Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Twoje konto użytkownika/Bolecnauty w Bolec.Info - WAŻNE

1
emem
7 lutego 2021r. o 9:28
Cześć,

W związku z wprowadzanymi zmianami nastąpią zmiany związane z kontami Bolecnautów w Bolec.Info.

1) Konta, które nie wykazały aktywności przez okres ostatnich 6 miesięcy zostaną zarchiwizowane (a nazwy będą mogły być ponownie zarejestrowane)

2) Konta, które nie mają wpisanego adresu e-mail zostaną zarchiwizowane (a nazwy będą mogły być ponownie zarejestrowane)

3) W przypadku wielu kont rejestrowanych z tego samego adresu email zarchiwizowane zostaną te z najstarszą aktywnością (pozostawione zostanie tylko to, które wykazało aktywność najpóźniej).

Zmiany zostaną wprowadzone we wtorek, 9 lutego 2021r. w godzinach wieczornych.

Pozdrawiam,
Marcin Marczewski

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Cynamonowy Zawciąg niezalogowany
7 lutego 2021r. o 9:55
Zróbcie jeszcze porządek z leśnymi ludkami wrzucającymi linki i bedzie fajnie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
7 lutego 2021r. o 9:58
Taaa. Zarchiwizować adminów, którzy w ciągu 24h nie usuneli zadnego durnowatego linka. Popieram :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
7 lutego 2021r. o 9:59
Cześć.
Czy ze względu na sentyment będzie możliwe powrócenie do mojego pierwszego nicka -Falco ?
Pytam bo go nad wyraz lubię a wielu tutaj też jak widzę nie może go zapomnieć . :)

Jeśli więc to możliwe to ciachnijcie mi na pocztę lub na priv hasełko dostępu .
Pocztę zapewne znacie . :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowa Jeżyna niezalogowany
7 lutego 2021r. o 10:35
Horus napisał(a): Cześć.
Czy ze względu na sentyment będzie możliwe powrócenie do mojego pierwszego nicka -Falco ?
Pytam bo go nad wyraz lubię a wielu tutaj też jak widzę nie może go zapomnieć . :)

Jeśli więc to możliwe to ciachnijcie mi na pocztę lub na priv hasełko dostępu .
Pocztę zapewne znacie . :)


Oj oj misiu pysiu , twoje kontko na śmietnisiu.Do bazgrania byle czego nie trza konta specjalnego. Chyba ci sie pomieszało że ktoś tęskni za tą chałą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
7 lutego 2021r. o 11:45
nie świruj anonimku...:]

aż trzesz kolankami z niecierpliwości za chwilką kiedy będziesz mógł się tu uzewnętrznić kiedy pojawi się mój wpis...:]

przykład powyżej ...
zero odniesienia do tematu ale prymitywna zaczepka jak najbardziej ...:]

spadaj więc i nie zaśmiecaj tematu :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowa Jeżyna niezalogowany
7 lutego 2021r. o 12:24
Horus napisał(a): nie świruj anonimku...:]

aż trzesz kolankami z niecierpliwości za chwilką kiedy będziesz mógł się tu uzewnętrznić kiedy pojawi się mój wpis...:]

przykład powyżej ...
zero odniesienia do tematu ale prymitywna zaczepka jak najbardziej ...:]

spadaj więc i nie zaśmiecaj tematu :]


Ty lepiej pomódl się za siebie resortowy dzieciaku.Proś o łaski i przebaczenie a nie przywrócenie śmieciowego nicka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
7 lutego 2021r. o 12:30
~~Cynamonowa Jeżyna napisał(a):
Horus napisał(a): nie Å
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza