Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pożar sadzy w kominie
~Szaroczarny Jabłoń niezalogowany
9 lutego 2021r. o 10:44
Brawo strażacy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Smagliczka niezalogowany
9 lutego 2021r. o 11:10
I co z tego że się sadza zapaliła? Mi też się wczoraj zapaliła. Zamknąłem piec i po pół godzinie się uspokoiło. Przynajmniej komin się oczyścił. Za miesiąc pewnie znów się nazbiera tyle sadzy ze się zapali. Zaraz ktoś napisze żeby kominiarza wzywać. Żeby komin był bezpieczny to by trzeba było wołać kominiarza chyba co dwa tygodnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kakaowy Czosnaczek niezalogowany
9 lutego 2021r. o 11:31
Wystarczy szczota, kawałek metalowej linki lub łańcuch, obciążnik i gotowe. Nie trzeba kominiarza. Trzeba dbać, a nie czekać na tragedię
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Smagliczka niezalogowany
9 lutego 2021r. o 11:42
~Kakaowy Czosnaczek napisał(a): Wystarczy szczota, kawałek metalowej linki lub łańcuch, obciążnik i gotowe. Nie trzeba kominiarza. Trzeba dbać, a nie czekać na tragedię

Taaa, lud na dachu a ja ze szczotą. Też by była tragedia. To już wolę wypalić w kontrolowany sposób. Jak zaczynają iskry lecieć z komina to zamykam piec i po sprawie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kakaowy Czosnaczek niezalogowany
9 lutego 2021r. o 11:48
A kto ci każe teraz czyścić. Jest pogoda to jedziesz ze szczotą. Ja czyszczę komin 3 razy do roku i spokoj. A poza tym mamy prawdziwą zimę pierwszy raz od chyba 4 czy 5 lat. Nawet w zeszłym tygodniu była pogoda. Jak się chce to wszystko można
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Smagliczka niezalogowany
9 lutego 2021r. o 11:56
Trzy razy w roku? Mi się potrafi w dwa tygodnie po wypaleniu znów zapalić. A po wypaleniu czyściutki, że szczotą tak nie doczyścisz. Kominiarza wołać co 2 tygodnie?
A samemu włazić, to z tym lodem, masz rację, nie zawsze jest. Ale jak się ma lek wysokości... Ja tam wypalam :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kakaowy Czosnaczek niezalogowany
9 lutego 2021r. o 12:02
To skoro co 2 tygodnie co czym ty palisz w tym piecu?! I jaki ty masz ten komin?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kakaowy Czosnaczek niezalogowany
9 lutego 2021r. o 12:04
A z tym lękiem wysokości to wystarczy mieć na strychu drzwiczki do komina i po problemie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.