Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PO?

~Lilioworóżowa Smagliczka niezalogowany
20 lutego 2021r. o 8:10
Czekam jeszcze aż PIS wprowadzi podatek od internetowych trolli ,to się qurwa nie wypłacisz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
20 lutego 2021r. o 8:27
stąd twój podkulony ogon kiedy walisz jako niby anonimek?

:]

anonimek ....hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnolawendowa Glicynia niezalogowany
20 lutego 2021r. o 9:08
Rozumiałem do tej chwili wszystkich co populistycznie czepiali się 500+ , ale ciebie Horus z takim wykształceniem i mega wiedzą nie podejrzewałem o populizm .
W jakich krajach jeszcze nie ma pomocy dla wychowania dzieci ??
Niemcy płacą 219 Euro na każde dziecko , o Norwegii już nie wspomnę .
Wszystkie frakcje polityczne od śmiesznej PO zaczynajac zrozumiały co to jest 500+
A Horus nadal tkwi w niewiedzy .
A niby taki wszech:):):)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielonoszary Żagwin niezalogowany
20 lutego 2021r. o 9:29
Na Białorusi nie płacą 500 +,Horus dąży to modelu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
20 lutego 2021r. o 10:13
~Jasnolawendowa Glicynia napisał(a): Rozumiałem do tej chwili wszystkich co populistycznie czepiali się 500+ , ale ciebie Horus z takim wykształceniem i mega wiedzą nie podejrzewałem o populizm .
W jakich krajach jeszcze nie ma pomocy dla wychowania dzieci ??
Niemcy płacą 219 Euro na każde dziecko , o Norwegii już nie wspomnę .
Wszystkie frakcje polityczne od śmiesznej PO zaczynajac zrozumiały co to jest 500+
A Horus nadal tkwi w niewiedzy .
A niby taki wszech:):):)


nie świruj tu ''jarząbka''

ja za ''komuny'' też pobierałem tzw. zasiłek rodzinny więc dzisiejsze 500 pislamskie to nic innego...

a gdybyś był bardziej wnikliwy lub o zgrozo :) obiektywny to wspomniał byś że to jedyny ''pomysł'' pislamski który popierałem chociaż od początku uważałem że niedopracowany...

tak że ''bujaj się '' z tymi swoimi ''pierdami''...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistoruda Miechunka niezalogowany
20 lutego 2021r. o 11:01
~Jasnolawendowa Glicynia napisał(a): Rozumiałem do tej chwili wszystkich co populistycznie czepiali się 500+ , ale ciebie Horus z takim wykształceniem i mega wiedzą nie podejrzewałem o populizm .
W jakich krajach jeszcze nie ma pomocy dla wychowania dzieci ??
Niemcy płacą 219 Euro na każde dziecko , o Norwegii już nie wspomnę .
Wszystkie frakcje polityczne od śmiesznej PO zaczynajac zrozumiały co to jest 500+
A Horus nadal tkwi w niewiedzy .
A niby taki wszech:):):)


Wspomniałeś Norwegię - czy na pewno wiesz o czym piszesz? Pieniądze na socjal mają być wydawane rozsądnie a nie byle jak aby tylko błyszczeć - i tylko wtedy kiedy gospodarka jest silna i nie trwoni się funduszy na trwanie przy korycie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielonoszary Żagwin niezalogowany
20 lutego 2021r. o 11:03
Stery zgred zdrości tych paru groszy. HAHA .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
20 lutego 2021r. o 11:38
[img=1613817527_2660gpa.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.