Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kto będzie następny?
22258
#Horus nieaktywny
2 marca 2021r. o 17:06
skorn napisał(a):
Horus napisał(a): a skąd u ciebie taki ''pomysł'' by pisać że tylko według mnie odradza się faszyzm?

Bo tak jest.


A co sądzisz o wydarzeniach z 68r.? Był antysemityzm czy nie?

Lawirancie ; )

tylko według mnie?

a co z ostatnim wyrokiem sądu?
prosiłem tu kogoś by odniósł się do uzasadnienia ale umknął...hahaha

więc może ty zacytujesz tu uzasadnienie wyroku?
dasz radę czy też podkulisz kitkę? :]

szukasz antysemityzmu w 68?
a dalej sięgnąć w historię?
spróbujesz?

co z latami 20 -30?

pamiętasz kto darł wtedy japy o konieczności ''gett ławkowych''?

no przypomnij ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
2 marca 2021r. o 17:14
A czemu mam sięgać, skoro wystarczy się cofnąć do czasów twojej ukochanej komuny?

Co z tym 68 r., był antysemityzm czy nie?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
2 marca 2021r. o 17:20
skorn napisał(a): A czemu mam sięgać, skoro wystarczy się cofnąć do czasów twojej ukochanej komuny?

Co z tym 68 r., był antysemityzm czy nie?


korn napisał(a):
Horus napisał(a): a skąd u ciebie taki ''pomysł'' by pisać że tylko według mnie odradza się faszyzm?

Bo tak jest.


A co sądzisz o wydarzeniach z 68r.? Był antysemityzm czy nie?

Lawirancie ; )

tylko według mnie?

a co z ostatnim wyrokiem sądu?
prosiłem tu kogoś by odniósł się do uzasadnienia ale umknął...hahaha

więc może ty zacytujesz tu uzasadnienie wyroku?
dasz radę czy też podkulisz kitkę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
2 marca 2021r. o 17:22
Czemu podkuliłeś kitke i nie odpowiadasz na pytanie o 68 r.?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistoruda Miechunka niezalogowany
2 marca 2021r. o 17:24
~~Bordowa Smagliczka napisał(a):
~~Złocistoruda Miechunka napisał(a): Deklaracja stwierdza, że ONR kontynuuje tradycję ruchu narodowego a zwłaszcza rozwiązanego przez władze w 1933 roku Obozu Wielkiej Polski. Deklarowano, że ONR "stoi na gruncie zasad katolickich" a przyszły ustrój społeczny i gospodarczy ma być oparty na podstawie moralności katolickiej.

Kontynuowanie tradycji nie jest równoważne kontynuowaniu tego samego programu. Jeśli chodzi o wartości katolickie to jak najbardziej. A co do socjalizmu, to od tego czasu na tyle dobrze poznaliśmy jego "zalety", że żaden narodowiec nie będzie optował za tym systemem.

10 lipca 1934 – oficjalna delegalizacja Obozu Narodowo-Radykalnego, jako oficjalny powód delegalizacji podano napad na Woli z 29 maja i organizowanie ekscesów ulicznych.
Po co wskrzeszać coś z czym się nie identyfikujemy a wybiórcze traktowanie założeń to zwykłe s....ysyństwo - tacy z was ONR-owcy jak z koziej dupy trąba.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
2 marca 2021r. o 17:32
Czemu getto ławkowe było złe, a wyrzucenie Żydów z Polski w 68 r. było ok?

Dzisiaj stękasz na Ukraińców. Wyobraż sobie, że stanowiliby procentowo tak liczną mniejszość, jak Żydzi w Polsce w 20-leciu miedzywojennym. Ciekawe czy byłbyś zachwycony ; )


No dalej janusz, nie daj sie prosić.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
2 marca 2021r. o 17:38
skorn napisał(a): Czemu podkuliłeś kitke i nie odpowiadasz na pytanie o 68 r.?


facet...ty myślisz że w tej chwili bo korniszonek chce to ja będę wracał do moczarów i bierutów?

gościu ..antysemityzmu oni uczyli się od tych których ty dzisiaj popierasz ...

dlatego akurat do tego nie chcesz wracać ...

ja teraz ciekawsze rzeczy czytam ...

a ty odniesiesz się do tego dlaczego sąd twoich kolesi nazwał faszystami ?
nieeeee...nie dasz rady...
:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
2 marca 2021r. o 17:40
Czy odniesiesz się do tego czemu getto ławkowe było złe, a wyrzucenie Żydów z Polski w 68 r. było ok?


nieeeee...nie dasz rady...
:]

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza