Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Odliczanie do dnia prawdy

22258
#Horus nieaktywny
4 kwietnia 2021r. o 9:35
tak oto słowa prawdy zwyciężają ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
4 kwietnia 2021r. o 10:45
Zostało dni sześć do chwili objawienia że prawda nawiedzonego Antoniego jest mojsza niż twojsza.
4000 dni śledztwa muszą objawić nam jakąś super nową teorię " zbrodni Smoleńskiej "
Chodzą słuchy że było tak.
Kilka minut przed zdarzeniem do samolotu wtargnął w niezbadany sposób desant ruskich agentów. Rozmieścili ładunki wybuchowe i zdetonowali je. Sami przyczepili się do drzwi samolotu na których wylądowali. Potem biegali między rannymi pasażerami i ich dobijali.
Następnie tak jak przybyli rozpłynęli się w Smoleńskiej mgle.
Czekamy na potwierdzenie i kolejny raport podkomisji .
Jak na razie anulowali raport komisji Polskiej i zgnoili prokuratorów.[img=1617525946_488sp5n.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoczarny Żylistek niezalogowany
4 kwietnia 2021r. o 10:53
Nawiedzeni wpylają teraz święconki panie em. Pojedzą popiją i popiszą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
4 kwietnia 2021r. o 11:02
a ja wpieprzam kolejny kawał sernika i już kurna nie mogę ...:D
sernik i kawa to chyba zbyt ciężkie...

a to dopiero początek dnia...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoczarny Żylistek niezalogowany
4 kwietnia 2021r. o 11:29
Horus napisał(a): a ja wpieprzam kolejny kawał sernika i już kurna nie mogę ...:D
sernik i kawa to chyba zbyt ciężkie...

a to dopiero początek dnia...;)


Prawdziwi Polacy konsumują nie wpieprzają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
4 kwietnia 2021r. o 11:41
prawdziwi ?
to pojęcie względne bo zazwyczaj za takich się mają ci którym w skrytości ducha ta obecna ''polskość '' ciąży i nie pozwala na pisanie prawdy...;)

a ja przecież dla wielu jestem tu ''ruskim trollem'' i ''komuchem'' ;D

ale wolę być takim niż ''pseudopolakiem'' bo ci zaklinają otaczającą nas rzeczywistość łżąc na każdym kroku...;D


[img=1617529302_3q6tr10.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladozielona Bakopa niezalogowany
4 kwietnia 2021r. o 11:45
Horus napisał(a): prawdziwi ?
to pojęcie względne bo zazwyczaj za takich się mają ci którym w skrytości ducha ta obecna ''polskość '' ciąży i nie pozwala na pisanie prawdy...;)

a ja przecież dla wielu jestem tu ''ruskim trollem'' i ''komuchem'' ;D

ale wolę być takim niż ''pseudopolakiem'' bo ci zaklinają otaczającą nas rzeczywistość łżąc na każdym kroku...;D


[img=1617529302_3q6tr10.jpg]


Z Bolesławca?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
4 kwietnia 2021r. o 11:58
chodzi ci o to czy ci co łżą to z Bolesławca?

jasne że ci też ...

ale jeśli chodzi o zdjęcie to jest ono z sieci...

ale to nieważne bo pokazuje ono ogólną ''polskość'' pislamistów... :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMAMrowka zaprasza