Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Świder: Mamy głos także między wyborami
~~Żółtawobrunatna Iglica niezalogowany
23 lutego 2021r. o 14:18
~~Brązowy Dyptam napisał(a): Dobrze że park został, występują tam chronione gatunki, np. żulus pospolitus, baśkus cichodajców i serogrzybus zakwitus , obkupczynus niemyjus .....


Swietnie masz poczucie humoru, ale to jest naprawdę nudne i wszyscy już mają tego dość. Po co pytam, po co? Już teraz widać jak na dłoni, że żadne z was nie wygra następnych wyborów. To wygląda jak kolejny odcinek mody na sukces. Poważni wy jesteście? Poważni ludzie nie przenoszą dialogu na jakiś brukowiec tylko rozmawiają ze sobę, a jak nie chcą to milczą. Żal...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Herbaciany Bratek niezalogowany
23 lutego 2021r. o 15:24
Przestań udawać fałszywą troskę. Ty stań do wyborów. Zapewne wygrasz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudozłoty Floks niezalogowany
23 lutego 2021r. o 21:00
~~Żółtawobrunatna Iglica napisał(a):
~~Brązowy Dyptam napisał(a): Dobrze że park został, występują tam chronione gatunki, np. żulus pospolitus, baśkus cichodajców i serogrzybus zakwitus , obkupczynus niemyjus .....


Swietnie masz poczucie humoru, ale to jest naprawdę nudne i wszyscy już mają tego dość. Po co pytam, po co? Już teraz widać jak na dłoni, że żadne z was nie wygra następnych wyborów. To wygląda jak kolejny odcinek mody na sukces. Poważni wy jesteście? Poważni ludzie nie przenoszą dialogu na jakiś brukowiec tylko rozmawiają ze sobę, a jak nie chcą to milczą. Żal...

Jedno jest pewne Relich już nigdy nie wygra żadnych wyborów a te bajki o kandydowaniu do Sejmu może opowiadać przedszkolakom .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
23 lutego 2021r. o 22:17
Pani Joanno pozwolę sobie parafrazować znakomity tytuł " jajakobyły " ... ale gdzież mi tam do Urbana :D ... pozwolę sobie publicznie zadać pytanie . Czy Pani wierzy w to co mówi ? Daleko mi od spraw Nowogrodźca , choć codziennie przejeżdżam przez rynek , ale zgodzić się nie mogę z twierdzeniem , że macie głos . Demokracja to takie tałatajstwo , że ludziom się wydaje , że mają głos . Dwa żule z piwkiem w parku mają sto procent głosu więcej niż Jaśkowski , mój autorytet z medycyny stosowanej :)

Nie liczę na odpowiedź .

Dobrej nocy :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wrzosowy Ognik niezalogowany
23 lutego 2021r. o 22:21
I tu jest sedno sprawy. Was nie interesuje Gmina, ludzie a tylko kontra do Burmistrza.
Podobno weto reprezentowalo mieszkańców Wykrot, niestety nie. Reprezentowalo część która miała obawy leki czy przeświadczenie o zbyt dużym ryzyku. Moim zdaniem ryzyko było tylko hipotetycznie a dzięki wam będąc mieszkańcem Wykrot poniosłem straty. Straty że miejscowych obrotów w sklepie, zmniejszenia zapotrzebowania na wynajem, zmniejszył się popyt na domy i mieszkania a to oznacza realny spadek wartości w stosunku do spodziewanej ceny etc.

Wasze działanie jest zwyczajnie szkodliwe i nastawione tylko na walkę o władzę.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sczerniała Runianka niezalogowany
23 lutego 2021r. o 23:08
~Wrzosowy Ognik napisał(a): I tu jest sedno sprawy. Was nie interesuje Gmina, ludzie a tylko kontra do Burmistrza.
Podobno weto reprezentowalo mieszkańców Wykrot, niestety nie. Reprezentowalo część która miała obawy leki czy przeświadczenie o zbyt dużym ryzyku. Moim zdaniem ryzyko było tylko hipotetycznie a dzięki wam będąc mieszkańcem Wykrot poniosłem straty. Straty że miejscowych obrotów w sklepie, zmniejszenia zapotrzebowania na wynajem, zmniejszył się popyt na domy i mieszkania a to oznacza realny spadek wartości w stosunku do spodziewanej ceny etc.

Wasze działanie jest zwyczajnie szkodliwe i nastawione tylko na walkę o władzę.....


JEST DOKŁADNIE ODWROTNIE . Ich interesuje Gmina a ciebie władza. Ja jestem mieszkańcem Wykrot i dziękuje wszystkim, którzy nie dopuścili do powstania chińskiego zakładu na strefie. Prawdopodobnie kupiłeś dom i już liczyłeś zyski z wynajmu. Zebrano 500 podpisów w Wykrotach przeciwko zakładowi elektrolitu. Zdanie tych osób znaczy więcej niż twój interes. Popyt na domy zmniejszył by się o wiele bardziej, gdyby w sąsiedztwie miejscowości powstał zakład ZAGROŻONY RYZYKIEM WYSTĄPIENIA AWARII PRZEMYSŁOWEJ. Twój mały interesik jest ważny tylko dla ciebie, dla mieszkańców nic nie znaczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wrzosowy Ognik niezalogowany
24 lutego 2021r. o 7:31
500 głosów to mniej niż połowa mieszkańców.
Co mieliście z matematyki? Poziom 3 kl SP
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złota Malwa niezalogowany
24 lutego 2021r. o 16:07
~Wrzosowy Ognik napisał(a): I tu jest sedno sprawy. Was nie interesuje Gmina, ludzie a tylko kontra do Burmistrza.
Podobno weto reprezentowalo mieszkańców Wykrot, niestety nie. Reprezentowalo część która miała obawy leki czy przeświadczenie o zbyt dużym ryzyku. Moim zdaniem ryzyko było tylko hipotetycznie a dzięki wam będąc mieszkańcem Wykrot poniosłem straty. Straty że miejscowych obrotów w sklepie, zmniejszenia zapotrzebowania na wynajem, zmniejszył się popyt na domy i mieszkania a to oznacza realny spadek wartości w stosunku do spodziewanej ceny etc.

Wasze działanie jest zwyczajnie szkodliwe i nastawione tylko na walkę o władzę.....


Farbowany lisie nie jesteś mieszkańcem WYKROT!!!

Trochę tutaj trolujesz od jakiegoś czasu, ale właśnie zostałeś rozpracowany. Oto dowód:

Twój komentarz pod innym artykułem (https://www.bolec.info/index.php?op=forum&forum=16&act=showtopic&topic=120279&strona=23):

~Wrzosowy Ognik napisał(a): Dalej, dzięki temu pod znakiem zapytania jest sens utrzymania dwóch budynków szkoły w Wykrotach.

Dalej chcecie atakować zamiast szukam możliwości rozwoju?
Jesteście zadowoleni z takiej sytuacji, czy może czas na powrót dzieci do szkół w Nowogrodźcu - później płacz że kolejna szkoła zamknięta.

Czy wet przysłania rozsądek.



W Wykrotach dobrze pamiętają kto im chciał zamykać szkołę. Przypadek??


~Wrzosowy Ognik napisał(a):
Radni wymiekli pod dyktat lewicy i miłości do namiestnika z PRL. Teraz będą hepeningi w obronie prawa do aborcji w parku w którym dziadkowie spędzają czas z ukochanymi wnuczkami którzy mieli szczęście się urodzić.


Jeżeli taki z ciebie przeciwnik komunistów to nie przeszkadzałby ci zakład prosto z Chińskiej Republiki Ludowej? Wiesz obrońco życia, że tam są łamane prawa człowieka? Ale nie spożywczak by zarobił to co innego, budujcie. I nie wygaduj bzdur, że 500 osób to mało. Bo w Wykrotach zbieranie podpisów nie trwało tak długo jak to w przypadku placu w Nowogrodźcu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza