Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Krótka praca - niska emerytura
~Różowofioletowy Przetacznik niezalogowany
6 lutego 2021r. o 10:17
Kto za to zapłaci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Barwinkowa Skalnica niezalogowany
6 lutego 2021r. o 10:51
Nie bójcie, ZUS to bankrut i wszelkie wyliczenia są tylko matematyczne (na dzień dzisiejszy)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sina Fortegilla niezalogowany
6 lutego 2021r. o 11:05
Kolejna durna wypowiedź oficjeli w sprawie emerytur. Niezależnie czy mają profesorskie tytuły czy są rzecznikami zawsze mówią o latach pracy i tylko o tym. A tymczasem emerytura zależy od dwóch czynników: stażu praca i wysokości wynagrodzenia! Przy gównianym wynagrodzeniu możesz do śmierci pracować i nie odłożysz. Dlaczego te mądrale nigdy nie wspominają o tym, że niskie emerytury wynikają z niskich płac Polaków?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonoszara Poziomka niezalogowany
6 lutego 2021r. o 11:10
Kto takie bzdury pisze? Wielu obywateli pracowało długie lata na tzw. śmieciówkach albo umowach zleceniach, od których nie odprowadzano składki emerytalnej,a pobierano składkę zdrowotną, i nie doliczano do stażu pracy, stąd ktoś mógł w rzeczywistości mieć długi staż pracy, a emeryturę niską.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zgniłozielona Czereśnia niezalogowany
6 lutego 2021r. o 12:12
Hehe ja ma wojskową. Nie byłem na żadnej wojnie ale mam. Zgadnijcie jaką kwotę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnozielona Portulaka niezalogowany
6 lutego 2021r. o 13:09
~Zgniłozielona Czereśnia napisał(a): Hehe ja ma wojskową. Nie byłem na żadnej wojnie ale mam. Zgadnijcie jaką kwotę.

Kole 5,5tysi na łapkę ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnożółta Psianka niezalogowany
6 lutego 2021r. o 13:34
~~Zielonoszara Poziomka ma rację. W dziewięć dziesiątych latach ludzie masowo tracili pracę, o nową było trudno, więc godzili się na wszystko, aby jakoś przeżyć. Było to wykorzystywane przez niektórych prywatnych pracodawców. Przyjmowali ludzi żeby "się wykazali", oczywiście bez umowy, a po dwóch tygodniach pracy, a nawet miesiącu nie płacili i rezygnowali z pracownika. Niektóre Zakłady przyjmowały pracowników z różnych programów, po kilku miesiącach nowych i tak całymi latami, a ludzie biegali od zakładu do zakładu, składali bezskutecznie setki CV i w końcu też godzili się na cokolwiek, nie patrząc na to czy jest składka, czy jej nie ma. Niektórzy dorośli byli na utrzymaniu swoich leciwych rodziców emerytów. Przykre to, ale to cała prawda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoczarna Krzewuszka niezalogowany
6 lutego 2021r. o 13:55
~Zgniłozielona Czereśnia napisał(a): Hehe ja ma wojskową. Nie byłem na żadnej wojnie ale mam. Zgadnijcie jaką kwotę.


Hehehe, czyli 41 % +puszki i + buteki ze śmietnika, full wypasik emeryturka za 15 lat palenia głupa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.