Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zmiany w programie 500+
~Ciemnoniebieska Inkarwilla niezalogowany
2 lutego 2021r. o 8:01
Czy strajkujące madki i pan Sas złożą wniosek?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Liliowoniebieski Ciemiernik niezalogowany
2 lutego 2021r. o 8:55
Z moich znajomych co najbardziej ujadają, czekali na 1 lutego żeby złożyć. Rozmwaili o tym od dawna, żeby nie zapomnieć itd. Co ciekwe obydwie te moje znajome nigdy nie pracowały czyli patologia. Ale z kolei ujadają non stop.. Dysonans.. Jak kiedyś zapytałem jak to jest to od jednej usłyszałem że brzydzi się tych pieniędzy ale bierze... A wracając do pytania to mylśle że jest tak samo...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienna Fortegilla niezalogowany
2 lutego 2021r. o 11:03
~Ciemnoniebieska Inkarwilla napisał(a): Czy strajkujące madki i pan Sas złożą wniosek?


Najpierw głośno powiedzmy kto płaci ze te 500+, więc jeśli Pan Sas i każdy inny człowiek który pracuje i płaci podatki w tym kraju, to kasa mu z 500+ należy sie jak krowie na rowie... Wiec trolu pisowki nie szukaj taniej sensacji... PS. nie jestem znajomym, rodziną Pana Sasa, że go bronie.. Bronie tylko swojej wolności i prawa do zasiłków i programów takich właśnie jak 500+ które jest równe dla wszystkich....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnożółta Lantana niezalogowany
2 lutego 2021r. o 11:22
Jaka to zmiana. Gdyby od tych 6000 w roku wprowadzili podatek, tak jak od 13 dla seniorów, czy doliczyli 13 składkę zdrowotną tak jak seniorom, to byłaby zmiana. Jaki problem złożyć jeden wniosek?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystobiała Gunera niezalogowany
2 lutego 2021r. o 20:15
Skąd Pis-owcy mają pieniądze? NA ROZDAWNICTWO!
1. Z przemysłu – Nie mają.
2. Z watu- mało. Sklepy zamknięte, Nie ma sprzedaży. Nie ma produkcji.
3, Z importu towarów. Za towar trzeba płacić.
PIENIĄDZE SĄ Z POŻYCZEK BANKOWYCH – ZASTWAIONE ZŁOTEM. Pożyczki bankowe nie są wykazywane w BUDZRECIE- tzw KREATYWNA KSIĘGOWOŚĆ. Zapytajcie prezesa PKO , ile złota zostało, z tego - przywiezionego z Londynu?
A SPŁACAĆ BĘDĄ WSZYSCY – TY -TWOJE DZIECI I WNUKI. A pis-u już nie będzie.
Twoje dzieci będą przez Ciebie „psioczyć” a wnuki „pomstować"..
To nie mój wymysł, to - EKONOMIA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowoszary Ognik niezalogowany
2 lutego 2021r. o 20:28
~Ciemnoniebieska Inkarwilla napisał(a): Czy strajkujące madki i pan Sas złożą wniosek?


Bucu a kto to jest ,,madki "
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Słomkowy Żagwin niezalogowany
2 lutego 2021r. o 20:32
Czekaj ,czekaj madki to jakaś patologia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowoszary Ognik niezalogowany
2 lutego 2021r. o 20:37
Faktycznie będą zmiany bo jak mawiają PISowcy płód i matka to dwa odrębne ciała ,czyli teraz będą płacić 500+matce w momencie poczęcia .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.