Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Co trafia do Wizowa? Odpady czy produkt?
~Jasnofioletowy Agrest niezalogowany
6 marca 2021r. o 9:18
Widziałem ten materiał przy niwelacji dużych centrów handlowych był stosowany. Może wybudują nam takie pod bolesławcem. Ja jestem dobrej myśli ktoś kto kupuje teren za takie pieniądze raczej nie urządza sobie wysypiska. Wysypiska zazwyczaj są na terenach dzierżawionych i firma znika. Kruszywa żużlowe mają bardzo szerokie zastosowania. Woziłem takie również pod budowy naszych autostrad czy dróg ekspresowych. No ale cóż widać że każdy jest specjalistą nie w swojej dziedzinie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burawa Krzewuszka niezalogowany
6 marca 2021r. o 9:28
~Jasnofioletowy Agrest napisał(a): Widziałem ten materiał przy niwelacji dużych centrów handlowych był stosowany. Może wybudują nam takie pod bolesławcem. Ja jestem dobrej myśli ktoś kto kupuje teren za takie pieniądze raczej nie urządza sobie wysypiska. Wysypiska zazwyczaj są na terenach dzierżawionych i firma znika. Kruszywa żużlowe mają bardzo szerokie zastosowania. Woziłem takie również pod budowy naszych autostrad czy dróg ekspresowych. No ale cóż widać że każdy jest specjalistą nie w swojej dziedzinie.

Popiołem z pieca to się niwelowało dziury na drodze za komuny.
Ale sadzą z komina to możesz sobie najwyżej gębę wysmarować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladozielona Bakopa niezalogowany
6 marca 2021r. o 9:41
Pełno w koło Bolesławca naturalnych surowców, piaski, żwirki itp. A tu ktoś z Wrocławia przywozi popiół ze spalania węgla aż z Wrocławia ponad 200 km w obie strony. Mówi Wam to coś. Logika to musi być odpad. I nadmiary jego w ciepłowni, która nie wie co z tym robić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burawa Krzewuszka niezalogowany
6 marca 2021r. o 9:53
Jak zrobi się gorąco i przyjdzie wiatr, to Kraśnik zostanie zrobiony na szaro, dosłownie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonoszary Cyprysik niezalogowany
6 marca 2021r. o 10:29
~~Zielonoszary Floks napisał(a): Są nowe zdjęcia google maps i widać miejsce gdzie zasypują


Widać duże wyrobisko w kształcie kwadratu i czarny syf który jest tam plantowany. Pewnie niezłe pieniądze bierze właściciel za utylizację tego syfu, a ludźmi się nie przejmuje. On tu przecież nie mieszka....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Burozielony Lubczyk niezalogowany
6 marca 2021r. o 12:10
Tam już od dawna działy się źle rzeczy ale nikt na górze nie reagował . Syf który tam był był jeszcze po wizowie cała biała góra chemikaliów jak się po tym chodziło to nie szło potem butów domyc . W zbiorniku wodnym śmierdziało chemikaliami i w środku pływały martwe ptaki kaczki czy łabądź . Taki obraz widziałem tam z 6 lat temu i nikt się tym nie interesował . Pożary na wizowie też były nie rzadko więc co tam się paliło i dostało do powietrza . Niech każdy sobie odpowiedzieć sam . Ale teraz też nie będzie inaczej wszystko ucichnie . Jak mieszkańcy łąki Kraśnika czy miasta sami nie wezmą sprawy w swoje ręce to nic się nie będzie dziać .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burawa Krzewuszka niezalogowany
7 marca 2021r. o 10:21
~~Zielonoszary Cyprysik napisał(a):
~~Zielonoszary Floks napisał(a): Są nowe zdjęcia google maps i widać miejsce gdzie zasypują


Widać duże wyrobisko w kształcie kwadratu i czarny syf który jest tam plantowany. Pewnie niezłe pieniądze bierze właściciel za utylizację tego syfu, a ludźmi się nie przejmuje. On tu przecież nie mieszka....

Zakopanie w ziemii to jest utylizacja?
To niech jeszcze tam starych opon dołożą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnawa Piwonia niezalogowany
7 marca 2021r. o 20:10
Może Pan Sas i Pan Nowak z Panią Lampart zrobili by coś pożytecznego. Jeżeli są odważni niech zablokują Wizów razem z dziećmi i młodzież. Może są jacyś aktywiści w Bolesławcu w temacie ekologi na pewno nie jeden temat jest do ruszenia. Skoro ani policja ani prokuratura nie robi sobie nic z tego nie mówiąc o władzach przez nas wybieranych. To pole do popisu i aktywności dla świadomej młodzieży.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza