Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wspierana tylko jedna strona

14240
M21W2
16 lutego 2021r. o 13:50
~~Rudozłoty Floks napisał(a):
M21W2 napisał(a): Przemku , trzech Prezydentów Jaruzelski , Wałęsa i Kwaśniewski podpisywali bandyckie prawo wyniszczające polską gospodarkę przez kolejne rządy .
Do tego dodać dwa lata rządów PiS i osiem PO-PSL mamy dwadzieścia sześć lat polskiego bałaganu .
Obecnemu rządowi stawiasz niewykonalne zadania i postulaty , mogą tyle zrobić co Ty chcąc zostać Prezydentem Bolesławca , miałeś wszystkie siły przeciwko sobie tak też jest z obecnym Rządem .
Tak w Twoim przypadku jak i teraz , siła złego na jednego .
Żadna poważna reforma z postkomunistycznymi sądami i destrukcyjną totalną opozycją nie ma szans powodzenia , doszła pandemia i mamy poważne problemy gospodarcze i finansowe a Ty nadal jak katarynka o kwocie wolnej .


Szkoda że nie zostałeś wybrany , wiedziałbyś dziś co można zrobić mając wszystkich przeciwko Tobie .



Lucjanie od kiedy to ty tak cukrujesz Panu Przemkowi ?



W moim wpisie miała być ukryta ironia , Ty nie zrozumiałeś to znaczy że mi coś nie wyszło .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Iliowobłękitny Brokuł niezalogowany
16 lutego 2021r. o 13:59
M21W2 napisał(a):
~~
[/c napisał(a):
Lucjanie od kiedy to ty tak cukrujesz Panu Przemkowi ?



W moim wpisie miała być ukryta ironia , Ty nie zrozumiałeś to znaczy że mi coś nie wyszło .


Morusek ma konkurnta . Miszcze cientej riposty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
16 lutego 2021r. o 14:52
skorn napisał(a):
M21W2 napisał(a): miałeś wszystkie siły przeciwko sobie tak też jest z obecnym Rządem .


Od 2015 r. większość w sejmie, swój prezydent. Nie można się w nieskończoność zasłaniać "siłami przeciwko sobie".

Gdyby chcieli, kwota wolna byłaby juz dawno. Kto by śmiał zagłosować przeciwko?

Durnie z PiS są warci tyle samo, co ich poprzednicy.



Odpowiem słowami Rostkowskiego , lekko modyfikując , na obietnice PiS piniędzy nima i nie będzie .
Na WSZYSTKIE obietnice wyborcze PiS pieniędzy nie niestety starczy , jednak nikt z poprzedników nie spełnił nawet w połowie swoich obietnic wyborczych ,
PiS bije ich w tym zdecydowanie .
Nie jest prawdą że rząd nic w tym kierunku nie zrobił , całkowicie zwolnił z podatku dochodowego młodych pracowników do 26-roku życia , wszystkim obniżył podatek o 1 % oraz podniósł do 8 tyś . kwotę wolną dla najmniej zarabiających .
Dodam jeszcze że podatek dochodowy to ok . 70 mld w budżecie których brakłoby np . na służbę zdrowia i pozostałe wydatki związane z funkcjonowaniem Państwa .

Skornie zapewne znasz podejście Konfederacji do podatków , agituj wyborców aby doszli do władzy , zniosą prawie wszystkie podatki i wszystko sprywatyzują .



Dopisane 16.02.2021r. o godz. 14:52:

~~Iliowobłękitny Brokuł napisał(a):
M21W2 napisał(a):
~~
[/c napisał(a):
Lucjanie od kiedy to ty tak cukrujesz Panu Przemkowi ?



W moim wpisie miała być ukryta ironia , Ty nie zrozumiałeś to znaczy że mi coś nie wyszło .


Morusek ma konkurnta . Miszcze cientej riposty.


Znajdź mi choć jeden post w którym morusek przyzna że coś mu nie wyszło .
[img=1613483524_ezvbjh9.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
16 lutego 2021r. o 15:04
Lucjanie jeśli chcesz uczestniczyć w wymianie poglądów to posługuj się faktami a nie pisowską propagandą.
Oto fakty
Kwota wolna w roku 2021 wynosi 8000 tylko dla tych których dochody roczne nie przekraczają tej kwoty. W praktyce nikogo nie dotyczy bo to zarobki na poziomie 666 PLN miesięcznie. Jeśli dochód podatnika wyniesie 8001 PLN nie może dokonać odpisu.
Zatem to tylko polityczny pic.
Po co ta propaganda ?
Ile razy wspominałem o kwocie wolnej ale w wysokości 36000 rocznie . To było by potraktowanie serio najmniej zarabiających . Chyba nie muszę wspominać że 3000 Pln to w Unii grosze = 660 € W prawej sprawiedliwej i solidarnej Polsce realna kwota wolna to 260 pln = 58€ miesięcznie.
Oto dane poniżej
https://zaradnyfinansowo.pl/kwota-wolna-od-podatku/[img=1613484213_x1m99ty.jpg]



Dopisane 16.02.2021r. o godz. 15:04:

Pozdrawiam Cię[img=1613484293_lr3cpkr.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudozłoty Floks niezalogowany
16 lutego 2021r. o 15:38
PanM napisał(a): Lucjanie jeśli chcesz uczestniczyć w wymianie poglądów to posługuj się faktami a nie pisowską propagandą.
Oto fakty
Kwota wolna w roku 2021 wynosi 8000 tylko dla tych których dochody roczne nie przekraczają tej kwoty. W praktyce nikogo nie dotyczy bo to zarobki na poziomie 666 PLN miesięcznie. Jeśli dochód podatnika wyniesie 8001 PLN nie może dokonać odpisu.
Zatem to tylko polityczny pic.
Po co ta propaganda ?
Ile razy wspominałem o kwocie wolnej ale w wysokości 36000 rocznie . To było by potraktowanie serio najmniej zarabiających . Chyba nie muszę wspominać że 3000 Pln to w Unii grosze = 660 € W prawej sprawiedliwej i solidarnej Polsce
realna kwota wolna to 260 pln = 58€ miesięcznie.
Oto dane poniżej
https://zaradnyfinansowo.pl/kwota-wolna-od-podatku/[img=1613484213_x1m99ty.jpg]Dopisane 16.02.2021r. o godz. 15:04:Pozdrawiam Cię[img=1613484293_lr3cpkr.jpg]

Nawet nie wiedziałem jak ten Lucjan wygląda dobrze ,że pozdrawiając go wrzuciłeś jego fotkę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowa Kolkwicja niezalogowany
16 lutego 2021r. o 16:48
Lepiej być Pisowskim czytelnikiem niż analfabetą. Podkreślam jeszcze raz, że słowo wierzę pisze się przez rz, a nie jak napisał analfabeta Peowski przez ż. Poza wyzwiskami nic nie potrafią.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowy Dyptam niezalogowany
16 lutego 2021r. o 17:35
Wy tu narzekacie, a zerknijcie i spróbujcie coś skomentować u konkurencji :D Tam to dopiero jest Drama.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
16 lutego 2021r. o 18:22
Przemku nie wiem czy można Ciebie traktować poważnie , przedstawiłem faktyczny stan prawny a Ty swoje pobożne życzenia .
Ja Ciebie przebiję , podatek od dochodów powinien być zniesiony całkowicie , dochód to mój zarobek , wszyscy nas okradają opodatkowując to co zarobiłem .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.