Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
VE-TO wetuje z Wiosną
~Sczerniała Runianka niezalogowany
23 lutego 2021r. o 15:34
Przed wojną to chłop koniem orał. Zwróć się z tym niby apelem do burmistrza. Ludzie nie chcą żeby płac był sprzedany. I koniec. Już jeden radny obrażał starszych ludzi na sesji. Brniesz w go samo?? To zwykle chamstwo tak mieć ludzi za nic.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pożółkła Perowskia niezalogowany
23 lutego 2021r. o 16:48
Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje gorące zdjęcia ;) http://panieonline.pl/monia89
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnobrązowy Milin niezalogowany
23 lutego 2021r. o 19:08
Cześć Monika prześladujesz w parku w Rotterdam;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudozłoty Floks niezalogowany
23 lutego 2021r. o 19:08
~Sczerniała Runianka napisał(a): Przed wojną to chłop koniem orał. Zwróć się z tym niby apelem do burmistrza. Ludzie nie chcą żeby płac był sprzedany. I koniec. Już jeden radny obrażał starszych ludzi na sesji. Brniesz w go samo?? To zwykle chamstwo tak mieć ludzi za nic.

A ja myślałem że ten Sudół to uczciwy chłopak ,ale jak widać strach przed utratą pracy w Szkole i trenerki dzieciaków ,jest większy niż uczciwość .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudozłoty Floks niezalogowany
23 lutego 2021r. o 19:18
~~Rudozłota Katalpa napisał(a): Przykro się na to wszystko patrzy a jeszcze gorzej czyta.
Członkowie VETO proszę założyć maseczki i iść do wspaniałego parku poczytać gazetkę a może wypić kawkę. Proszę nie zapominać, że tu mieszkają też ludzie w wieku produkcyjnym. 1000 podpisów zebraliście a proszę pokazać listę w jakim przedziale wiekowym mieszkańcy się podpisali. Te wieczne przepychanki to wstyd na całą gminę.
Proszę zobaczyć zdjęcia przedwojenne jaka była zabudowa urbanistyczna miasta. Najlepiej jest hejtować wszystkie propozycje zmian. Szkoda tylko,że w swoich przepychankach nie bierzecie pod uwagę większości ogółu.
Pozdrawiam
Ps. Miłego czytania w parku, dzisiaj jest piękna pogoda a Sójki -ptaki siedzą tam wciąż i ćwierkają.

Jeśli uważasz ,że zostałeś pominięty to nic nie stoi na przeszkodzie weź listę i pozbieraj podpisy jak mówisz od większości i przynieś je do Urzędu i sprzedajcie ten plac za złotówkę ,ponadto ćwierkają wróbelki a Sójki skrzeczą tak jak ty .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biskupi Szczypiorek niezalogowany
23 lutego 2021r. o 21:32
Poseł powiedział coś takiego: „w studium wpisujecie, że ten teren ma nie zostać sprzedany”

Ciekawe co na to planiści
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowoczerwona Gęsiówka niezalogowany
23 lutego 2021r. o 22:31
~~Biskupi Szczypiorek napisał(a): Poseł powiedział coś takiego: „w studium wpisujecie, że ten teren ma nie zostać sprzedany”

Ciekawe co na to planiści


Jeśli jakiś poseł coś takiego powiedział to po prostu jest ignorantem, bo takiego zapisu w studium nie zaakceptują służby konserwatorskie, z którymi trzeba studium dotyczące zabytkowego obszaru uzgadniać przed przyjęciem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herbaciany Bratek niezalogowany
23 lutego 2021r. o 22:44
Już wy tutaj nie kombinujcie: poseł powiedział - poseł nie powiedział. Najlepsze było jak mówił o tym, że jest brak mieszkań komunalnych i żadne mieszkanie komunalne nie powstanie na sprzedanej w prywatne ręce działce. Jeszcze lepsze było, jak powiedział do burmistrza. żeby wstał i powiedział na ile jest wyceniona działka. Nie płaczcie dziewczynki, trzeba było być mądrymi na sesji, a nie teraz wypłakiwać się na bolcu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.