Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zarobi urzędniczka, a nie sołtys
~~Pożółkły Słonecznik niezalogowany
7 lutego 2021r. o 20:56
~~Ciemnofioletowa Golteria napisał(a):
~~Ciemnoszara Żurawka napisał(a):
skorn napisał(a): Sołtys czy urzędniczka, budżetówka, więc co za różnica z punktu widzenia podatnika?

Nie pisz bzdur ,Sołtys to funkcja społeczna a takie roznoszenie przez Sołtysów nakazów to jest jakaś rekompensata ,natomiast Urzędniczka jest zatrudniona i ma umowę o pracę i stałą pensję ,ale burmistrz żeby się odgryźć strzela focha i pokazuje kto tu rządzi .


to albo społeczna albo rekompensata !

jak mu nie starcza do 1 niech poszuka roboty a mieszkańcy wybiorą społecznika !

Nikt już nie ma chęci się udzielać przy takim burmistrzu.
Referendum jak najszybciej!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pożółkły Słonecznik niezalogowany
7 lutego 2021r. o 20:58
~Ciemnoniebieski Goździk napisał(a): ? Jeden tylko nie zbiera, na pewno?


Milików i Zebrzydowa tez nie zbierają, ale to z własnej woli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śliwkowa Krokosmia niezalogowany
7 lutego 2021r. o 21:10
Ja widzę, po tych waszych komentarzach, że mogę stwiedzdzić i tu pytam państwa, czy dobrze myślę ale przewija się słowo kochanka/ ki to dobrze pandemia służy i na to idą moje ciężko zarobione pieniądze? Ja się pytam jak bym poszła do pracy i się kochankowała to pewnie szef wywaliłby mnie na zbity pysk, że zamiast pracować i on mi płaci ja mam miłości czy tam uniesienie serca . Proszę mnie nie denerwować bo się nie uważam za gorszą osobę od tych pań tam pracującyh tylko aktualnie no nie mam tam kochanka lub rodziny na stanowisku, który mógłby mnie przyjąć. Telefon, komputer potrafię obsługiwać i biegi też. Biegi potrafię najlepiej.

To sołtys który nie jest na miejscu jak może swoich mieszkańców reprezentować?
Pewnie jak urząd zdalnie:)
To do kogo można z tymi biegami na sprawdzenie czy dobrze jeżdżę?
Zainwestuję w usta jeżeli trzeba bo się od jakiegoś czasu przymierzam. Jeszcze mogę powiększyć zderzaki ale już za premię jak egzamin przejdę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowoszary Ognik niezalogowany
8 lutego 2021r. o 13:58
~~Pożółkły Słonecznik napisał(a):
~Ciemnoniebieski Goździk napisał(a): ? Jeden tylko nie zbiera, na pewno?


Milików i Zebrzydowa tez nie zbierają, ale to z własnej woli.

Sołtyska z Milikowa to milionerka gdzie by się jej chciało chodzić za takie śmieszne pieniądze ,natomiast sołtys z Zebrzydowej jest w Niemczech i burmistrz wyznaczył swojego osobistego kierowcę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobury Krwawnik niezalogowany
8 lutego 2021r. o 16:30
No i co.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznobiały Barwinek niezalogowany
8 lutego 2021r. o 16:43
~~Szarobury Krwawnik napisał(a): No i co.

Pstro.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowoszary Ognik niezalogowany
8 lutego 2021r. o 19:48
~~Pożółkły Słonecznik napisał(a):
~Ciemnoniebieski Goździk napisał(a): ? Jeden tylko nie zbiera, na pewno?


Milików i Zebrzydowa tez nie zbierają, ale to z własnej woli.

W poprzedniej kadencji burmistrz również pozbawił Sołtysa z Zebrzydowej roznoszenia nakazów ponieważ był członkiem Veto .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudny Kosaciec niezalogowany
8 lutego 2021r. o 20:37
~~Płowoszary Ognik napisał(a):
~~Pożółkły Słonecznik napisał(a):
~Ciemnoniebieski Goździk napisał(a): ? Jeden tylko nie zbiera, na pewno?


Milików i Zebrzydowa tez nie zbierają, ale to z własnej woli.

W poprzedniej kadencji burmistrz również pozbawił Sołtysa z Zebrzydowej roznoszenia nakazów ponieważ był członkiem Veto .

Tylko referendum może uzdrowić tą Gminę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.