Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

'Katotaliban'?

~~Burawa Krzewuszka niezalogowany
6 lutego 2021r. o 20:30
~Brązowozłota Perowskia napisał(a): Tak ci kościół katolicki w Polsce przeszkadza? A kim ty byś był gdyby nie kościół? Marksistowcem czy multikulti. Wtedy twoje "złote" myśli mogłyby być cenzurowane albo wogóle byś nie mógł swobodnie się wypowiadać. Tą wolność masz dzięki polskiemu kościołowi.

Morus by siedział i cenzurował i przesłuchiwał i inwigilował.
Morus całe życie o tym marzył a tu klops, bo Kościół mu pokrzyżował plany - zlikwidował komunę.
I teraz Morus może tylko pluć zza węgła na Kościół i mu złorzeczyć.
Ciężkie czasy dla morusów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
6 lutego 2021r. o 20:37
Horus napisał(a): dzisiaj?


wczoraj ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
6 lutego 2021r. o 20:39
wczoraj powiadasz?

ze szczegółami ? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
6 lutego 2021r. o 20:41
nie mam nic do ukrycia :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
6 lutego 2021r. o 20:57
~~Burawa Krzewuszka napisał(a):
~Brązowozłota Perowskia napisał(a):
Morus całe życie o tym marzył a tu klops, bo Kościół mu pokrzyżował plany - zlikwidował komunę.
I teraz Morus może tylko pluć zza węgła na Kościół i mu złorzeczyć.
Ciężkie czasy dla morusów


a ty co?

to że zrzuciłeś ''esbecki '' mundurek i teraz łasisz się do proboszczowych kolan robi ciebie lepszym katolikiem?

odkurz legitymację partyjną ,przypomnij sobie stare lata...:]


Dopisane 06.02.2021r. o godz. 20:57:

PIS-PO-PRL napisał(a): nie mam nic do ukrycia :D


a więc po kolei ...
rano poranna tradycyjna kawusia ,później odczytanie poczty i odpisywanie i około dziewiątej ruszyłem do kuchni ...
tak przerabiałem instalację wodną i odpływy bo zlewozmywak miałem na północnej ścianie a teraz mam na zachodniej ...
później przestawianie mebli i robienie miejsca na nowe które przyjadą we wtorek ...

opisu docinania i pasowania tego i owego ci oszczędzę bo nie pamiętam wymiarów ...
w południe piłem drugą a o 17-ej trzecią kawę ...pomiędzy nimi obiad (też opisać?...:] ) i odwiedziny córy...
około 18 -ej skończyłem ...

później film na ''doku'' coś tam o ludziach Hitlera - a konkretnie Udet... :]
później kilka wpisów tutaj i ...

reszta to sprawy prywatne...hahaha

dzisiaj odpoczywam w myśl bitlesowskiej zasady '' a hard day's night '' ;)

piszę sobie tutaj jak widzisz ,czytam to i tamto -jak się domyślasz :] i dopiszę jeszcze też co nieco jak również się domyślasz...

zresztą zaraz tu wpadną ''fani'' których nie potrafię opuścić w potrzebie...:]

chociaż nawet kolejne oglądanie Bornea na tvn-ie było by ciekawsze niż pisanie z nimi ale czego się nie robi dla tak zagorzałych ''fanów'' :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
6 lutego 2021r. o 21:02
no spoko, tylko że ja nie pytałem o to, jak minął Ci dzień... ale... w sumie... to dobrze że był udany ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
6 lutego 2021r. o 21:10
ale to właśnie była wczoraj moja ''chora wizja'' :]

bo miałem to zrobić dzisiaj ...

a dzisiaj poświęcam czas na czytanie czyichś tam chorych wizji '' :]

o jakichś tam mitologicznych ''kofeletach ''

to prawie jak czytanie Waltera Scotta o jego '' ivenhowach'' :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
6 lutego 2021r. o 22:05
no spoko, tylko że ja nie pytałem o Twoje chore wizje, ale... w sumie... to dobrze że je masz :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza