć mówię jak jest .

Skoro jesteś taki qurwa dobry w cytatach , to sięgnij do ipeenku i zacytuj Pannę , co coś złego , niewłaściwego , obrazoburczego napisała o twojej Rodzinie Januszu T.

Oczekuję publicznej deklaracji , kiedy ta rozprawa , bo straszyć panie Januszu T. To Waść możesz odbicie w lustrze :D

Kiedy , bo gdzie to już wiem :)

Miłego popołudnia :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
9 kwietnia 2021r. o 17:00
~~Srebrzystoczarny Żylistek napisał(a):
PIS-PO-PRL napisał(a): Mnie jeszcze nie zwyzywał.
Coś robię nie tak? :D


Heh , wyciągaj wnioski. Nie widzisz że żre się tylko z tymi których poznał osobiście.Poznasz , sprawdzisz i będziemy wiedzieli.On tu kumpli raczej nie ma . No chyba ze panem.

+


Dopisane 09.04.2021r. o godz. 17:00:

Co do panaM, to janusz ma u niego status "zeszmacony" chociaż nie wiadomo na jak długo.

Myślę, że obaj wkrótce zatęsknią za sobą tym bardziej, że sposób w jaki prezentują swoje wynurzenia na forum jest podobny np. wrzucanie grup ludzi (katolików, wyborców określonych partii) do jednego worka i mieszanie ich z błotem. Bratnie dusze. ; )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
9 kwietnia 2021r. o 17:25
Obiektywnie na to patrząc, to Was wszystkich mozna nazwać "pier_lnie_nymi".

Ale ja Was osobiscie nie poznałem, to mogę sie mylić :D

Każdy chce, aby go omijano, ale każdy jeden z lubością wraca do drugiego. Drugi do trzeciego, a trzeci w rozmachu jedzie po wszystkich, a wszyscy w rewanżu jadą sami po sobie.

Alkoholik, onanista, solidarnościowy partyzant, niedoszły były mąż i fantasta :D
Nie wiadomo który to który :D

To forum bez Was by nie istniało ;)

I tylko kwiatuszkom uj w dzi0nsło :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
9 kwietnia 2021r. o 17:34
skorn napisał(a):
~~Srebrzystoczarny Żylistek napisał(a):
PIS-PO-PRL napisał(a): Mnie jeszcze nie zwyzywał.
Coś robię nie tak? :D


Heh , wyciągaj wnioski. Nie widzisz że żre się tylko z tymi których poznał osobiście.Poznasz , sprawdzisz i będziemy wiedzieli.On tu kumpli raczej nie ma . No chyba ze panem.

+Dopisane 09.04.2021r. o godz. 17:00:Co do panaM, to janusz ma u niego status "zeszmacony" chociaż nie wiadomo na jak długo.

Myślę, że obaj wkrótce zatęsknią za sobą tym bardziej, że sposób w jaki prezentują swoje wynurzenia na forum jest podobny np. wrzucanie grup ludzi (katolików, wyborców określonych partii) do jednego worka i mieszanie ich z błotem. Bratnie dusze. ; )


No Młody Padawanie , widzę , że uczysz się :)

I żeby Parówa niczego nie insynuował i żeby jasnym było ... Skornik nie jest moim przyjacielem , ale mam szacunek do Człowieka i zaszczyt znać osobiście :).

Chwalić Stwórcę :)


Dopisane 09.04.2021r. o godz. 17:34:

Wychodzi mi na to , że Kolega PRL chleje dzisiaj i tylko ja trzeźwy jak świnia :D

ps . Peerelu daj żulowi dwa złote na piwko :D Jezus kazał się dzielić :) :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
9 kwietnia 2021r. o 17:38
Sry... Po pijaku zgubiłem wypłate.
Nie mam wjazdu na chate. Chyba sie zaczne z Wami wyzywac :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Ostróżka niezalogowany
9 kwietnia 2021r. o 17:47
PIS-PO-PRL napisał(a): Sry... Po pijaku zgubiłem wypłate.
Nie mam wjazdu na chate. Chyba sie zaczne z Wami wyzywac :D



Obiektywnie patrząc to przyłączyłeś się do ich pyskówek i wyzwisk , niczym się od nich nie różnisz .
Gdzie pyskówka tam i ty się pojawiasz - moralisto .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
9 kwietnia 2021r. o 17:58
Przecież to mój pierwszy morał... No co Ty. Poczułeś sie urażony z tym dziOnsłem?
No trudno :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
9 kwietnia 2021r. o 18:04
~~Bordowa Ostróżka napisał(a):
PIS-PO-PRL napisał(a): Sry... Po pijaku zgubiłem wypłate.
Nie mam wjazdu na chate. Chyba sie zaczne z Wami wyzywac :D



Obiektywnie patrząc to przyłączyłeś się do ich pyskówek i wyzwisk , niczym się od nich nie różnisz .
Gdzie pyskówka tam i ty się pojawiasz - moralisto .


Qurwa , jak ja lubię takich moralistów , jak Ty Peerelu :)

A pamiętasz ...



:)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie