Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jeszcze policja czy już milicja ?

14240
M21W2
13 lutego 2021r. o 18:05
Pannazdzieckiem napisał(a): Wciąż czekam Lucjanie ... ty wiejski kmiocie ... :D ...na kolejne spotkanie z Głupią Papugą na sądowym korytarzu ...

Może Kolega Sosna też przyjdzie , może nawet Ty Lucjanie się pofatygujesz ... może Przemo , Skornik . Koleżanka Kc i Alterowicz :) Może Ksawery.

Miło mieć świadomość , że jeszcze są tacy, co podobni SOM do mnie .

Truje Ci du...pę Lucjanie , zgodnie z obietnicą . Nie daj się zaszczepić Ty solidaruchu i wiejski kmiocie :D



Ale mi dokopałeś , Januszek pieje z radości .



Dopisane 13.02.2021r. o godz. 18:05:

Horus napisał(a): ty tu nie rżnij głąba-chociaż nie musisz :]- tylko się zadeklaruj że przyjdziesz nawet na kolanach by pomóc ''przyjacielowi '' który błaga tu o wsparcie...hahaha

przecież wymienił cię w swoim gronie ''przyjaciół''

ale nie powiem ...akurat wy jesteście siebie warci...:]



Poczytaj jak mi dokopał , i to ma być przyjaciel .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
13 lutego 2021r. o 18:08
a tak ...tu masz rację ...
sprowadził cię do swojego ''poziomu '' podsumowując tym samym że jesteś tego wart ...

tak ...pieję z radości ...hahaha

jeden ''opozycjonista '' drugi ''patologia'' :]

gdzie jest ''jaskier''?
czy ponownie napisze o ''przekraczaniu granic''? :]
raczej nie bo wczoraj dał już swój ''popis'' ...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
13 lutego 2021r. o 18:28

Ja myślałem Januszku że Ty i ja prezentujemy jeden poziom , ja pisałem o fałszywym człowieku , ty że ten człowiek sprzedał się za 1,5 zeta .
Piotrowi można wybaczyć gorzej z Tobą , kwiat elity bolesławieckiej ,
celebryta pełną gębą a często zniżasz się do poziomu meneli .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Atramentowa Cebulica niezalogowany
13 lutego 2021r. o 18:38
Ten cały Horus to jakiś desperat. Z tego co widzę spędza większość dnia i cześć nocy napisaniu postów .Człowieku jak bardzo musisz być nieszczęśliwy . Nie masz zony, dzieci czy jakiegoś zwierzaka. Czy po prostu jesteś tak popaprany ze nikt nie chce z tobą obcować. Skaczesz z tematu na temat i się z każdym sprzeczasz o wszystko. Jesteś aż tak mocno sfrustrowany? Czy po prostu akurat z za ekranu komputera czujesz się mocny i silny a w realu trzęsiesz się jak gey przed gorącą parówką?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
13 lutego 2021r. o 18:53
M21W2 napisał(a):
Ja myślałem Januszku że Ty i ja prezentujemy jeden poziom , ja pisałem o fałszywym człowieku , ty że ten człowiek sprzedał się za 1,5 zeta .
Piotrowi można wybaczyć gorzej z Tobą , kwiat elity bolesławieckiej ,
celebryta pełną gębą a często zniżasz się do poziomu meneli .


wypraszam to sobie byś mnie stawiał w jednym szeregu ze sobą ...

ten ''fałszywy kolega'' zaprosił cię do własnego domu częstując koniaczkiem który ty wypiłeś nawet się nie krztusząc wiedząc o tym po co tam przyszedłeś...
ja napisałem że się ''sprzedał za 1,50 zł'' bo sam wyjawił że nie napisze złego słowa bo ...taniej go wyjdzie zrobienie sobie kilku dżemów z tańszych truskawek ...
więc napisałem o oportuniźmie ...

ty możesz sobie wybaczać co chcesz i komu chcesz ...
zresztą wybaczysz kiedy po raz kolejny wyliże ci to i owo ..
przecież ty to lubisz więc wybaczysz...
nigdy tu nie uważałem się za jakąś ''elitę'' a tego tzw. ''celebrytę '' robią ze mnie tylko i wyłącznie takie kmiotki jak ty...

nie pisz mi tu o zniżaniu się do poziomu meneli bo mam tu trochę twoich postów traktujących o ''baranach '' czy ''idio.tach'' a prawdziwym rarytasem jest ten ...'

''inbecyl'' :]
prawda jaki ''kulturalny''?
nieważne że z błędem ale tak to jest jak się chce błysnąć a wcześniej nie sprawdza w wiki ...

dlatego pisz sobie z przyjacielem :]


po tym co zrobiłeś ,jak się zachowałeś dla mnie jesteś takim niedokończonym...[img=1613238821_9fke0i4.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
13 lutego 2021r. o 19:55
Januszku , jak zwykle nie odniosę się do Twojego ślinotoku .

Kto to jest troll internetowy na pewno Falco -Horus .

Trolle są zmorą w internecie. Zbadano, kim są naprawdę .
Kim jest troll internetowy? Są wyniki badań
Jak wynika z badania, opublikowanego w magazynie "Personality and Individual Differences", osoby posiadające negatywne cechy charakteru częściej uważają, że trolling jest ich ulubioną aktywnością internetową.

Januszku zakpiłem z Ciebie z tym porównaniem nas obu , prostacki psychopato .

Dobranoc Januszku .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
13 lutego 2021r. o 20:32
M21W2 napisał(a): Januszku , jak zwykle nie odniosę się do Twojego ślinotoku .

Kto to jest troll internetowy na pewno Falco -Horus .

Trolle są zmorą w internecie. Zbadano, kim są naprawdę .
Kim jest troll internetowy? Są wyniki badań
Jak wynika z badania, opublikowanego w magazynie "Personality and Individual Differences", osoby posiadające negatywne cechy charakteru częściej uważają, że trolling jest ich ulubioną aktywnością internetową.

Januszku zakpiłem z Ciebie z tym porównaniem nas obu , prostacki psychopato .

Dobranoc Januszku .


w swoim idio.ty.źmie przechodzisz samego siebie...
to ty kmiotku szukasz mnie na forum nie ja ciebie...

ty trollem nazwiesz każdego kto ci tu dupsko skopie...

ja mam negatywne cechy?
bo taką jest dla ciebie to że walę ci tu prawdę o tobie a której ty się boisz?
biedaku ...
sam siebie pogrążyłeś tutaj swoim tematem i dobrze o tym wiesz ...a ja tylko przypominam ci kim tak naprawdę jesteś ...

''prostacki psychopato''?
:]

żałosny kmiotek ...odznaczony niczym ''misio'' misiewicz...

za ''zasługi'' w rozrzuceniu kilku bezwartościowych kartek papieru zwanych ulotkami ...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatna Hutujnia niezalogowany
13 lutego 2021r. o 21:21
Horus napisał(a):



a ja będę sam ...:]





Żałosne biedactwo dalej jęczy lamentuje? Z tej swojej samotności sfiksowałeś?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.