Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Czy dualizm to dzisiaj 'ideologia' ?

22258
#Horus nieaktywny
12 marca 2021r. o 19:01

Temat traktuję jako konkurencję dla ''pytania na śniadanie'' dlatego właśnie teraz jako ''pytanie do kolacji'' :D

spokojne ,wyważone odpowiedzi mile widziane...:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonopomarańczowa Gęsiówka niezalogowany
13 marca 2021r. o 13:53
No toś morus przywalił! Problem w tym, że najwyraźniej nie rozumiesz znaczenia słów, których używasz. Stąd też odpowiedź na pytanie nie jest możliwa, bo nie wiadomo o jakim dualizmie piszesz. Pytanie rodzi się od razu - czy ty sam wiesz. Zakładam, że nie.
To może poleć do wiki, poczytaj i doprecyzuj pytanie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
13 marca 2021r. o 14:21
spokojnie...
bez podniety...wiem czym jest dualizm a temat jest o tym czy można go określać jako ideologię ...

więc skup się na odpowiedzi a nie na tym czy ja coś wiem czy nie...

jeśli jednak uważasz że nie wiem to proszę bardzo ...tłumacz...;)

już jestem w domku i za jakąś chwilę będę miał czas na poczytanie twoich ''nauk'' :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burawa Krzewuszka niezalogowany
13 marca 2021r. o 16:04
~~Czerwonopomarańczowa Gęsiówka napisał(a): No toś morus przywalił! Problem w tym, że najwyraźniej nie rozumiesz znaczenia słów, których używasz. Stąd też odpowiedź na pytanie nie jest możliwa, bo nie wiadomo o jakim dualizmie piszesz. Pytanie rodzi się od razu - czy ty sam wiesz. Zakładam, że nie.
To może poleć do wiki, poczytaj i doprecyzuj pytanie :)

Myślę że chciałby pogadać na temat dualizmu korpuskularnego.
Na naukę nigdy za późno może ma jakąś teorię i dostanie Nobla :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonopomarańczowa Gęsiówka niezalogowany
13 marca 2021r. o 16:10
~~Burawa Krzewuszka napisał(a):
~~Czerwonopomarańczowa Gęsiówka napisał(a): No toś morus przywalił! Problem w tym, że najwyraźniej nie rozumiesz znaczenia słów, których używasz. Stąd też odpowiedź na pytanie nie jest możliwa, bo nie wiadomo o jakim dualizmie piszesz. Pytanie rodzi się od razu - czy ty sam wiesz. Zakładam, że nie.
To może poleć do wiki, poczytaj i doprecyzuj pytanie :)

Myślę że chciałby pogadać na temat dualizmu korpuskularnego.
Na naukę nigdy za późno może ma jakąś teorię i dostanie Nobla :)


Dokładnie o dualizmie korpuskularno-falowym myślałem. Bo jest to zdecydowanie prawicowa ideologia, zakładająca binarność! A teraz modne są osoby niebinarne czyli mające nawet 551 płci, więc trzeba zakazać nauczania fizyki. Zamiast fizyki należy nauczać teorii gender i nowego języka polskiego, z którego wykluczy się wszystkie binarności płciowe.

A morus dalej nie rozumie, o co pyta :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rubinowa Serduszka niezalogowany
13 marca 2021r. o 16:48

Morus pyta o dualizm jako dwoistą naturę zjawisk; też: zjawisko mające taką naturę , jest to jedyny temat na który nie zna odpowiedzi , czy tak morusku ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
13 marca 2021r. o 16:58
''Homoseksualizm ma końcówkę "izm", jak komunizm czy nazizm. Wobec tego homoseksualizm okazuje się być ideologią - stwierdził w Polskim Radiu 24 działacz narodowy Marian Kowalski.''


a katechIZM? ;D

czy ten pozer bo sam widok mówi że pozuje na ''duce'' wie że w języku polskim od ''izmów'' aż się roi?

a więc dualizm?
co z nim?

gdzie tu dobro i zło? gdzie ciało i dusza?

no i gdzie u tego ''rocha kowalskiego'' mądrość i głupota? ;D[img=1615650756_on54gkh.gif]



Dopisane 13.03.2021r. o godz. 16:58:

maci wyjątkowo tu link...
popatrzcie na tą mordę nieskalaną myśleniem ...
i poczytajcie komentarze...;)

https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/8118182,marian-kowalski-homoseksualizm-nazizm-ideologia-komunizm-lgbt.html

mnie dual IZM nie interesuje bo bardziej nastawiam się na racjonal IZM ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rubinowa Serduszka niezalogowany
13 marca 2021r. o 17:02

Morusku , czy twój de.bi,lizm to bardziej po ideologii komunistycznej czy nazistowskiej ?.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.