Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Maseczki, czy chronią przed covid?

13926
qwax_
5 marca 2021r. o 23:24
Na początek "pokaz" eksperta telewizyjnego, który demonstruje "wyższość" maseczek chirurgicznych nad bawełnianymi i przyłbicami.
Poziom eksperta poza znaną mi skalą ;)

https://propolski.pl/lekarz-i-tvn24-chcieli-udowodnic-skutecznosc-maseczek/?fbclid=IwAR3PxchVqImUAX0_8H68HLmTsmXl-kkt3yP9tvtyh5Ge43Owiwk__RBFkog

A tymczasem np. w takich USA coraz więcej stanów rezygnuje z obowiązku noszenia masek[img=1614982806_9atqyd0.jpg]

https://radioszczecin.pl/6,420315,niektore-stany-usa-rezygnuja-z-maseczek

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
6 marca 2021r. o 0:29
Nie będę drążył tematu, wnikał i dociekał. Pisałem już, że ufam "ekspertom" i gotów jestem życie im powierzyć...

mnie tylko zastanawia, czemu w bawełnianą psika z daleka, a chirurgiczną prawie owinął o butelkę :D


PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoszary Ubiorek niezalogowany
6 marca 2021r. o 0:42
Trzeba słuchać telewizyjnych rządowych ekspertów .Prof. Gut , nosząc maseczkę szkodzisz sobie oraz zarażasz siebie i innych roznosząc na niej wirusy gdziekolwiek pójdziesz. amen
https://youtu.be/Wko0HP2HdTQ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mlecznoróżowy Jaśminowiec niezalogowany
6 marca 2021r. o 2:37
Welcome to the world of adult Dating loveawake.ru
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
6 marca 2021r. o 14:13
PIS-PO-PRL napisał(a):
mnie tylko zastanawia, czemu w bawełnianą psika z daleka, a chirurgiczną prawie owinął o butelkę :D


Widzę, że kolega nie ma zupełnie "zacięcia eksperckiego" ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burawa Krzewuszka niezalogowany
6 marca 2021r. o 14:20
Noszenie maseczek chroni biznes narciarza.
Cieszcie się, że nie otworzyli fabryki masek przeciwgazowych, bo byście musieli teraz wszyscy chodzić w maskach pgaz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burawa Krzewuszka niezalogowany
6 marca 2021r. o 14:23
qwax_ napisał(a): Na początek "pokaz" eksperta telewizyjnego, który demonstruje "wyższość" maseczek chirurgicznych nad bawełnianymi i przyłbicami.
Poziom eksperta poza znaną mi skalą ;)


tefałen24 zaczyna bić propagandą tvpinfo.
Gdzie ten forumowy wyznawca tefałenów.
No co powiesz o swoim ekspercie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
6 marca 2021r. o 17:06
qwax_ napisał(a):
Widzę, że kolega nie ma zupełnie "zacięcia eksperckiego" ;)


No co ja zrobię, że na zawołanie, ludzi oszukiwać nie potrafię.
Chciałbym tak... inaczej życie bym sobie pewnie ułożył
No ale jest jak jest ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza